شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - starter - 2014-02-06 08:22 PM

اخر چی شد نگرفتم 30 مال بزرگنمایی یا اندازه دهنه دوربین ؟؟؟
خوب یعنی ی جسم رو 8 برابر نزدیکتر میکند؟

RE: دوربینهای شکاری - royall - 2014-02-06 08:23 PM

نه من اشتباه کردم و از دوستان عضر خواهی میکنم
اجسام رو 8 برابر بزرگ میکنه

RE: دوربینهای شکاری - mahdishabani - 2014-02-06 11:45 PM

سلام دوربینهای سلسترون سری اپ کلوز که دیجی کالا و چاره میفروشن جطورن قیمتشون مناسبه یه 10*50 را زده 170 کسی تجربه کار باهاشون را داره لطفا راهنمایی بکنید ممنون میشم

RE: دوربینهای شکاری - snap - 2014-02-07 07:31 PM

(2014-02-06 10:35 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 10:05 AM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یک دوربین دوچشمی نیاز دارم و میخوام قیمتش حدود 100 تومن باشه میشه راهنماییم کنید

یه مقدار بیشتر میتونی خرج کنی؟
مثلا 170؟؟؟؟؟

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

دوست عزیز اگه بخوام 170ت پول بدم چه دوربینی مدنظر شماست؟

RE: دوربینهای شکاری - esijoon - 2014-02-07 07:56 PM

(2014-02-07 07:31 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 10:35 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 10:05 AM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یک دوربین دوچشمی نیاز دارم و میخوام قیمتش حدود 100 تومن باشه میشه راهنماییم کنید

یه مقدار بیشتر میتونی خرج کنی؟
مثلا 170؟؟؟؟؟

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

دوست عزیز اگه بخوام 170ت پول بدم چه دوربینی مدنظر شماست؟
[تصویر: Celestron-Upclose-10x50-W.jpg]
دوربین دو چشمی ضد آب Celestron Upclose 10x50
170000 تومان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: Celestron-Upclose-10-30x50-W.jpg]
دوربین دو چشمی ضد آب زوم دار Celestron Upclose 10*30*50
200000 تومان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - mahdishabani - 2014-02-08 12:31 PM

از دوستان با تجربه یکی جواب منا بده

RE: دوربینهای شکاری - 300WSM - 2014-02-08 01:27 PM

با سلام
بنده مدل outland سلسترون رو دارم ,پارسال 270 گرفتم کیفیت بسیار خوبی داره.کلا سلسترون محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب هستند.

RE: دوربینهای شکاری - melalis - 2014-02-08 02:52 PM

دوستان نظرتون در خصوص این دوربین چیه با ین قیمت خوبه ؟ نسبت به دوربین 8*30 روسی قدیمی که دارم چطوره ؟

RE: دوربینهای شکاری - Vicxtor - 2014-02-08 03:21 PM

(2014-02-08 02:52 PM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون در خصوص این دوربین چیه با ین قیمت خوبه ؟ نسبت به دوربین 8*30 روسی قدیمی که دارم چطوره ؟

دوست عزیز دوربین های الیمپوس دوربین های باکیفیتی هستن. دوستان گویا راضی هستن. دوربین های ونگارد هم دوربین های خوبی هستن. البته بهتره دهنه ۳۰ حداقل بگیرید تا فیلد بیشتری رو در فواصل دور در اختیار داشته باشین.
من الان یه موزر ۳۰*۸ ساخت چین (تحت لیسانس موزر) دارم که خیلی تصویر شفاف و خوبی داره
راستی دوربین روسیتون درجه ی یک هست؟ از اون طرح کلاسیک ها؟ اونا که خیلی خوبن؛ چرا میخواید یکی دیگه بگیرید؟
Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - melalis - 2014-02-08 09:01 PM

(2014-02-08 03:21 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 02:52 PM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز دوربین های الیمپوس دوربین های باکیفیتی هستن. دوستان گویا راضی هستن. دوربین های ونگارد هم دوربین های خوبی هستن. البته بهتره دهنه ۳۰ حداقل بگیرید تا فیلد بیشتری رو در فواصل دور در اختیار داشته باشین.
من الان یه موزر ۳۰*۸ ساخت چین (تحت لیسانس موزر) دارم که خیلی تصویر شفاف و خوبی داره
راستی دوربین روسیتون درجه ی یک هست؟ از اون طرح کلاسیک ها؟ اونا که خیلی خوبن؛ چرا میخواید یکی دیگه بگیرید؟
Khansariha (8)

مرسی از پاسختون . بله دقیقا اصله و طرح کلاسیک یا اصطلاحا به 4 پیچ معروف هستند ... راستش کیفیتش خوبه اما بیشتر به فکر یک دوربین کوچکتر با ارگونومی بهتر و شفافتری میگردم چون این المپوسه با گاز پر شده فکر کنم شفافتر از این روسیه باشه ... دوربین جیبی زایس آلمان مد نظرمه اما واقا قیمتش بالاست