شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-18 04:43 PM

امین جان ، داداش رودباری بلدی تایپ کنی ؟
پایه هستی باهم رودباری تایپ کنیم ؟
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2013-08-18 06:19 PM

قبل از تعویض لوله هم اگه تونستی چندتا ازش عکس بگیر داداش بزار بعدا هر وقت تونستی ممنون.
خخخ رودباری بلد نیستم داداش من واس منجیل هستم منجیلیام اقلیت ترک هستن ما بقی هم فارسKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-18 06:40 PM

پس با فرجی های رودبار فامیل نیستی ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2013-08-18 08:06 PM

نه داداش من یه ریشم مال قزوین هست یه ریشمم واسه روسیه ولی از اول منجیل زندگی کردمKhansariha (8) خودم دانشجو رودبار هستم ولی.
رنجبرا برای رودبارن دروسته ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-18 11:27 PM

(2013-08-18 06:19 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبل از تعویض لوله هم اگه تونستی چندتا ازش عکس بگیر داداش بزار بعدا هر وقت تونستی ممنون.
خخخ رودباری بلد نیستم داداش من واس منجیل هستم منجیلیام اقلیت ترک هستن ما بقی هم فارسKhansariha (8)
چشب دادا.حتمأ قبل از تعویض لوله هم ازش عکس میگیرم.چندین سال هستش که لولش ترکیده و داییم زحمت کشید لوله رو تا یه جایی برید.شبیه شات گان شده.

محمد(sagheb)جان دادا رودباری هستی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-19 12:00 AM

بله امین جان ، رنجبر ها و شهید رنجبر رودباری هستند ولی ما با هاشون تشابه اسمی داریم ، پدرم مال شرق گیلان هست و مال محلی به اسم چولاب طرفای آستانه هست ، از مادری هم به ترک زنجان و کرد بیجار وصل می شم.
Khansariha (256)
نه گیله مرد جان فقط مادرم بزرگ شده ی رودبار هست
از مادری هم به ترک زنجان و کرد بیجار و مازندران وصل می شم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-19 12:08 AM

پس این طور.خوب محمد جان توی امضام اسمم رو نوشتم.فکر کنم تو هم مثل من با گوشی وارد سایت میشی درسته؟اسم کوچیکم حامد هست دادا.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-19 12:10 AM

چطور این موضوع رو متوجه شدی حامد جان ؟
الان که نه ولی وقتی رو تخت خوابم نمی بره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-19 01:03 AM

(2013-08-19 12:10 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور این موضوع رو متوجه شدی حامد جان ؟
الان که نه ولی وقتی رو تخت خوابم نمی بره
خوب معلومه دادا.امضای من فعاله و اسمم توش هست.پس وقتی که به جای اسمم نام کاربری رو مینویسی یعنی امضام رو ندیدی که فقط توی نسخه موبایل سایت نمیشه امضا رو دید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-20 07:49 AM

سلام به گل بررن.اينم عكس هاي قبل از تعويض لوله:
[تصویر: DSC_031511.jpg]
[تصویر: DSC_0316111.jpg]
اگه كيفيتش ايرادي داشت شرمنده.
و اما حيفم اومد اينو واستون نذارم.بالاخره يه گيلان هست و شبكه بارانش:
[تصویر: DSC_0314111.jpg]