شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - farshad46pi - 2011-09-21 08:42 PM

آقا یونیک عزیز مارک دوربین من هم sky visual است و من فکر میکنم دوربین شما حتما ضربه خورده!!
چون اونایی که ایراد داشتن در یک کارتون ( جعبه) کنار هم بودن. به هر حال شما میتونید موضوع را به شرکت اطلاع بدید .حد اقل اینکه قابل تعمیر هستش. با یه هزینه کم.
ببخشیداز اینکه جواب شما روو دیر دادم .

RE: دوربینهای شکاری - amir74 - 2011-09-21 11:03 PM

اقا اینم دوربین ما 4 5 سال پیش خریدیم
دوربین خوبیه.
یادش بخیر با این واسه شکار دوربین می کشیدیم(قوچ)
[تصویر: IMG_6733.jpg]

[تصویر: IMG_6734.jpg]

[تصویر: IMG_6736.jpg]

[تصویر: IMG_6737.jpg]

کسی که میدونه بگه الان قیمتش چنده؟ اصله یا نه؟

RE: دوربینهای شکاری - عبدالرحمن - 2011-09-22 12:51 AM

(2011-09-19 04:30 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-19 03:58 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک فروشنده اینجا هست که یک دوربین شکاری داره میگه المانی اصل هست و قیمت رو هم 600 تومن میگه از کجا بفهمم واقعا اصله و این قیمت گرون نیست ؟
عبدالرحمن جان اگر جنس و کیفیت ساخت تشخیصش مشکله (برای اصل بودن) بهتره حداقل برای تشخیص اینکار به تمام زوایای دوربین خوب دقت کنی حتی فونت نوشته ها و جنس قطعات و خلاصه تمامی خط و خطوط ریز و درشت ازش عکس بگیر و سپس تو سایت مربوطه با عکسهای سایت مقایسه اش کن اینطوری میتونی کمی مطمئن بشی . فعلا Khansariha (214)

علی جان اگه واقعا اصل باشه این قیمت میارزه ؟

RE: دوربینهای شکاری - amir74 - 2011-09-23 10:25 PM

اقا چی شد جواب ما؟

RE: دوربینهای شکاری - ALIANA-54-T06 - 2011-09-24 06:42 AM

(2011-09-22 12:51 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-19 04:30 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-19 03:58 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک فروشنده اینجا هست که یک دوربین شکاری داره میگه المانی اصل هست و قیمت رو هم 600 تومن میگه از کجا بفهمم واقعا اصله و این قیمت گرون نیست ؟
عبدالرحمن جان اگر جنس و کیفیت ساخت تشخیصش مشکله (برای اصل بودن) بهتره حداقل برای تشخیص اینکار به تمام زوایای دوربین خوب دقت کنی حتی فونت نوشته ها و جنس قطعات و خلاصه تمامی خط و خطوط ریز و درشت ازش عکس بگیر و سپس تو سایت مربوطه با عکسهای سایت مقایسه اش کن اینطوری میتونی کمی مطمئن بشی . فعلا Khansariha (214)

علی جان اگه واقعا اصل باشه این قیمت میارزه ؟
عبدالرحمن جان اگر اصل باشه شاید ارزش داشته باشه ولی شاید Khansariha (214)
بنظرم وقتی یک دوربین شکار با کیفیت خوب در حد 100 تا 200 تومن میتونه کار راه انداز باشه و دیگه نگران و دغدغه در دست این و اون هم نداری چه لزومی به این همه ریسک و خرج بالا هست . Khansariha (214)

RE: دوربینهای شکاری - craftsman - 2011-09-24 09:34 AM

(2011-09-21 11:03 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اینم دوربین ما 4 5 سال پیش خریدیم
دوربین خوبیه.
یادش بخیر با این واسه شکار دوربین می کشیدیم(قوچ)

کسی که میدونه بگه الان قیمتش چنده؟ اصله یا نه؟
اين دوربين اگه بدنه ش فلزيه و يه روكش پلاستيك يا چرم مانند روي جاي دستش داره روسي اصله و بنظرم الان حدود 100 تومن باشه

RE: دوربینهای شکاری - عبدالرحمن - 2011-09-24 11:33 AM

جاوید جان جنس روس بهتره یا المان ؟

RE: دوربینهای شکاری - amir74 - 2011-09-24 11:33 AM

اره همینطوره پس روسیه اصله بابام 5 6 سال پیش خریده بود 28 تومن خدایی دوربینش خیلی خوبه

RE: دوربینهای شکاری - sinaalai - 2011-09-25 08:53 AM

با عرض سلام خدمت اساتید محترم
تا صفحه 11 این تاپیک رو خوندم و جواب سوالمو نگرفتم متاسفانه فرصت ندارم ادامشو بخونم گفتم سوالم رو بپرسم
بنده قصد خرید یک دوربین شکاری تا 400 تومن دارم
میخواستم شما عزیزان منو راهنمایی کنید
دوربین را برای شکار میخوام و اسلحه ی من یک نخجیر3 هستش
به نظر شما این دوربین که 380 تومن قیمت گذاری شده ارزش خرید داره یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اگر نه شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنید و از کجا تهیه کنم با توجه به اینکه اطلاعاتم در این زمینه خیلی کمه

RE: دوربینهای شکاری - bag - 2011-09-25 06:20 PM

دوربین های بالا بجز اولی به علت زوم زیاد و وزن بالا و دوربین اولی به علت کوچک بودن قطر عدسی شیئی به درد کار شکار نمیخوره . البته خیلی ممنونم که اطلاع رسانی کردین دوربین سوم و چهارم برای کار رصد آسمان بسیار مناسب هستن البته من از کیفیت دوربین خبر ندارم و با توجه به مشخصات اینو میگمKhansariha (8)