شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2015-02-07 01:38 AM

(2015-02-06 06:15 PM)huntergun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به این دوربین داره؟
[تصویر: 14232336951.jpg]
Upclose 10-30 x 50 Zoom

بیشتر به عنوان اسباب بازی بهش نگاه کنید تا دوربین دو چشمی
دوربینی با این مشخصات با کیفیت خوب چندین هزار دلار قیمت داره
(2015-02-04 11:15 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-04 10:13 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الصقر من داشتم نسبت به قیمتش و دوربینهای بازار عالیه
ممنون.از توجهتون
شما الصقر استفاده می کردید با فکوس اتوماتیکش مشکل نداشتید ؟ و درست و سریع فکوس می کرد؟

جناب مایک فکوس کردن با دوربین الصقر به نظر من سخت تر و زمانبرتر از دوربینهایی هست که سیستم فکوس مرکزی دارن
اما دقت در این مدل فکوس نسبت به دوربینهای ارزان قیمت خیلی بهتره و این سیستم باعث میشه که عمر دوربین بیشتر بشه و از نظر دقت در فکوس دوربین دیرتر به مشکل بر بخوره و همینطور در مقابل نفوذ گرد و خاک مقاومتر باشه....

سیستم فکوس مرکزی و داخلی خیلی خیلی بهتر از اینها هست ... سریعتره هیچ قطعه متحرکی در بیرون از دوربین نداره و همه قطعات متحرک داخل دوربینه که این باعث میشه عوامل خارجی به داخل دوربین نفوذ نکنه و همینطور به اون قطعات هیچ فشاری وارد نشه و باعث عمر بالای دوربین میشه

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2015-02-07 07:14 PM

درود بر شماKhansariha (8)

بنده منظورم این نبود که عدسیهای این دوربین پلاستیکیه و نمیشه باهاش دید انداخت.... حرف من اینه که این دوربین با این امکانات و این شرایط نمیتونه کیفیت دید مناسبی رو به شما بده
بله هر چقدر پول بدی آش میخوری ولی این همچین آش دهن سوزی نیست...اصلا آش نیست

اینچنین دوربینی با این امکانات اگر 1 میلیون هم قیمتش باشه باز نمیشه بهش اعتماد کرد این که 230 تومن قیمت داره
به نظر من این مقدار پول رو بدین بالای یک دوربین 8*25 چینی ...خیلی خیلی بهتر از اینه و یا اینکه بودجه رو مقداری بیشترش کنید و 8*30 یا 10*30 بگیرید
موفق باشید

RE: دوربینهای شکاری - shekarmi - 2015-02-07 07:34 PM

(2015-02-07 07:00 PM)huntergun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

دوست عزیز جنابNEMESIS با نظر تون مخالفم چون اول اینکه هر چقد پول بدی اش میخوری واین دوربین با مشخصات زیر حتی کمی بالا تر از دوربین هایی که توی این رنج قیمت هستن:
مشخصات
بزرگنمایی: از 10 تا 30 برابر
قطر دهانه: 50 میلیمتر
بیشترین میدان دید: 4.1 درجه
کوتاه‌ ترین فاصله‌ فوکوس: 8.3 متر
خروجی مردمک: 5 میلیمتر در بزرگنمایی 10 و 1.6 میلیمتر در بزرگنمایی 30
فاصله‌ آسودگی چشم: 14 میلیمتر
وزن: 900 گرم
قیمت:230-250تومان
البته منم ی نظر کارشناسانه تر میخامKhansariha (8)Khansariha (256)یاحق

سلام دوست عزیز خدایی حیف نیست از این دوربین و امثال استفاده کنی ؟؟؟؟ متاسفانه من چند سال از دوربین نا مرغوب استفاده کردم منجر به ضعیف شدن چشمم شد و ...... !!!! کمی بیشتر هزینه کنی دوربین اصلی قدیمی میخری که تمام شیشه است و عدسی و ذره بین آن تصویر رو به معنای واقعی نشون میدن.... مارک های خوب قدیمی به ترتیب کیفیت .GLORY 8.30 ساخت آمریکا ..قاپ کوتاه روسی 6.24 ..دو چشم کوک روسی 8.30 .. گردونه وسط روسی 8.30 ..کالر زایس 10.40 راست بین ...ابوتاج ژاپن 8.30....چینی قدیم 8.30..

RE: دوربینهای شکاری - huntergun - 2015-02-07 08:04 PM

ممنون از جناب NEMESIS و سید محمد عزیز.اطلاعات زیادی در مورد این دوربین نداشتم البته ی بینگر40*8 دارم که خدایی دوربین خوبیه ولی چیزی که چشمم رو گرفت زوم این دوربین بود(پست قبلی حذف شد تا موجب گمراهی دیگران نشه خخ) Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: دوربینهای شکاری - baracuda - 2015-02-07 08:32 PM

اگه دوربين ارزون ميخوتى سوپر زنيت بگير نسبت به قيمتش خوبه و كار راه انداز

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2015-02-07 08:52 PM

دوربین ابزار خیلی مهم و حساسی هست و اگر در انتخاب اون دقت و اطلاعات کافی رو نداشته باشین ویا اینکه بخواهید با کمترین بودجه بیشترین امکانات روداشته باشین نتیجه خوبی براتون نداره و دوربینی که تهیه میکنید خیلی زود میره برای خاک خوردن توی انباری یا کشوی میز و یا اگه مثل من آدم بی اعصابی باشین خخخخ ممکنه از بالای کوه پرتش کنید پایین و خیال خودتون رو راحت کنید
ممکنه که بعضی وقتها قیمت بالای یک کالا بی علت و غیر منطقی باشه ولی مطمئن باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست مخصوصا توی این دوره زمونه و این اوضاع بازار

متاسفانه قیمت دوربین های معروف بازار(زاورسکی،لایکا،کارل زایس و ....)خیلی بالاست و برای همه امکان تهیه کردنش نیست اما از اینها گذشته مدلهای رده متوسط هم خوب هستند و کار راه انداز، به نظر من دوستانی که قصد خرید دوربین دارن و بودجه کمی دارن بهتره که کمی صبر کنن و بودجه رو افزایش بدن و از همین دوربین های رده متوسط خریداری کنند....مدل هایی مثل رده پایینهای اشتاینر یا رده بالاهای چینی مثل ونگارد که تو بازار هست و یا دوربین های روسی اصلی

و یا اگر باز اینها رو هم نتونستین تهیه کنید دوربینهای تحت لیسانس ساخت چین از نظر من آخرین گزینه برای خرید هستن و پایینتر از اینها دور ریختن پوله

RE: دوربینهای شکاری - huntergun - 2015-02-07 09:55 PM

(2015-02-07 08:52 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین ابزار خیلی مهم و حساسی هست و اگر در انتخاب اون دقت و اطلاعات کافی رو نداشته باشین ویا اینکه بخواهید با کمترین بودجه بیشترین امکانات روداشته باشین نتیجه خوبی براتون نداره و دوربینی که تهیه میکنید خیلی زود میره برای خاک خوردن توی انباری یا کشوی میز و یا اگه مثل من آدم بی اعصابی باشین خخخخ ممکنه از بالای کوه پرتش کنید پایین و خیال خودتون رو راحت کنید
ممکنه که بعضی وقتها قیمت بالای یک کالا بی علت و غیر منطقی باشه ولی مطمئن باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست مخصوصا توی این دوره زمونه و این اوضاع بازار

متاسفانه قیمت دوربین های معروف بازار(زاورسکی،لایکا،کارل زایس و ....)خیلی بالاست و برای همه امکان تهیه کردنش نیست اما از اینها گذشته مدلهای رده متوسط هم خوب هستند و کار راه انداز، به نظر من دوستانی که قصد خرید دوربین دارن و بودجه کمی دارن بهتره که کمی صبر کنن و بودجه رو افزایش بدن و از همین دوربین های رده متوسط خریداری کنند....مدل هایی مثل رده پایینهای اشتاینر یا رده بالاهای چینی مثل ونگارد که تو بازار هست و یا دوربین های روسی اصلی

و یا اگر باز اینها رو هم نتونستین تهیه کنید دوربینهای تحت لیسانس ساخت چین از نظر من آخرین گزینه برای خرید هستن و پایینتر از اینها دور ریختن پوله

بله کاملا درسته ولی دوست عزیز ی دوربین مثله بایگیش30*8روسی رو این چین لامصب چنان ساخته که تشخیصش واسه شرکت روس هم سخته خخخ.هر جایی هم که میری میگه بایگیش اصله که قیمتش به200تومن هم نمیرسه.(تنها تفاوت ظاهری این دو رنگ کوره ای روی بدنه دوربین روسیه)Khansariha (256)Khansariha (256)موفق وپیروز

RE: دوربینهای شکاری - kavehebrahimi - 2015-02-09 02:11 PM

دوستان سلام،کسی هست که دوربین دوچشمی مارک KENNEX ژاپن رو استفاده کرده باشه ؟

[تصویر: hc202x82tuaw805nt0o.jpg]

[تصویر: rsqouf1e19vj4tnigzg.jpg]

[تصویر: 71hw4adyw9gxjmrj853f.jpg]

[تصویر: 5w1f3zjjglfree43to8.jpg]

این دوربین رو یکی از بستگان از خارج آورده،ولی بنظرم کمی دو بینی داره،آیا جایی برای تعمیر دوربین دوچشمی سراغ دارید ؟

با تشکر Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - Wiesmann - 2015-02-10 12:10 AM

(2015-02-06 06:15 PM)huntergun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

دوستان کسی اطلاعاتی راجع به این دوربین داره؟
[تصویر: 14232336951.jpg]
Upclose 10-30 x 50 Zoom

من با این دوربین کار کردم. مضخرف محض هست. کیفیت خیلی پائینی داره. البته به نسبت قیمت 50 دلاری اون غیر منطقی هم نیست.

RE: دوربینهای شکاری - sada - 2015-02-20 04:34 PM

باسلام خدمت دوستان

دوستان دیروز ازنمایندگی های کشور ترکیه تلفنی قیمت دوربین زاوروسکی گرفتم گفتم اونجاارزونتره به یه شکلی به دستم میرسه.

جالبه اونجاگرونتر بود.زاوروزیژن42*10قیمتاونجا2370یورو بودکه میشد9267000تومان اینجا8900000قیمت داشت.حالاشماره نمایندگی خودکشوراتریش

پیداکردم فرداوپس فردااونجاتعطیله روزدوشنبه ازخود اتریش قیمت میگیرم.