شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Wiesmann - 2013-04-23 11:14 PM

یعنی کسی اسم این اسلحه رو نمی دونه؟

RE: کلیپ های سلاح و شکار - whisper - 2013-04-23 11:39 PM

(2013-04-23 11:14 PM)Wiesmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این اسلحه ساخت cz است توجه کنید اون شخص مدلش را داخل کلیپ می گوید Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Wiesmann - 2013-04-24 01:05 AM

(2013-04-23 11:39 PM)whisper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-23 11:14 PM)Wiesmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این اسلحه ساخت cz است توجه کنید اون شخص مدلش را داخل کلیپ می گوید Khansariha (8)

ممنونم دوست عزیز. متاسفانه نتونستم فیلم رو دانلود کنم.

من سایت CZ رو نگاه کردم ولی نتونستم این مدل رو پیدا کنم.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - صادق قرنجیکی - 2013-04-28 10:40 AM

دوستان سایت امریکن ایرگانر فصل دوم تی وی شوهاشو با اجرای پاول کاپلو پخش کرده ، فکر کنم تا جایی که سرچ کردم تعداد 11 اپیزودش رو می تونین روی یوتی.وب دانلود کنین ، من 4 تا اپیزود اول رو گرفتم.
آدم ویدئوهایی که با اجرای پاول کاپلو هست رو نگاه می کنه کیف می کنه و از تفنگ بادی خوشش میاد. واقعا یکی از متخصصین در زمینه تفنگ بادی هستش
سایت :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس اپیزود 1 :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(لینک یوت.یوپ دوتا نقطه بهش اضافه شد موقع استفاده اونارو حذف کنید.)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - صادق قرنجیکی - 2013-05-02 01:39 PM

برای دوست داران اسلویا 634 Khansariha (219) :

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2013-05-15 11:47 PM

سلام خدمت اساتید گل
اینم یه کلیپ زیبا و به رخ کشیدن قدرت دیانا برای رقباش
Diyana PCP 1000

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2013-05-16 10:45 PM

سلام.از دستش ندین.خیلی باحاله.....

مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - royal - 2013-05-17 01:57 AM

هنر نمايي فليمينگ با وينچستر سوپر sx3

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2013-05-17 10:52 PM

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
اینم یه کلیپ دیدنی شکار پرنده توسط گربه زرنگ.......Khansariha (367)

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - BROWNING X BOLT - 2013-05-20 11:45 PM

بچه ها روحیه بدین دیگه..........
انگار کسی کلیپ دوس ندارهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)