شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - HiTLER - 2013-10-27 08:11 PM

دوستان سلام

يك دوربين دو چشمي 8X30 metzeler آلماني دست دو ولي خيلي تميز يكي از دوستان داره ، ميخوام اگه كسي اطلاع داره بدونم چجور دوربيني هست؟چند بخرم خوبه؟

RE: دوربینهای شکاری - masih.hunter - 2013-10-28 01:17 AM

ارش جان این دوربین موزر المانی نیست کیفیت بدی نداره و نیتروژن فیلد هم نیست .

مدل 7*30 این دوربین رو یکی از دوستان داره اکبند قصد فروش داره به قیمت 270 هزار تومن مثل اینکه هدیه گرفتن و دوربین دیگه ای هم دارن ونیاز به این دوربین ندارن .

RE: دوربینهای شکاری - HiTLER - 2013-10-28 04:48 AM

اگه ممنكه چند تا عكس از خود دوربين و كارتن و كيفش واسم بزاري ممنون ميشم

RE: دوربینهای شکاری - falconry98 - 2013-10-28 06:41 PM

سلام دوستان.حدود یک سال پیش یک دوربین شکاری جیبی داشتم که تو ماشین بود که متأسفانه عظم زدنش ...مارکش هم زایس 8‏*‏ 20 وست جرمن بود ‏!خیلی باکیفیت وشفاف بود سال 84 با 190 تومان کار کرده خریدم ، حال دوستان من از کجا می تونم اینو گیر بیارم لطفا اگه کسی می تونه ازکمک دریغ نکنه
دوستان منظور من همین 8‏*‏20 می تونم گیر بیارم

RE: دوربینهای شکاری - tabiat - 2013-10-28 07:27 PM

سلام به همه
این هم از دوربین من مدل 30*8 اشنایدر (steiner)، البته من این دوربین رو سه سال پیش به قیمت350 ت خریدم . شفافیت بسیار بالایی داره و ضد آب و سبک هم هست .
[تصویر: 13829755471.png]

RE: دوربینهای شکاری - falconry98 - 2013-10-28 07:56 PM

آره دوست خوب این دوربین الصقر دوربین های خوبی هستندمن چند روز پیش قیمت گرفتم سه برابر قیمت خرید شما شده!‏

RE: دوربینهای شکاری - baracuda - 2013-10-28 10:15 PM

دوستان دوربين 10*42 مارك سلسترون (celestron)چطور دوربينيه خوبه يكي از دوستانم خريده به 350 گفتم اگه خوبه منم يكي بگيرم

RE: دوربینهای شکاری - tabiat - 2013-10-29 12:07 AM

نقل قول :آره دوست خوب این دوربین الصقر دوربین های خوبی هستندمن چند روز پیش قیمت گرفتم سه برابر قیمت خرید شما شده!‏
همراه همیشگی من چه در شکار و چه در طبیعت گردی همین دوربینه. یکی از نکاتی که همیشه در شکار مورد توجه هست کم حجم و سبک بودن وسایل همراه شکارچیه که فکر می کنم این دوربین این قابلیت ها رو دارد .
ضمناٌ قابل شما رو نداره دوست عزیز. آدرس بدین تقدیم کنیم.Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - Kalashnikov - 2013-11-04 12:06 PM

با سلام.

قويترين دوربين چي پيشنهاد ميدين ؟

با تشكر.

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2013-11-04 12:28 PM

(2013-11-04 12:06 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

قويترين دوربين چي پيشنهاد ميدين ؟

با تشكر.

دوست من شما باید اول نوع استفاده ای رو که میخواین از دوربین رو مشخص کنید
منظورتون از دوربین قوی چیه؟.... بزرگنمایی بیشتر؟
خب در بین دوربینهای دو چشمی شما بزرگنمایی تا 20 برابر هم میتونید پیدا کنید اما اینچنین دوربینی بیشتر برای نجوم استفاده میشه
شما باید اول مشخص کنید که برای چه کاری میخواهید تا دوستان بهتر کمک کننKhansariha (8)