شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا (/showthread.php?tid=349)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - amin.faraji - 2013-07-10 02:07 PM

ممنون دکتر همه تاپیکهارو خوندم و برنامه هارو دانلود کردم
این برنامه که من میخام 2 جا لینکشو گداشته بودن یکی 400 کیلو بایت بود یکی 10مگ. اون 400کیلو بایته که اصلا کار نمیکرد 10میگیم بعد نصب سریال میخاست فکر کنم فروشی هستش سریالش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این 2تا هست دوستان امتحان کنن بمینم مشکل از سیستم من هست یا برنامه چون من پارسال هم امتحان کردم رو چندتا سیستم ولی برنامه جواب ندادKhansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - Marksman - 2013-07-10 03:59 PM

امین جان کرونو کانکت باید شما یه کرونوگراف داشته باشی که با یو اس بی به سیستمت وصل بشه.اگر کرونوگراف نداری این به دردت نمی خوره.در واقع کرونوکانکت رابطی هست برای وارد کردن اطلاعات جمع شده از کرونوگراف به سیستم.

سافت کرونو هم احتمالا چون لپ تاپت ویندوز 7 هست کار نکرده.ارور dll میداد؟ همون صفحه دوم تاپیک کرونوگراف توضیح دادم که چی باید بکنی.Khansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - bahrammm - 2014-09-17 03:29 AM

سلام چرا خودتون رو اذیت میکنین اپلیکیشن هست عین اب خوردن کارمیکنه اسمشم اینه

Chrono Connect Mobile Lite

من واسه اندرویدشو دانلود کردم الانم داشتم تفاوتش رو با کرنو گراف اصلی تو یوتوب میدیدم

شما میتونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید

شما میتونید تفاوت با کرنو گراف اصلی تو یوتوب از این 2 لینک ببینید

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - amin.faraji - 2014-09-17 10:46 AM

من این کرنو تست کردم قبل. کلا تا شلیک میکنی ارور میده بعد این لینک دانلود که گذاشتین هم اصلا دان نمیشه.تاپیک مربوط به این برنامه هست تو اونجا دوستان تجربه هاشون بگن بهتر هست.

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - saheb - 2015-10-01 11:01 PM

خلاصه کسی نساخت از این چیزا ؟؟
حالا من یه برنامه هایی دارم....
توی این نوع کرنو از دو تا میکروفون استفاده میکنیم یکی دقیقا کنار هدف و یکی چسبیده به سر لوله . دوتا میکروفون ترجیحا از یک مدل باشن و طول سیمشون باید به یک اندازه باشه . دوتا میکروفون رو وصل میکنید به سیستم یا اگر مثل رفیق ما سیستمتون تواناییش رو نداره ، کلک رشتی میزنید و دو تا میکروفون رو در انتها به هم وصل میکنید تا یک خروجی داشته باشید !!! بعد هدف رو در فاصله 30-40 متری قرار میدین و با یک نرم افزار تحلیل صدا ... بقیه رو خودتون بلدین !!
این روش از روش های قبلی که از یک میکروفون استفاده میشد دقیقتره چون وابسته به سرعت صوت و بازتاب صدا و فاصله میکروفون از هدف و تفنگ نیست و اگر تفنگتون شرود باشه ، دیگه لازم نیست تفنگتون رو دور بندازید چون میکروفون به لوله چسبیده کوچکترین صدا رو میگیره ( البته اگر پول داشتید که تفنگ شرود خریدین ، حتما ، پول دارید که کرنوگراف بخرید!!) پس استفاده از این روش برای دوستانی که تفنگ شرود دارند حرام است
روش بالا ابداع شده توسط بنده بود که چهار سال پیش دوستم از این روش استفاده کرد و نتیجه به مراتب بهتر از روش های قدیمی و کرنوکانکت بود . بعدش دوستم از دنیای تفنگ خداحافظی کرد و به اتومبیل رانی روی آورد و بساط کرنوی دست ساز رو گم کرد منم طول سالن خونمون که 10 متر بیشتر نبود کلا بیخیال شدم لپ تاپ هم که نداشتم و ندارم و علاقه ای هم به لپ تاپ ندارم البته تا چند روز پیش که لپ تاپ یکی از بچه ها رو گرفتیم آقا عجب چیزی بود .. هر شب توی تخت قبل از خواب دو تا فیلم میدیدم چه حالی میداد اصلا نظرم عوض شد بعدش که چندتا بازی هم نصب کردم انقدر قشنگ اجرا میکرد شب ها از ساعت 10 تا 3 من با این لپ تاپه ور میرفتم .. ولی بهتره آدم یدونه لپ تاپ سبک بگیره برای فیلم و مولتی مدیا و اینترنت ، یه لپ تاپ قوی هم بگیره برای کار های سنگین . این لپ تاپ رفیق ما برای گیمینگ بود 5 کیلو وزن داشت موقع فیلم دیدن انگار یه دیانا 56 رو گذاشتم روی خودم تمام دنده هام و رگ و روده ام درد میگرفت ... بگذریم.... از کرنو رسیدم به مشاوره خرید لپ تاپ پس تا به بحث درباره توافق هسته ای نرسیدم تمومش کنم !