شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آموزش حالتهای تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش مهارتهای تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: آموزش حالتهای تیراندازی (/showthread.php?tid=352)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - persiankiller - 2012-11-05 12:54 PM

دقیقا اتفاقه همین چند روز پیش بحث همین حالت رو داشتیم!حتی روی ایرخ 100 هم جواب نداد!به نظرم فقط برای فاصله های کم.

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - daneshyar - 2012-11-12 12:20 AM

سلام
یه سوال داشتم میخواستم بپرسم در حالت دراز کش و استفاده از دو پایه چه جوری میشه تفنگ رو مسلح کرد ؟
من توی مسلح کردن 52 اونم توی خوابیده خیلی مشکل دارم به طوری که بعد از هر بار شلیک مجورم بشینم و تفنگ رو مسلح کنم.
با تشکر

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - kingpaco - 2012-11-12 12:45 AM

بله دکتر جان حرفتون کاملا صحیح هست
ویسپر جان گنم برای حالت ایستاده بدون ساپورت اصلا نتونستم از این روش برای 350 استفاده کنم ولی برای مارادور دفیقا مانند همین استایل فقط بجای مشت از دو انگشت استفاده میکنم دلیلش هم اینه که قد من از این خانم بلندتره و اگه دستمو مشت کنم سر تفنگ پایین میادKhansariha (8)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - whisper - 2012-11-12 01:30 AM

راستش نمی دانم علت چیست ولی من همیشه از همین روش استفاده می کنم ، شاید عادت کردم چون با روش های دیگه دستم لرزش پیدا می کنه

Khansariha (183)

(2012-11-12 12:20 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال داشتم میخواستم بپرسم در حالت دراز کش و استفاده از دو پایه چه جوری میشه تفنگ رو مسلح کرد ؟
من توی مسلح کردن 52 اونم توی خوابیده خیلی مشکل دارم به طوری که بعد از هر بار شلیک مجورم بشینم و تفنگ رو مسلح کنم.
با تشکر

سلام
داداش من همیشه زمانی که رو زمین خوابیدم و حس بلند شدن برای مسلح کردن رو ندارم به پهلو می خوابم و راحت سلاح رو مسلح می کنم ، روی 52 نمی دونم ولی درباره کمر شکن ها این حالت جواب می ده

Khansariha (8)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - اشکان - 2012-11-15 12:24 PM

سلام این مدل تیراندازی را که در عکس میبینید را من چند بار استفاده کردم تو شرایطی که امکانات ساپورت و تکیه گاه نداشتم برای هدف زنی خوب بود بدرد من خورد و فکر کنم به امتحان کردنش میارزه
[تصویر: 13529691691.jpg]

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - Marksman - 2012-11-15 12:36 PM

اتفاقا این روش از روشهای مورد علاقه من هم هست.بسیار روش موفقیه برای هدفزنی.Khansariha (8)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - whisper - 2012-11-15 02:52 PM

اتفاقا چند وقت پیش همین تصویر شما رو در گوگل بصورت اتفاقای دیدم ، صبح فردای آن روز رفتم تست کردم و دیدم عجب روش فوق العاده ای هست ، کوچک ترین لرزشی دست شما در این حالت نداره Khansariha (219)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - whisper - 2012-11-15 07:35 PM

این فیلم برای آن دسته از عزیزانی که برای مسلح کردن 52 بصورت خوابیده مشکل دارند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (72)Khansariha (72)

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - Samuel - 2012-11-17 09:51 PM

سلام خدمت دوستان بزرگوار.

به طور کل چهار استاندارد مواضع شلیک تفنگ وجود دارد: مستعد، ایستاده، نشسته، و زانو زدن.

مستعد
این ساده ترین راه است،بهترین وضعیت برای تسلط بر اصول کنترل تیراندازی به هدف
[تصویر: rifle_position_prone.jpg]

ایستاده
سخت ترین موقعیت برای شلیک
[تصویر: rifle_position_standing.jpg]

نشسته
هر دو دست با پاهای خود را پشتیبانی می کند.
[تصویر: rifle_position_sitting.jpg]

زانو زدن
تنها با یک دست مهاربندی شده،
[تصویر: rifle_position_kneeling.jpg]

RE: آموزش حالتهای تیراندازی - milad123 - 2012-11-19 05:17 PM

تاپیک قبلی سامول عزیز با توجه به انتقال پستشون به اینجا پاک شد