شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آموزش حالتهای تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش مهارتهای تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: آموزش حالتهای تیراندازی (/showthread.php?tid=352)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - Neo - 2015-09-19 06:17 PM

سلام به دوستان // یه سوال کلیدی !!
آیا تنظیم و صفر کردن چپ و راست زدن دوربین بین ۷ تا ۳۰ متر فرقی میکنه ؟؟ اگه مثلا تو ۱۰ متر رو خط عمودی بزنه پس محور ایکس صفر شده دیگه تو ۳۰ و ۴۰ هم باید رو یه خط عمودی حرکت کنه ؟؟
پس معنی صفر کردن دوربین تو فواصل مختلف فقط رو محور افق و بالا و پایین زدن تیر هست که معنی پیدا میکنه ؟؟

میخوام به این برسم اگه یه موقع احساس کردم تیر چپ و راست میزنه نیازی نیست تو فواصل بالای ۲۵ متر صفرش کنم و تو ۱۰ متر هم میتونم رو خط عمود تصحیحش کنم درسته ؟

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - karbakhsh - 2015-09-19 10:04 PM

تفنگ و فشنگ و دوربین اگر کار درست باشن ؛چپ و راست زدن نباید خیییییلی نیاز به تنظیم چند باره داشته باشه. بیشتر جابجایی و تنظیم مربوط میشه به بالا و پایین زدن که با حرکت درجه ها یا استفاده از میل داتها اصلاح میشه. بازم اساتید بهتر میتونن راهنمایی کننKhansariha (8)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - alienali - 2015-09-19 10:17 PM

چپ و راست زدن واقعا زیاد کار نداره تنظیمش . شما سلاح رو ثابت کن و بعد تنظیم کن دوربین رو . من همین الان ظرف 2 دقیقه با 4 شلیک دوربین نو آکبند رو تنظیم کردم

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - ALIANA-54-T06 - 2015-09-21 10:40 AM

آقا این تاپیک حالتهای تیراندازی میباشد چه ربطی به صفر کردن دوربین ؟!!! . لطفا دقت کنید دوستان . ممنونم Khansariha (8)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - gaskin - 2015-09-22 10:48 AM

سلام دوستان جهت برطرف کردن شوکی که تیر اندازبلافاصله بعداز شلیک به تفنگ میده چه راهکاری پیشنهاد میکنید
ممنونKhansariha (256)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - garshasb - 2015-09-22 12:04 PM

(2015-09-22 10:48 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان جهت برطرف کردن شوکی که تیر اندازبلافاصله بعداز شلیک به تفنگ میده چه راهکاری پیشنهاد میکنید
ممنونKhansariha (256)

درود
تیرانداز شوک نمیده، تیرانداز بعد از شلیک لگد اسلحه بهش شوک میده.
این تکون بعد از شلیک روی دقت تاثیری نداره چون بعد از بیرون رفتن مرمی از لوله احساس میشه.

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - gaskin - 2015-09-22 01:07 PM

بعد از تیر اندازی باید تالحظه برخورد گلوله به هدف خط سیر تیر رو تیر انداز بایددنبال کنه حالا بااین شوکی که تفنگ میده برای تفنگ های گلوله زنی بیشتر چه راهکاری پیشنهاد میکنن دوستان Khansariha (256)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - asman - 2015-09-22 01:08 PM

تیراندازبه تفنگ شوک نمیده بلکه این تفنگه که براثر شلیک به تیرانداز شوک میده
(2015-09-22 01:07 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از تیر اندازی باید تالحظه برخورد گلوله به هدف خط سیر تیر رو تیر انداز بایددنبال کنه Khansariha (256)

اگه منظورتون از دنبال کردن اینه که تیرانداز بعداز خروج مرمی از لول وحرکتش به سوی هدف دستشو تکان نده تا مرمی به هدف بخوره که باید بگم خیر چنین چیزی اصلا وابدا نیست وبرخورد مرمی به هدف ربطی به این قضیه نداره / سلاحی که دقیق باشه جدای از سایر عوامل چکاندن ماشه مساوی است با سوراخ شدن هدف وتمام
(2015-09-22 01:07 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بااین شوکی که تفنگ میده برای تفنگ های گلوله زنی بیشتر چه راهکاری پیشنهاد میکنن دوستان Khansariha (256)

1مهیا کردن تکیه گاه خوب با کمترین امکانات 2درموقع شکار از کمترین امکانات بیشترین استفاده رو بکنه وخودشو با شرایط وفق بده 3 مهارلگد سلاح ومهار لرزش دست ونفس گیری با تمرین و تمرین وتمرین

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - gaskin - 2015-09-22 01:35 PM

(2015-09-22 01:08 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیراندازبه تفنگ شوک نمیده بلکه این تفنگه که براثر شلیک به تیرانداز شوک میده
بعد از تیر اندازی باید تالحظه برخورد گلوله به هدف خط سیر تیر رو تیر انداز بایددنبال کنه Khansariha (256)

اگه منظورتون از دنبال کردن اینه که تیرانداز بعداز خروج مرمی از لول وحرکتش به سوی هدف دستشو تکان نده تا مرمی به هدف بخوره که باید بگم خیر چنین چیزی اصلا وابدا نیست وبرخورد مرمی به هدف ربطی به این قضیه نداره / سلاحی که دقیق باشه جدای از سایر عوامل چکاندن ماشه مساوی است با سوراخ شدن هدف وتمام
حالا بااین شوکی که تفنگ میده برای تفنگ های گلوله زنی بیشتر چه راهکاری پیشنهاد میکنن دوستان Khansariha (256)

1مهیا کردن تکیه گاه خوب با کمترین امکانات 2درموقع شکار از کمترین امکانات بیشترین استفاده رو بکنه وخودشو با شرایط وفق بده 3 مهارلگد سلاح ومهار لرزش دست ونفس گیری با تمرین و تمرین وتمرین
من با ساچمه زنی زیاد تیر زدم شکار هوازنی تراپ با تفنگ دو لول بغل سن تتین فرانسه الان 20سال بیشتره وتسلط کامل دارم به ساچمه زنی ولی گلوله زنی تازه خریدم 1سالی بود با گلوله زنی یکی از دوستان تیر زدم ولی هنوز خیلی کار داره تا به مهارت برسم با گلوله زنی برای اینکه زودتر به تفنگ گلوله زنی تسلط پیدا کنم چه راهکاری پیشنهاد میشه

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - asman - 2015-09-22 07:56 PM

کار نیکو کردن از پر کردن است // تمرین وتمرین وتمرین