شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های سلاح و شکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های سلاح و شکار (/showthread.php?tid=350)

RE: کلیپ های شکار - sohrab30 - 2011-06-27 10:48 AM

دوستان این کلیپ ماله خوده من که قبلا گرفته بودم و شکار قمری هست!
با اسلحه دیانا 52

Khansariha (214)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (214)

اینم یکی دیگه!

Khansariha (48)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (48)

RE: کلیپ های شکار - farhad_ss54 - 2011-06-27 02:56 PM

سلام به همه دوستان و عزیزان
2 کلیپ می زارم از تست ساچمه های مختلف
[تصویر: 22_0_00_00_00.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 33_0_00_00_00.jpg][url]
دانلود با حجم 14.1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - عبدالرحمن - 2011-06-27 03:33 PM

اینم کلیپ هدشات با عشق من ایرفورس کندر .. ازفاصله دور

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-06-28 03:36 PM

کلیپ تست سرعت شلیک بصورت رگبار با اوانیکس

[تصویر: Untitled.jpg]

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-06-28 05:38 PM

کلیپ گروپ گیری با اونیکس SPEED در یک گل خونه ، بازم بصورت تک تیر و رگبار که روی دو سیبل انجام شده (از 55 متری که فکر کنم بیشتر از 40 متر بنظر نمیرسه)

[تصویر: Untitled1.jpg]

[تصویر: Untitled2.jpg]

[تصویر: Untitled3.jpg]

[تصویر: Untitled4.jpg]

RE: کلیپ های شکار - میثم کماسایی - 2011-06-28 06:52 PM

اینم کلیپ دقت از سلطان
پرچم ایرکینگ همیشه بالاستKhansariha (256)

[تصویر: 1.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-06-29 09:12 PM

ریویو از ظاهر GAMO SOCOM با دوربین هاوک (از ابعاد مختلف و زیبا)

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-06-29 10:28 PM

کلیپ از هاتسان 80 کالیبر 5.5 که نیاز به توضیح نداره

[تصویر: HATSAN_80.gif]

[تصویر: 11.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-06-29 11:50 PM

این کلیپ جالب هم عیدی من به همه برو بجه های گل سایت که خوابتون بپرونه

این کلیپ نشون میده یه ساچمه با کمی شیطنت میشه بمب

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 22.jpg]

RE: کلیپ های سلاح و شکار - میثم کماسایی - 2011-06-30 07:43 AM

کلیپ تست صدای شلیک وایرخ 100 با و بدون سایلنسر

[تصویر: 33.jpg]