شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - alitker - 2015-06-13 09:27 PM

با توجه به صحبت دوستمون اینام باید جالب باشه البته کیفیتشو نمیدونم فقط برای آشنایی میگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - ghaplan - 2015-06-13 09:52 PM

دوستان محترم کسی از دوربینهای آسیکا ساخت چین استفاده کرده تجربشو بگه.

RE: دوربینهای شکاری - shat - 2015-06-14 03:57 PM

متشکرم دوستان اگه میشه لطفا قیمت رو هم لحاظ کنید
ببخشید الان رفتم تو سایت قوچ قیمتش رو دیدم
مشکلی نیست
فقط ی سوال برام پیش امده
همونطور که کفتم دوربین خودم 40*3/9
یعنی قدرت زوم 9 برابر داره ولی عملا تو برد 50متر به بالا نمیتونم محل اصابت ساچمه رو تشخیص بدم
این دوربین الصقر زوم 8 برابر داره
ایا مشخصه دیگه ای وجود داره که از دوربین خودم قوی تر باشه

RE: دوربینهای شکاری - Mercury - 2015-06-22 12:04 PM

با سلام
دوستان کسی از نمایندگی یا فروشگاه دوربینهای ونگارد یا نیکون شماره تماس یا آدرس اینترنتی نداره .
یکی (نیلو شاپ) برا ونگارد هست که بجز یک مورد بقیه رو موجود نداره .

RE: دوربینهای شکاری - ahp2009 - 2015-06-23 10:20 AM

سلام دوستان
کسی با این دوربین های سلسترون و بینگر که تو سایت آسمان شب برای فروش گذاشته آشنایی داره و میدونه کدوم از این مدل ها ارزش خرید داره
من میخوام حدود 200 تا 250 هزینه کنم موارد استفاده هم برای طبیعت و شکار و... یعنی استفاده معمولی

اگه پیشنهاد بهتری کسی داره هم بگه ممنون میشم

RE: دوربینهای شکاری - saintman - 2015-06-23 04:05 PM

داداش به نظر من 130تا 150 بده باگیش بگیر
کیفیتش با اینا هیچ فرقی نمیکنه

RE: دوربینهای شکاری - dieselpower - 2015-06-24 01:25 AM

تو رده ۲۰۰ تا ۲۵۰ همه دوربینهای کیفیت مشابهی دارند و تفاوت خاصی دیبده نمیشه
البته مواظب باشید دوربین ۵۰ تومنی هم هست که شبیه هست

RE: دوربینهای شکاری - Vicxtor - 2015-06-26 12:11 PM

درود دوستان... Khansariha (8)
به نظرتون این دوربین با این قیمت ارزش خرید رو داره؟ ...

(قیمت رو گذاشتن ۱۴۸۰ گجتی های عزیز!)

Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - garshasb - 2015-06-26 01:03 PM

سلام اگه قیمت جهانی تو سایت امازون تا ۲۵۰$ باشه اره میرزه
عجب شکاری با دوربینه زده خخخخخ

RE: دوربینهای شکاری - brj - 2015-06-26 02:41 PM

سلام دوستان . بنده یه دوربین USSR 6*24 دارم و جدیدا هم یه دوربین اشتاینر الصقر 8*30 گیرم اومده . لطفا راهنمایی کنید کدوم یکی از این دوربینها بهتره چون میخوام یکیشونو بفروشم . اگه قیمت هر دو رو دارین لطفا بگید . ضمنا هر دو دوربین نو هست و هنوز استفاده نشدن . ممنون