شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

RE: دوربینهای شکاری - Vicxtor - 2015-01-01 03:20 PM

درود دوستان... Khansariha (8)

ببخشید من این سوال رو فکر کنم چند بار مطرح کردم اما... Khansariha (226)

من دنبال یک دوربین ۴۲*۱۰ زیر ۱ تومن هستم. سپاسگزار میشم دوستان یکی دو مدل خوب (با کیفیت مناسب) معرفی کنن...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: دوربینهای شکاری - NEMESIS - 2015-01-01 04:50 PM

(2014-12-31 10:54 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

ازاساتید محترم میخوام نظراتشونو درباره دوربین ونگارد42*10 EDبیان کنن.توی تبلیغاتشون جدولی دیدم که این مدل ونگارد رابادوربینهای زاوروسکی واشتاینرو...42*10مقایسه

کرده بودکه بجزقیمت درآیتمهای دیگه ونگاردیابرابری میکرد ویابرتربود.حالادرسته توکشورچین بانیروی کارارزانترساخته میشه ولی اختلاف قیمت خیلی زیادهست.ونگارد340دلار.زاوروسکی2500دلار.اشتاینر350دلار.

پیشاپیش سپاسگذارم.

دوست عزیز خب اینکه این شرکت محصولی در این رده وبا این قیمت را با مدلهای مشابه از برند زاورسکی مقایسه میکنه نشانه اعتماد به نفس بالای اونهاست خخخخ
یک سری عدد آوردن روی کاغذ (حالا چه درست و راست و چه غلط و دروغ) که نشان بده فلان دوربین برتر از بقیه هست امکان پذیره اما همیشه حرف اول و آخر را کیفیت میزنه
شما مطمئن باش که اگه ونگارد بتونه محصولی مشابه (حالا بهترش پیش کش) با زاورسکی بزنه هیچ وقت محصولش را ارزانتر از اون نمیفروشه وخود یکی از مدعیان عرصه تولید این کالا میشه

قبلا هم بارها گفتم بازم میگم ونگار رو با زاورسکی داخل مغازه تست کن خب ممکنه که در آن لحظه از دید یک آماتور یا حالا حرفه ای برابر باشند اما همان دو دوربین را یک سال بعد دوباره با هم مقایسه و تست بکنید اونوقت دلیل قیمت چند هزار دلاری برند های معروف را درک خواهید کرد

RE: دوربینهای شکاری - sada - 2015-01-09 04:09 PM

باسلام خدمت دوستان

دوستان چندوقتیه میخواستم یه دوربین شکاری خوب بخرم توهمین انجمن ازاساتید نظرخواهی کردم اکثرا زاوروسکی روپیشنهادکردن ونظر

خودم هم روی زاوروسکی هست اولش تلاشم این بودکه کسی ازدوستان یابستگان مقیم اروپا هستند اونجابرام بگیرند باخودشون بیارن

چون خیلی ارزان تمام میشد برای ورود هم مشکلی نداره کسی که مسافرت میره یامقیم اونجا هست موقع برگشتن براحتی میتونه یدونه

ساعت یاموبایل یادوربین بعنوان مصرف خودش همراه بیاره وگمرک هم بهش نمیخوره.ولی متاسفانه ازاین طریق موفق نشدم.تصمیم گرفتم

اینجاازنمایندگی بگیرم منتها چیزی که ذهنم ومشغول کرده اختلاف قیمت هستش.مثلازاواروویژن42*10نمایندگی خارج بالای3000$هست

نمایندگی اینجا حدود8میلیون تومان!!!به نرخ ارزحساب کنی بالای 10میلیون درمیاد بعداز اومدن وگمرک وسودفروشنده 2تا3تومان ارزونتر!!!!!!

دوستان به نظرشما دلیلش چی میتونه باشه؟؟جنس اصلی نیست؟؟یابرای نمایندگی ارزونترحساب میکنند؟؟یااون قیمتها مال فروشنده های

کشورهای دیگه غیراتریش هست؟؟؟

RE: دوربینهای شکاری - dieselpower - 2015-01-10 01:13 AM

دوربین نمایندگی ایران اصل هستند و دلیل ارزون بودن هم خیلی چیزها میتونه باشه از جمله ارزونتر خریدن یا با دلار قبل خریدن یا وضعیت بازار که اصلا خوب نیست چون با همین قیمت هم کسی نمیخره شاید هم قیمت قبل بوده و حالا این قیمت نده به هر حال دوربینهای نمایندگی اصل هست و اگر به نظرتون قیمتش مناسب هست و از اون مهمتر قصد هزینه کردن 10 میلیون واسه دوربین دو چشمی دارین در خریدش شک نکنید

RE: دوربینهای شکاری - unknown - 2015-01-10 10:27 AM

بعضی جنس ها در ایران ارزونتر هستند و این عجیب نیست و تا حدی به سیاست های مالیاتی و گمرکی کشورها بر می گرده. برای مثال ایران عوارض خیلی بالاسس برای خودرو می گیره ولی برای ساعت دوربین پایین تر هست به علاوه اینکه خیلی از کالاهای کوچک به طور قاجاق یا با پرداخت سهم گمرکی کمتر از ارزش واقعیشون به ایران وارد می شوند. چند هفته پیش یکی از اقوام فرانسه بود گفتم برام قیمت ساعت بگیره. ساعت فسیل که در آمازون فرانسه حدود 90 یورو بود تو معازه 100 یورو بود و تو سایت نمایندگی ایران تقریبا همون قیمت بود مضاف به این که گارانتی ایران رو هم داشت. معمولا خرید جنس خارجی در کشور تولید کننده باز به صرف تر هست تا کشور ثالث.

RE: دوربینهای شکاری - sada - 2015-01-10 04:20 PM

باسلام خدمت دوستان

بانمایندگی آقای فریدنی ونمایندگی آقای علامی صحبت کردم.42*10زاوروویژن موجود ندارن میگن 2هفته دیگه ولی slc10*42(کاربردی)آقای فریدنی موجوددارن.ایشان میگن

slcکاربردی بهتره.ازاساتیدمحترم خواهش میکنم راهنمایی کنند.چون صحبت 8-9تومان هزینه هستش ممنون میشم نظرات کارشناسی شونو بگن.

RE: دوربینهای شکاری - falconry98 - 2015-01-10 08:04 PM

سلام ودرود
دوست عزیزمن جای شما بودم8‏*‏42ویا8‏*‏32 برمی داشتم!دوربین بابزرگنمای 10‏*‏ برای شکارهای بزرگ است مثل‏(کل قوچ‏)،مثلا کسی که از مدل 10‏*‏42 استفاده می کند درکنار آن8‏*‏ هم دارند درکل بزرگنمای 10‏*معایبی هم دارد مثلا در کوه نوردی باکوچکترین لرزش دست "خستگی‏"‏دید خوبی ندارید 2-پیاپی باید فوکس دوربین را بچرخانی روی اجسام که واضح شود3-عمق دید کمتر نصبت به 8‏*‏4-وزن و...

RE: دوربینهای شکاری - sada - 2015-01-10 09:12 PM

(2015-01-10 08:04 PM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود
دوست عزیزمن جای شما بودم8‏*‏42ویا8‏*‏32 برمی داشتم!دوربین بابزرگنمای 10‏*‏ برای شکارهای بزرگ است مثل‏(کل قوچ‏)،مثلا کسی که از مدل 10‏*‏42 استفاده می کند درکنار آن8‏*‏ هم دارند درکل بزرگنمای 10‏*معایبی هم دارد مثلا در کوه نوردی باکوچکترین لرزش دست "خستگی‏"‏دید خوبی ندارید 2-پیاپی باید فوکس دوربین را بچرخانی روی اجسام که واضح شود3-عمق دید کمتر نصبت به 8‏*‏4-وزن و...

باسلام خدمت دوستان

ودرود به دوست عزیزبابت پاسخگویی به بنده.واقعیتش بیشتر اززوم10خوشم میاد.واقعا ازدوستان این انجمن سپاسگذارم چون

قبلا ازطریق یکی ازدوستان مقیم خارج سفارش56*15زاوروسکی روداده بودم بعدش که بااساتید این سایت مشورت کردم دیدم

اشتباه هستش درسته که قویترهستش ولی خیلی مشکلات دیگه روبهمراه داره.

RE: دوربینهای شکاری - dieselpower - 2015-01-11 12:58 AM

دوست عزیز من یه پیشنهاد واستون دارم حالا که هنوز دوربین نخریدید اگه واستون امکان داره یدونه دوربین زاواروفسکی را با یدونه دوربینهای خوب بازار مثل موپتا با عدسی meostar در کنار هم مقایسه کنید ببینید به چشم خودتون زاوار برتری خاصی به چشم خودتون داره که ارزش هزینه کردن ۸-۹ تومن را داشته باشه و بعد اقدام به خرید کنید چون به قول خودتون صحبت ۸-۹ تومن پول هست پس اول یکدل بشید و سپس خرید کنید

RE: دوربینهای شکاری - sada - 2015-01-11 02:21 PM

(2015-01-11 12:58 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من یه پیشنهاد واستون دارم حالا که هنوز دوربین نخریدید اگه واستون امکان داره یدونه دوربین زاواروفسکی را با یدونه دوربینهای خوب بازار مثل موپتا با عدسی meostar در کنار هم مقایسه کنید ببینید به چشم خودتون زاوار برتری خاصی به چشم خودتون داره که ارزش هزینه کردن ۸-۹ تومن را داشته باشه و بعد اقدام به خرید کنید چون به قول خودتون صحبت ۸-۹ تومن پول هست پس اول یکدل بشید و سپس خرید کنید

باسلام خدمت دوستان

وسپاس ازدوست عزیز بخاطرپاسخگویی به بنده

دوست عزیزمیشه یه کم بیشترتوضیج بدین.این دوربینی که میفرمایین ساخت کجاست؟قیمتش درچه حدودی هست؟قابلیتهای

ضدآب.گازنیتروژن.کوتینگ و..داره؟ممنون میشم بیشترراهنمایی بفرمایین.