شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا (/showthread.php?tid=349)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - THUNDER - 2012-11-11 09:44 AM

(2012-11-02 02:10 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان فکر کنم میکروفونت ایراد داره.یه میک دیگه رو امتحان کن.

دکتر با گوشی گرفتم. اصلاً تا صدای شلیک میاد ارور میده...
اگر ممکنه بهترین فاصله و جسمی که بهش شلیک بشه بهتر هست رو بگید تا دوباره امتحانش کنم...

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - khashayar - 2012-12-01 02:34 PM

اینم 2 تا لینک واسه تبدیل آنلاین واحد ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - Marksman - 2012-12-01 03:46 PM

(2012-11-11 09:44 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-02 02:10 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان فکر کنم میکروفونت ایراد داره.یه میک دیگه رو امتحان کن.

دکتر با گوشی گرفتم. اصلاً تا صدای شلیک میاد ارور میده...
اگر ممکنه بهترین فاصله و جسمی که بهش شلیک بشه بهتر هست رو بگید تا دوباره امتحانش کنم...

امیر جان شرمنده من امروز پستت رو دیدم.

والله اگه اینم مثل سافت کرونو باشه بهترین فاصله براش بین 10 تا 15 متره با شرط این که گوشی رو بین سر لوله و محل برخورد بذاری.هدف رو هم باید از جنسی مثل تخته انتخاب کنی که صدای دوم خوب شنیده بشه.Khansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - whisper - 2013-01-10 10:34 PM

دوستان کسی درباره نرم افزار زیر اطلاعاتی داره ؟

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - amin.faraji - 2013-07-06 03:32 PM

دوستان کسی از این برنامه که دوستمون گذاشته استفاده کرده ؟

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - arash1324 - 2013-07-10 11:11 AM

سلام
من استفاده كردم و براساس صداي مي باشد . ولي نميشه بهش استناد كرد . Khansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - amin.faraji - 2013-07-10 11:14 AM

این برنامه نصب میکنی عمل نمیکنه اصلا
لینک برنامه که خودتون استفاده کردین بزارین ممنون میشمKhansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - arash1324 - 2013-07-10 11:29 AM

سلام به اين تاپيك هم سر بزنيد مفيد هست و لينك هم هست براي دانلود نرم افزار . البته براي گوشي ها باسيستم آنرويد هست . Khansariha (8)

(2013-07-10 11:14 AM)aminrad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این برنامه نصب میکنی عمل نمیکنه اصلا
لینک برنامه که خودتون استفاده کردین بزارین ممنون میشمKhansariha (8)
لينك بالا گذاشتم Khansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - amin.faraji - 2013-07-10 12:23 PM

سلام ممنون ولی من برای لپ تاپ میخام Khansariha (8)

RE: کرنوگراف بسازید-کرنوگرافی ساچمه از طریق صدا - Marksman - 2013-07-10 01:04 PM

امین جان برای لپ تاپ باید برنامه سافت کرونو رو دانلود کنید.فکر کنم لینکش توی همین تاپیک یا تاپیک کرونوگراف باشه.
این تاپیک:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحاتش هم تو همون تاپیک هست.Khansariha (8)