شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-03 12:27 AM

sagheb جان بلا می سر تی گب درسته.ولی خداوند عالم درد با درمانش نازل کنه.می پدربزرگ خدابیامرز 50 سال برنج کار تشریف داشت هر سال با کرم خداوند محصوله صحیح و سلامت برداشت بوگود و شکر خداوند از زبانش بیرون نشو.
بگذریم.بررن کسی قیمت دوربین های با زوم 16x با مارک سنترپوینت و لیپرزه دانه و اینکه کو ایته فروشگاه رشت مین داره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-04 10:30 AM

دمت گرم detonator جان. جهان شکار که نزدیک میدون نیروی دریایی هست چطوره؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-08-04 01:28 PM

این آدرس جهان شکار دقیقا کجاست؟
من یه پایه دوتیکه میخوام.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2013-08-04 02:04 PM

حامد همون گیلان شکاره؟از سمت پل بوسار نرسیده به قلی پور؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-04 02:21 PM

ممنون از دوستان عزیز.یه بار تا دم درش رفتم اتفاقأ دوربین گامو رو دیدم.پس تقلبیه.ممنون.لئوپولد هاش هم تقلبیه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-04 02:43 PM

دمت گرم detonator جان.ممنون از اطلاع رسانی خوبت.خوب شد گفتی یه وقت سرمون کلاه نره.راستی از کجا می فهمی تقلبیه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - shang - 2013-08-04 05:06 PM

سلام و درود به بچه های گیلانKhansariha (8)
آقا 1 سوال تخصصی!
1شهرک ساحلی هست ورودی انزلی ،اونجا همه افراد میشه برن؟خودم پارسال رفتم ولی با یکی که کارت فرهنگی داشت.
اگه میشه رفت هزینه 1شبش چقدر میشه و هم اینکه اونجا میشه سوییت خرید؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2013-08-04 11:35 PM

جقلان سلام ، آقا اینفر مره راهنمایی بکونه
بقیر از ممد لطفی خواده دِه کی ساچمه ی پیمان دَره ؟
شیمی جانِ رهِ بیمیرم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2013-08-04 11:57 PM

مخلص گیل بررن و اما یه سوأل تجربی ازگل بررن:زوم 16x دوربین تا چه مسافتی جواب گو هیسه؟
خدا نکنه بمیری sagheb جان.حالا چره ساچمه پیمان دنبال گردی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2013-08-05 12:12 AM

(2013-08-04 11:57 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلص گیل بررن و اما یه سوأل تجربی ازگل بررن:زوم 16x دوربین تا چه مسافتی جواب گو هیسه؟
خدا نکنه بمیری sagheb جان.ساچمه ایرانی هم کم پیدا ببوسته؟حالا چره ساچمه پیمان؟
داداش عزيز 'gilemard'Khansariha (8)
زوم 16 يعني 16X به قولي مسافت 16 برابر كمترابه
ولي حرف تئوريكال ايكم با منطق تجربي فرق كنه چون دوربين 16Xبا كاركرد 4 واقعي ايسه كي تا 16 افزايش اپتيكال گيره و خاصيت دوربيناي جديد زوم متغير اطوريه و بطور كل تا مسافت 70 ال 100 متري خوب جواب ديهيد كه اونهم به مارك و شفافيت ايكم بزير بجور داره