شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - Marksman - 2014-01-14 11:42 AM

(2014-01-14 12:08 AM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان من یه دونه دوربین از پدر بزرگم هدیه گرفتم ژاپونیه فکر کنم مال جنگ جهانی خیلی بزرگه 8*30 هستش یکی ازدوستام دیدش تا 600 تومان خاست ازمن بگیره ندادمش به نظرتون بفروشم؟
البته یه روسی8*30هم دارم دوتاشون خیلی خوبن ولی ژاپنیه شفافتر اصلا چیز دیگه ای هستس.

به هیچ وجه نفروش.اون دوربین بیشتر از این حرفا می ارزه.Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - TAKTAZ - 2014-01-14 10:14 PM

نمايندگي المپيوس دوربين داره در حد تيم ملي
المپيوس
8در40 dpciحدود290 هس
و7در35 dpci حدود230
فوق العاده س
كيفيت 8در40 رو من از نزديك ديدم غيرقابل مقايسه هس بادوربينهاي تواين رنج وميشه گفت دوربين عمري وخيلي خيلي شفاف وبادواميه
اصلاسمت صاايران نرين

RE: دوربینهای شکاری - siro - 2014-01-15 08:33 PM

سلام بر دوستان...اقای taktaz میشه لطفا سایت نمایندگی رو بدین یا شماره تلفن یا اینکه ادرس رو لطف کنید..
دوستان لطفا یه مقایسه ای بین المپیوس و ونگارد داشته باشن....از نظر مارک عرض میکنم کدوم قابل اعتماد تره??

RE: دوربینهای شکاری - josniper - 2014-01-15 08:42 PM

دوستان اینها خوب هستند یا نه
قیمتها خوبه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - esijoon - 2014-01-15 08:47 PM

[تصویر: 15-234-thickbox.jpg]

یعنی این دوربین 113 هزار تومنه؟؟؟یا قیمتش رو اشتباهی ریال زده و منظورش تومن بوده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان به نظرتون چطوریاست؟؟؟کیفیتش خوبه؟؟؟؟؟
یا مثلا این یکی

[تصویر: 17-228-thickbox.jpg]

149000 اومان

RE: دوربینهای شکاری - TAKTAZ - 2014-01-15 08:58 PM

سلام به همه این ادرس سایت فروشش که نمایندگی تموم استانها تو سایتش هس رو براتون میزارم
توکیفیتشون شک نکنید که با این قیمتها از مفت هم مفت تره

داداش اسی مارک متفرقه پول دور ریختنه

RE: دوربینهای شکاری - esijoon - 2014-01-15 09:01 PM

(2014-01-15 08:58 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه این ادرس سایت فروشش که نمایندگی تموم استانها تو سایتش هس رو براتون میزارم
توکیفیتشون شک نکنید که با این قیمتها از مفت هم مفت تره

داداش اسی مارک متفرقه پول دور ریختنه

قیمت هاش رو نزده تو سایتش؟؟؟

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2014-01-15 09:13 PM

آقا احسان اینا بیشتر به اسباب بازی میمونه تا به دوربین و نمیشه از این چیزا انتظار کیفیت خوب رو داشت

دوربینهای المپیوس رو من دیدم چند مدل ازش ...خب شفافیت قابل قبلی داشتن اما اینکه عمری باشه شک دارم و البته خیلی از این اسباب بازیا بهتره

سایت دیجیکالا مدتیه که دوربین دو چشمی نسبتا ارزان قیمت هم میفرشه که بد نیست یه نگاه بندازین بهشون
البته شاید کمی قیمتهای بیرن سایت بالا پایین باشه
فقط جهت بازدید

RE: دوربینهای شکاری - TAKTAZ - 2014-01-15 09:17 PM

همه مدلهاش زیر 500 هس
8در 40
300
7در 35
240
10در25
290
8 در 25
210
اون مدلهای مقاوم ضد اب ضد ضربه ش 10 در25
390
8 در 25
320
10 در 30 در 25
491
8 در16 در25
420

8 در 40 بهترینه به نظرم معطل نکنید دوستان به ضمانت من تو دوربینهای قیمت متوسط بهترین وبالاترین کیفیت رو خواهید داشت
من خودم این مدل رو با دووربینهای
نیکون 8در40وبایقوش
و نیکون 10در50و دوربین 8در30 روسی و دو مدل دوربین ونگارد اولی 10در 25 و 8 در 25 و چند مدل دوربین ژاپنی مقایسه کردم از 20 نمره بهش 20میدم از لحاظ استحکام بنده به شخصه نظاره کردم که دوربین از دست دوستم افتاد درحالی که ماشین درحال حرکت بود ودوربین هیچ چیزیش نشد وضربه هایی که که زمان تعقیب و گریز شکار عاید این دوربین میشدمنو مجاب کرده تا مدل 8در 40 رو به شما دوستان پیشنهاد بدم
البته اگه دوستان دوربینهای دیگه ای رو تست تجربی کردن و از ادرس سایت فروشش اطلاعاتی دارن ما رو در جریان بزارن خوشحال میشیم آ

RE: دوربینهای شکاری - esijoon - 2014-01-15 10:19 PM

(2014-01-15 09:13 PM)nemesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا احسان اینا بیشتر به اسباب بازی میمونه تا به دوربین و نمیشه از این چیزا انتظار کیفیت خوب رو داشت

دوربینهای المپیوس رو من دیدم چند مدل ازش ...خب شفافیت قابل قبلی داشتن اما اینکه عمری باشه شک دارم و البته خیلی از این اسباب بازیا بهتره

سایت دیجیکالا مدتیه که دوربین دو چشمی نسبتا ارزان قیمت هم میفرشه که بد نیست یه نگاه بندازین بهشون
البته شاید کمی قیمتهای بیرن سایت بالا پایین باشه
فقط جهت بازدید

[تصویر: 157e51.jpg]

من از این مدل زوم دارها دوست میدارم...کسی در مورد کیفیت این دوربین ها چیزی میدونه؟؟؟؟

البته کو پول؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)