شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربینهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربینهای چشمی (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: دوربینهای شکاری (/showthread.php?tid=35)

دوربینهای شکاری - kami - 2011-01-15 05:18 PM

چند کمپانی معتبر در دنیا این محصولات را عرضه میکنند که میتوان به چندتاشون اشاره کرد.
zeiss..swarovski..steiner و البته چندتا دیگه هم هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - craftsman - 2011-01-23 11:48 PM

سواروسكي اتريش-كارل زايس آلمان-اشتينر آلمان- بهترينهاي دنيا هستند بعدش بوشنل -نيكون- لايكا- المپيوس و كنن هم دوربينهاي خوبي ميسازن

RE: دوربینهای شکاری - rabinhod - 2011-02-21 10:07 AM

با سلام مجدد
و تبریک عید به تمامی دوستان و اساتید
راستش چند وقت پیش یه دوربین نیکون منارک 10*36 گرفتم... نسبت به قیمت و کیفیت واقعا خیلی عالیه...
من خیلی ازش راضی هستم...
اینم عکسهاش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوربینهای شکاری - AIRKING - 2011-02-22 07:28 PM

دوستان من اطلاعات کمی در زمینه دوربین های شکاری دارم.
میخواستم خواهش کنم اساتید و عزیزان راهنمایی بفرمایند.قیمت هم نمی خوام خیلی باشه نهایت 200.
شفافیت تصویر برام از همه چیز مهم تره.
یا علی

RE: دوربینهای شکاری - masih.hunter - 2011-02-22 08:14 PM

جلال جان با چه مشخصه ای میخوای؟؟؟ بهترینش بنظر من 40*8 هستش

RE: دوربینهای شکاری - ALIANA-54-T06 - 2011-02-24 09:16 AM

جلال جان با نظر آقا مسیح موافقم من خودم الان دوتا دارم که یکیش تلسکوپی روسی است(تک چشم) است ویکی دیگرش هم که امسال گرفتم جزو درجه متوسط چینی محسوب میشه با مارک بوشنل 70*70-10 (بزرگنمائیش از 10 تا 70 برابر )
یه نکته عرض کنم که کیفیت اینجا حرف اول تا آخر را میزند و خیلی هارا من میشناسم که دوربینهای چشمی گرفتن و بعد انداختنش دور . در کیفیت همین مقدار بگم که شامل شفافیت تصویر ، جنس بدنه ، نوع عدسیها و تعداد آنها (حداقل بگم که باکیفیتها خیلی سنگین ترند)و قطعات مکانیکی و چرخدنده ها خیلی مهمند و نباید باعث لقی دو مقر چشمی شما در هنگام تنظیم روی چشم شوند و یا از بالانسی همدیگر خارج شوند و غیره......مباحث مربوطه زیاده و من مختصری عرض کردم امیدوارم موفق به خرید دوربین خوب باشی.فعلا:)

RE: دوربینهای شکاری - Cz452 - 2011-02-24 04:09 PM

علي جان ممنون توضيح خيلي مختصر و مفيدي دادي
ولي اگه امكان داره شما و بقيه دوستاني كه در اين ضمينه تجربه بيشتري دارند در اين تاپيك شركت كنيد و برندهاي موجود و قيمتها رو با هم مقايسه كنيد كه چند گزينه در آخر انتخاب بشه و دوستاني كه قصد خريد دارند استفاده كنند
ممنون

RE: دوربینهای شکاری - AIRKING - 2011-02-24 05:20 PM

سلام.
ممنون از دوستان که توضیحاتی دادن.
من چون هیچ اطلاعی ندارم توی این قضیه و اصلا هم دوست ندارم بدون اطلاع برم خرید ,و حسابی لازم دارم یه دوربین .چیز هایی که انتظار دارم رو میگم.
1:شفافیت تصویر و وضوح بالا
2:کیفیت عدسی بالا
3:کیفیت و ظرافت ساخت بالا
4:بزرگنمایی خوب
راحتی هنگام استفاده.
یا علی

RE: دوربینهای شکاری - ALIANA-54-T06 - 2011-02-24 05:29 PM

(2011-02-24 04:09 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علي جان ممنون توضيح خيلي مختصر و مفيدي دادي
ولي اگه امكان داره شما و بقيه دوستاني كه در اين ضمينه تجربه بيشتري دارند در اين تاپيك شركت كنيد و برندهاي موجود و قيمتها رو با هم مقايسه كنيد كه چند گزينه در آخر انتخاب بشه و دوستاني كه قصد خريد دارند استفاده كنند
ممنون
ممنون آرش جان پیشنهاد خوبیه البته اگر دوستان برندهای مختلفی داشته باشند میتوانند به این بحث کمک کنند من به شخصه تا جائی که آشنائی داشته باشم در خدمتم حداقل یه مروری به گذشته و دوربینهای قبلیم شاید بکنم( اگر خوب یاد بیارم چون چندتاشونو دلورودشون را ریختم بیرون):D

RE: دوربینهای شکاری - rabinhod - 2011-02-24 05:34 PM

با سلام...
من برای خرید خیلی تحقیق کردم برای دوربین دو چشمی.. و با قیمت 200 تا 300 همین نیکون ها رو پیشنهاد میکنم... چون هم کیفیت واقعا خوبی داره... و هم شرکتی هست... اگه قیمت بخواد بره بالا بعد 1 میلیون خوب من پیشنهاد های دیگه ای هم دارم... این رو بگم که تا حدود 1 میلیون واقعا این دوربین نیکون سر تر از همه بوده... من هم مینوکس رو تست کردم و هم اشتینر آلمان رو... که حدود 700 هستند.. ولی واقعا این نیکون اگه نگیم بهتر بود (که به نظر من بود) کم تر نبود...
موفق باشید