شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - agaey - 2016-08-09 11:38 AM

(2016-08-09 10:45 AM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شکارچیان و طبیعت دوستام همچنین اساتید محترم ممنون میشم سوالمو جواب بدید
بنده قصد خرید دوربین در حد قیمت الصقر 2 دارم . ایا دوربینی هست ک تقریبا هم قیمت باشه و کیفیتش بهتر و ایا نمونه تقلبیش تو بازار هست ؟

سلام.باوركن چين بدل قيافه خودمون هم زده .بدل هست دوست عزيز من ميگم ونگارد بگير البته از يه فروشگاه درست حسابي معتبر فك كنم ده سال ضمانت دارن

RE: دوربینهای شکاری - homa2142 - 2016-08-09 09:40 PM

دوستای عزیز امروز رفتم نمایندگی صا ایران خ پیروزی تهران بعد تست چند تا دوربین 7*42 را خریدم چشمم باش راحت تر از بقیه بود قیمت هم 160

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

RE: دوربینهای شکاری - kotlas - 2016-08-09 09:56 PM

(2016-08-09 09:40 PM)homa2142 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای عزیز امروز رفتم نمایندگی صا ایران خ پیروزی تهران بعد تست چند تا دوربین 7*42 را خریدم چشمم باش راحت تر از بقیه بود قیمت هم 160

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

دوربین خوبیه منم چند سال پیش خریدم 70 تومن حدودا

RE: دوربینهای شکاری - aghajoon - 2016-08-10 05:34 AM

(2016-08-09 11:38 AM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-09 10:45 AM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شکارچیان و طبیعت دوستام همچنین اساتید محترم ممنون میشم سوالمو جواب بدید
بنده قصد خرید دوربین در حد قیمت الصقر 2 دارم . ایا دوربینی هست ک تقریبا هم قیمت باشه و کیفیتش بهتر و ایا نمونه تقلبیش تو بازار هست ؟

سلام.باوركن چين بدل قيافه خودمون هم زده .بدل هست دوست عزيز من ميگم ونگارد بگير البته از يه فروشگاه درست حسابي معتبر فك كنم ده سال ضمانت دارن

من هم فکر میکنم دوربین الصقر 2 نمایندگی ایران فیک باشه . چون قیمتش در ایران از قیمت همون دوربین در کشورهای عربی کمتر.
در لینک زیر قیمتش 1045 درهم امارات که با حساب درهم 950 تومن میشه تقریبا 1 ملیون ولی نمایندگی ایران 600 هزار تومن قیمت دادند .
ارزونترین دروربین اشتاینر داخل ایران که احتمال فیک بودنش هم کم دوربین stiner safari ulterashrp 8×30 که الان قیمت نمایندگی 900 و قیمت بازار جهانی 129 پوند که میشه 600 هزارتومن یعنی قیمت داخل 300 بیشتر که با عقل جور در میاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - shahsavar - 2016-08-10 08:02 AM

دوستان دوربین اشتاینر الصقر ۲ ، اصلی ها روی درپوش لنز اشتاینر چاپ برجسته داره ،دوربین های کپی نوشته نداره ، کیفیت تصویر هم خیلی فرق میکنه .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: دوربینهای شکاری - mik - 2016-08-10 10:22 AM

سلام دوست عزیز
به نظر من به سری اسپریت ونگارد هم یک نیم نگاهی داشته باشید و اگر یک خورده بودجتون رو هم بیشتر کنید سری اندیور رو هم میتونید تهیه کنید که واقعا نسبت به قیمتش کیفیت خیلی خوبی ارائه میده .در مورد الصقر تقلبی هم بله در بازار هست اما اون نمونه ای من دیدم شما اگر فقط کارتن الصقر اصلی رو هم دیده بودید متوجه می شدید که تقلبی هست کارتنش آبی بود از نظر شکل و رنگ هم مثل الصقر بود اما الصقر و steiner روی دوربین به رنگ طلایی براق نوشته شده بود .

RE: دوربینهای شکاری - romin - 2016-09-07 03:35 PM

سلام بر دوستان ..بنده قصد خرید دوربین الصغر 2 رو دارم ولی انگار درجه 3 و چهار ساخت چین زیاد شده . کدوم سایت معتبره و الصغر با کیفیتی داره یا اینکه همین چینی ها هم خوبند ؟؟/

RE: دوربینهای شکاری - aghajoon - 2016-09-08 06:45 AM

(2016-09-07 03:35 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان ..بنده قصد خرید دوربین الصغر 2 رو دارم ولی انگار درجه 3 و چهار ساخت چین زیاد شده . کدوم سایت معتبره و الصغر با کیفیتی داره یا اینکه همین چینی ها هم خوبند ؟؟/

بله به نظر من کیفیتش مثل قبل نیست.اصلا این مدل تو سایت اشتاینر هم نیست. الان نمایندگیش 650 میده .
به نظر من مدل زیر را بگیرید . با 10 سال ضمانت نمایندگی و قیمت 990.

RE: دوربینهای شکاری - Nanex - 2016-09-08 07:39 AM

(2016-09-07 03:35 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظر من اگر دوربین Vangard Spirit ED 10x42 هم گیر آوردی بگیر .دوربین بسیار خوبی هست .عدسی ED هم داره .Khansariha (214)

RE: دوربینهای شکاری - romin - 2016-09-08 11:01 AM

بله به نظر من کیفیتش مثل قبل نیست.اصلا این مدل تو سایت اشتاینر هم نیست. الان نمایندگیش 650 میده .
به نظر من مدل زیر را بگیرید . با 10 سال ضمانت نمایندگی و قیمت 990.

[/quote]

من تا بحال از امازون خرید نکردم . ایا ایران نمایندگی الصغر داره و ادرسش کجاست