شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - Mercury - 2015-03-05 11:42 AM

(2015-03-03 12:55 AM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی ازاین مدل اطلاعاتی داره فقط میدونم 10*40 وضداب هست

با سلام
این دوربینها از زمان جنگ تحمیلی برای سپاه خریداری شده بود و فقط سپاه داره . شما از کجا تهیه کردید این دوربینو . البته ی بار تو فروشگاههای ناصر خسرو ی دست دو شو دیده بودم .
از سال 65 با این دوربین کار کردم . اگه فراموش نکرده باشم ساخت ژاپن باشه .

RE: دوربینهای شکاری - dezmaad - 2015-03-06 12:48 AM

(2015-03-05 11:42 AM)Mercury نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-03 12:55 AM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی ازاین مدل اطلاعاتی داره فقط میدونم 10*40 وضداب هست

با سلام
این دوربینها از زمان جنگ تحمیلی برای سپاه خریداری شده بود و فقط سپاه داره . شما از کجا تهیه کردید این دوربینو . البته ی بار تو فروشگاههای ناصر خسرو ی دست دو شو دیده بودم .
از سال 65 با این دوربین کار کردم . اگه فراموش نکرده باشم ساخت ژاپن باشه .
باتشکر اینو بایه مین خنثی شده یه سرباز بهم یادگاری داد خاطرم نیس چه سالی بود ولی بسیار دوربین باکیفیتیه

RE: دوربینهای شکاری - koh - 2015-03-06 01:47 AM

سلام به همگی.// دوستان کسی درمورد قیمت وکیفیت این دوربین اطلاعاتی داره؟ روش نوشته:30*6 original crown field7.5" COATED OPTICS یه کلمه ژاپن البته به انگلیسی همروشه. ودیگه به عربی نوشتنه ابوتاج الاصلی .سال 1361 از کشور عربستان خریده شده میخواستم بخرمش البته درحد نو هست. تKhansariha (214)شکر از جوابتون.

RE: دوربینهای شکاری - I.V.O - 2015-03-07 03:01 PM

سلام دوستان
اطلاعاتی در مورد این دوربین می خواستم قیمتش چنده
روش نوشته chaloss و 8*42 هست
ببخشید دوربین بهتری همراهم نبود
ممنون می شم راهنمایی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - mehdihadi - 2015-03-07 09:27 PM

سلام دوستان خسته نباشید در مورد خرید الصقر30در8 امروزچند جا رفتم تو شهرمون چند تامغازه بود اما فقط یه مغازه داشت به قیمت850تومن چند جای دیگه هم رفتم که نداشتند از تقلبی واصل بودنش سوال کردم که همه گفتند این مدل دوربین اصلا تقلبی نداره خلاصه به بندر گناوه هم زنگ زدم گفت730 وهمون حرف های قبلی رو زد وگفت این مدل اصلا تقلبی نداره وگفت ما مستقیم از دبی دوربین ها رو میاریم .اما هرچه زنگ زدم نمایندگش تهران جواب نداد دوباره فردا تلاش می کنم ببینم چه می شه حالاا سوالی که از اساتید عزیز ودوستان خوبم دارم این که این دوربین تقلبی هم داره ؟یا نه؟وچه طور میشه اصل رو تشخیص داد؟دوستان خیلی تعریف این دوربین رو می کنند ومن قصد خریدش رو کردم .ممنون می شم راهنماییم کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - imankazerooni - 2015-03-08 07:24 AM

تو خرید و کیفیتش شک نکن دوست عزیز . همونطور که گفتم دیدش عالیه و اگه اینطور نبود سازمان محیط زیست این دوربین رو بعنوان دوربین سازمانیش استفاده نمیکرد.

RE: دوربینهای شکاری - mehdihadi - 2015-03-08 12:31 PM

(2015-03-08 07:24 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو خرید و کیفیتش شک نکن دوست عزیز . همونطور که گفتم دیدش عالیه و اگه اینطور نبود سازمان محیط زیست این دوربین رو بعنوان دوربین سازمانیش استفاده نمیکرد.

ممنون دوست عزیز یا امروز می خرمش یا هفته دیگه زنگ زدم نمایندگی تهران گفت بدون گارانتی 800فقط مسئله این جاست که نمی تونم برم تهران از نمایندگی بخرم هفته دیگه شاید یکی از اقوام بیاد تهران بهش بگم شایدم امروز پیش مغازه شهرمون گرفتمش اما می ترسم تقلبی باشه /Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - MAZ - 2015-03-08 12:42 PM

(2015-03-08 12:31 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-08 07:24 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون دوست عزیز یا امروز می خرمش یا هفته دیگه زنگ زدم نمایندگی تهران گفت بدون گارانتی 800فقط مسئله این جاست که نمی تونم برم تهران از نمایندگی بخرم هفته دیگه شاید یکی از اقوام بیاد تهران بهش بگم شایدم امروز پیش مغازه شهرمون گرفتمش اما می ترسم تقلبی باشه /Khansariha (8)

سلام
دوست عزیز از فروشگاه برادران خاکریزی هم میتوانید خرید کنید قیمتش هم مناسب هستKhansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - mik - 2015-03-08 05:07 PM

(2015-03-08 12:42 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-08 12:31 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوست عزیز از فروشگاه برادران خاکریزی هم میتوانید خرید کنید قیمتش هم مناسب هستKhansariha (8)

با سلام
آیا با این قیمت واقعا دوربین اصل ارائه می کنند و کسی از دوستان تا حالا از این فروشگاه خرید داشته؟

RE: دوربینهای شکاری - koh - 2015-03-09 03:13 PM

(2015-03-06 01:47 AM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی.// دوستان کسی درمورد قیمت وکیفیت این دوربین اطلاعاتی داره؟ روش نوشته:30*6 original crown field7.5" COATED OPTICS یه کلمه ژاپن البته به انگلیسی همروشه. ودیگه به عربی نوشتنه ابوتاج الاصلی .سال 1361 از کشور عربستان خریده شده میخواستم بخرمش البته درحد نو هست. تKhansariha (214)شکر از جوابتون.

Khansariha (8)ببخشید امکان گذاشتن عکس نداشتم خواهش میکنم بهم کمک کنیدKhansariha (214)