شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - bycal - 2012-11-07 09:01 PM

(2012-11-07 02:51 PM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا بيژن عزير اگه دوستان ميتونند برام پيدا كنند خيلي ممنون ميشم البته قيمتش بايد گرونتر شده باشه .
سلام همشهری محترم دوست گرامی
همونطور که خدمتتون گفتم یکی از دوستان رفته بود برای کاری و میدونست فعلا دوربین ندارم اینو برای خودش و من خرید اگه دوستان اصفهانی رو بگین زحمتش رو بکشن یا دوستم شاید دوباره بره بهتون خبر میدم تا اگه تا اونموقع نگرفته بودین براتون بگیرن
روی فاکتور من خیابان کاوه پل سردار عرب جنب بانک ملی تلفن09133103485 شرکت دید اسمان اسپادان..... اگه به تلفنشون هم تماس بگیرین شاید ارسال داشته باشن ولی به نطر من یه ادم وارد بره از نزدیک که ازمایش کنه چون دوستم میگفت از اونایی که ازمایش میکرده که بخره یکی تار بوده که همونجا عوض میکنه در هر صورت اینم که دارم اصلا قابل نداره بگین خدمت میارم Khansariha (8)

(2012-11-07 07:14 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه دوربین هست به نام huntre یکی از دوستان من داره.دوربین بسیار با کیفیت کم وزن و شفافی هست.قیمت مناسبی هم داره هدود 280الی 320 من فکر میکنم اگر کسی نخواد زیاد پول بده این دوربین واسش مناسب باشه.
البته ناگفته نمونه که در یکی از شکارها یکی از دوستان که دوربین زاوروفسکی به قیمت 5 میلیون داشت در تمام طول شکار از دوربین 300 هزارتومنی دوست دیگمون استفاده میکرد و کلی اعصابش به هم ریخته بود چون هیچ فرقی با هم نداشتن.Khansariha (214)
تو اینترنت هرچی گشتم نتونستم عکسشو پیدا کنم و واستون بزارم.Khansariha (8)
اقا سلام
این دوربین هانتر که گفتی یکی از دوستان منم داشت از مشهد خریده بود خداییش با الصغر همترازه ادرسش هم مشهد فلکه فردوسی بود فکر کنم اگه کسی میخواد دوربینی تا 500 تومن پول بده این هانتر رو بگیره ضرر نمیکنه قیمت هم 4 ماه قبل خریده بود 240 این دوربین هنوز داره روزای اوجش رو طی میکنه و ممکنه بعدا تقلبیش بیاد یا کیفیتش کم بشه اینه که واقعا پیشنهاد میکنم
دوستان دیگه ای هم که دنبال دوربین زیر 300 تومن هستن همین هانتر رو بگیرین که بعدا پشیمون میشین من الصغر و هانتر رو با هم کنار دستم بوده بگم هانتر شفافیت هم در فاصله جلو هم در دور تغییر نمیکرد و پا به پای العضر بود وزنش هم خیلی کمه.
اگر هم زیر 100 تومن میخواین همین 5در 70 صا ایران عالیه اینم تا چند وقت دیگه منشوراش از کشور برادر چین میارن قیمتش دو برابر نکنن گرون میکنن دیگه اینم فعلا علیه در رنج خودش زیاد تو سایت ها نگردین که این دو تا امتحان خودشون رو پس دادن بقیش دیگه سلیقه خودتون

اینم یه عکس از 5در70 صا ایران
[تصویر: IMGP0670.jpg]

RE: دوربینهای شکاری - nobody2000 - 2012-11-07 09:35 PM

دوستان این دوربین هانتر وزنش چقدر هست و مشخصاتش چیه ؟ چند در چند هست ؟
در تهران هم جایی دارند ؟

RE: دوربینهای شکاری - whisper - 2012-11-07 09:44 PM

(2012-11-07 09:01 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه عکس از 5در70 صا ایران

عجب ظاهر با کیفیتی داره این دوربین ، حداقل از این چینی هایی که تو بازار هست خیلی زیباتره

RE: دوربینهای شکاری - kingpaco - 2012-11-07 09:51 PM

دوستان باتجربه یه دوربین برای پرنده بینی معرفی کنند لطفا که دارای وزن کم باشه و مخصوصا غروب و طلوع خورشید بشه روش حساب کرد
من چند مدل دوربین معمولی دیدم و استفاده کردم که یا برای پرنده بینی نبود یا مشکلاتی هنگام غروب و طلوع افتاب در دیدش وجود داشت
تشکر میکنمKhansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - bycal - 2012-11-07 10:13 PM

(2012-11-07 09:35 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این دوربین هانتر وزنش چقدر هست و مشخصاتش چیه ؟ چند در چند هست ؟
در تهران هم جایی دارند ؟
دوست گرامی Khansariha (8)
دوربین هانتر در دو نوع 7در 50 و 8 در 30 وجود داره وزنش چیزی که من یادمه از روزی که خدمتتون گفتم داشتم مقایسه میکردم زیر 500 گرم بود و بعد من خیلی توی سایت ها گشتم که ببینم قیمتش جاهای دیگه چنده حتی یک جا هم ندیدم البته همون چند ماه قبل الان شاید باشه این دوربین یه دوربین گمنام و عالی هست و فقط کسی که داشته یا اونو دیده میدونه چقدر با کیفیته اگه پیدا کردین و قیمتش همون حدود بود تامل نکنین و بخرین البته امتحان فراموش نشه و خرید اینترنتی رو برای هیچ دوربینی پیشنهاد نمیکنم.موفق باشید

RE: دوربینهای شکاری - yaserfisher - 2012-11-08 12:02 AM

یه فروشگاه نزدیک خونه ما هست که 3تا داره نمیدونم چند میده؟ولی اگر قیمتشو را بیاد یکیشو میگیرم چون واقعا عالیه.
Khansariha (214)

RE: دوربینهای شکاری - bycal - 2012-11-08 12:35 PM

(2012-11-08 12:02 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه فروشگاه نزدیک خونه ما هست که 3تا داره نمیدونم چند میده؟ولی اگر قیمتشو را بیاد یکیشو میگیرم چون واقعا عالیه.
Khansariha (214)
حنما ما رو مطلع کنید از نطر قیمت و کیفیت تا مقایسه کنیم با چند ماه قبل Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - masih.hunter - 2012-11-08 07:52 PM

دوستان دوربین چشم 1 شکارچه پولتون رو برای این جور دوربینها خرج نکنید اگه توان مالی ندارین 1 مدتی صبر کنید وقتی تونستید پس انداز کنید 1 دوربین خوب بخرید .

من 1 خرید خیلی خوب کردم که قرار به دستم برسه .zeiss 10*40 یکم مشگلات هست ولی انشاءالله میرسه .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - ahp2009 - 2012-11-10 09:59 AM

کسی قیمت این 5در70 صا ایران رو دارهKhansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - bycal - 2012-11-10 01:51 PM

(2012-11-10 09:59 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی قیمت این 5در70 صا ایران رو دارهKhansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
این دوربین 7 در 50 هست که اشتباها قید شده 5در70که از دوستان عذر خواهی میشه اشتباه تایپی بوده از نظر قیمت 4 ماه قبل 70 تومن بود در اصفهان