شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - nakhjir - 2011-09-20 07:36 PM

یه کلپ جالب، استفاده تفنگ ساچمه زنی بجای کمان!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amirbaba - 2011-09-21 08:43 AM

باسلام خدمت تک تک دوستان عزیزم ، هم باشگاهی جدیدتون هستم ، از در اختیار گذاشتن تمامی کلیپها تشکر می کنم .[/font][/size]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - Zebel khan - 2011-09-23 02:41 AM

شکار قوچ با کمان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های سلاح و شکار - shovan.s.bahrami - 2011-09-26 12:25 PM

(2011-09-23 02:41 AM)Zebel khan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکار قوچ با کمان

دوست عزيز دست شما درد نكنه واقعا جالب بود --- چون به نظر من شكار قوچ با كمان يكي از سخت ترين شكار ها ست چراكه نزديك شدن به اين حيوان اون هم زير 50 متر واقعا سخته ...

RE: کلیپ های سلاح و شکار - afshen49 - 2011-10-07 02:44 PM

یه کلیپ از شکار شیشه با 350
فاصله50متر
تیرانداز.احمد

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
واقعا چه قدرتی داره این350

RE: کلیپ های سلاح و شکار - shovan.s.bahrami - 2011-10-08 12:53 PM

با سلام به همه دوستان عزيز
توي آدر س زير مي تونيد كليپ بسيار زيبا از شكار ماهي توسط عقاب ببينيد --- خيلي جالب و قشنگه
البته كليپ هاي ديگه هم توي اصل سايت هست Khansariha (219)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - farhad_ss54 - 2011-10-09 09:46 AM

سلام به همه دوستان عزیز
دوتا کلیپ می زارم که اولی مربوط به مارادور و دومی شکار کبوتر با bsa airsporter هستش
[تصویر: Benjamin_Marauder_0_04_19_04.jpg]

[تصویر: dove_hunting_with_airgun_0_00_05_18.jpg]

Khansariha (256)
و اما یه کلیپ خوشگله دیگه از شکار کلاغ
اینم از دست ندیدا

Khansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - amir74 - 2011-10-09 09:11 PM

اقا لطفا کلیپ از هاتسان مخصوصا ای تی 44 بذارید که متقاضیش زیادهKhansariha (8)

RE: کلیپ های سلاح و شکار - afshen49 - 2011-10-09 09:36 PM

از دوستان کسی ببینه می تونه از این سایت کلیپ دانلود کنه من که هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم.مشخصه که کلیپ های خوبی داره

RE: کلیپ های سلاح و شکار - aghajoon - 2011-10-09 09:59 PM

آقا واقعا این مارادور هیچی لگد و صدا نداره.