شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-05-17 09:57 PM

امشب دوست عزیز یه کلیپ از کرنوگرافی 460 تیون شده می زارم.
[تصویر: Untitled_1.jpg]
حجم 4 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کلیپ باحال دیگه از شکار خرگوش می زارم که جالبه
[تصویر: 8888_1.jpg]
حجم 3 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - amir74 - 2011-05-18 11:57 AM

یه کلیپ از شکار حیوانات توسط عقاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم 7 kb

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-05-19 11:08 AM

سلام به آقا مسیح و همه دوستان گل
تو نبود CFX عزیز یه کلیپ دیگه می زام
[تصویر: 222.jpg]
حجم 8 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-05-21 06:42 AM

سلام به همگی
سفر ما هم تموم شد و دوباره درخدمت دوستان هستیم

کلیپ زیر هدف قرار دادن چند درب قوطی از فاصله تقریبا 40 متری هست که چون دوتا از درب ها رو من اصلا ندیده بودم (پائین بودن و در زاویه دید من نبودن) از زدن اونها دوباره یه کلیپ دیگه گرفتم که چون تکرار میشه فقط کلیپ اول رو میگذارم

بالاخره چون فاصله نسبتا زیاده و اسلحه هم CFX و تیر انداز هم ناشی به همین دلیل بعضی از درب ها 3 ، 4 تایی شلیک گرفته پس دوستان به بزرگواریشون ببخشن

ساچمه : پرو مچ

[تصویر: dar_botry.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این کلیپ هم 4 دلستر رو با چهار نوع ساچمه زدم (شاید این آزمایش چندان معقول بنظر نرسه ولی گفتم حالا که دارم میزنم تاثیر ساچمه ها روی شیشه رو آزمایش کرده باشم)

بطری ها از چپ تصویر به ترتیب با راکت - پرومگنوم- استورم- اکسپندر هدف قرار گرفتن
نتیجه ای که من گرفتم (البته این نتیجه قطعی نیست) اینه که ساچمه های استورم و پرو مگنوم بیش از این که روی شیشه تخریب داشته باشن تمایل به سوراخ کردن شیشه دارن و این در اکسپندر و راکت دقیقا برعکس هست

[تصویر: delester.jpg]

[تصویر: delestar_2.jpg]

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-05-22 02:26 PM

سلام به همه دوستان
یه کلیپ از شکار فیل می زارم.
[تصویر: 11111.jpg]
دانلود با حجم 10 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-05-22 04:31 PM

دو کلیپ از مانستر

1- آشنایی مختصر با monster

[تصویر: 1.jpg]

2- هدف زدن در 30 متری با monster

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-05-22 06:07 PM

یک کلیپ زیبا از دیانا 460 که بصورت اسلموشن و خیلی زیبا تهیه شده (پیشنهاد میکنم حتما ببینید)

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-05-22 06:54 PM

سلام به همه دوستان گل
یه کلیپ شکار با کمان که قشنگه
[تصویر: 333_0_00_45_05.jpg]
دانلود با حجم 7.65 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-05-22 07:05 PM

این هم پنجاه و پنجمین کلیپ من از مگنوم 350 و هدفش در 120 متری

[تصویر: 100.jpg]

[تصویر: 200.jpg]

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-05-22 08:05 PM

سلام دوباره
یه کلیپ از معرفی بنجامین 397 فقط حجمش یکم بالاست(دانلود با حجم 35 مگ)
[تصویر: a.jpg]
[تصویر: b.jpg]
حجم 35 مگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.