شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - DAGGER - 2015-09-25 04:39 PM

دوستان گرامیKhansariha (8)
عزیزانی که از هر دو مدل rb و sb این اسلحه (bt65) استفاده کردن لطفا مختصری در مورد راحتی استفاده و برتری هر کدوم توضیحی ارایه بدهند
سپاس از شما

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-09-25 06:47 PM

(2015-09-25 04:39 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامیKhansariha (8)
عزیزانی که از هر دو مدل rb و sb این اسلحه (bt65) استفاده کردن لطفا مختصری در مورد راحتی استفاده و برتری هر کدوم توضیحی ارایه بدهند
سپاس از شما
در مدل SB چون دامنه حرکتی گلنگدن مشخص هست به جهت گیر و رفع گیر نوعی ایمنی خاطر بوجود میاورد،
در مدل rb جای دست بیشتر و گلنگدن بدلیل داشتن دامنه حرکتی بیشتر نرم تر است، از نظره خودم هم مدل rb زیباتره،
بجز این موارد فرق دیگری ندارند.
ارادت

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-25 08:49 PM

باسلام بتازگی bt۶۵ sb خریدم ازنظر دقت حتی باساچمه های ایرانی اذرخش هم گروپ قابل قبولی داره.البته لوله والتر هست قدرتش هم برای شکارواقعا قابل قبول هست.یک سوالی که دارم بنده همیشه مخزن تفنگ رو درحالتی هم که برای چندرو استفاده نمیکنم از۱۷۰بارشاید بیشتر هست .!! وتوی خونه داخل اتاق هست ایا این فشارمخزن برای مدتی که میمونه خطری نداره؟ تابحال اتفاقی برای مخزن bt65 یا بصورت کلی برای pcp اتفاق افتاده یا خیر؟ممنون میشم پاسخ بدهید.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - kargadankosh - 2015-09-25 10:10 PM

سلام نه فکرنکنم مشکلی پیش بیاد درضمن من شنیدم نباید کامل خالی باشه چون اورینگهاش خراب میشه ولی نشنیدم که حتی پرباشه مشکلی پیش بیاد

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-09-26 12:26 AM

(2015-09-25 08:49 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام بتازگی bt۶۵ sb خریدم ازنظر دقت حتی باساچمه های ایرانی اذرخش هم گروپ قابل قبولی داره.البته لوله والتر هست قدرتش هم برای شکارواقعا قابل قبول هست.یک سوالی که دارم بنده همیشه مخزن تفنگ رو درحالتی هم که برای چندرو استفاده نمیکنم از۱۷۰بارشاید بیشتر هست .!! وتوی خونه داخل اتاق هست ایا این فشارمخزن برای مدتی که میمونه خطری نداره؟ تابحال اتفاقی برای مخزن bt65 یا بصورت کلی برای pcp اتفاق افتاده یا خیر؟ممنون میشم پاسخ بدهید.
سلام
مخازن پس سی پی های هاتسان در کارخونه تا ۲۰۰ بار پر میشن و تا گاهی یکسال همونجور باقی میمونند،
هیچ وقت هم زیر ۹۰ بار نباید بمونه که سیستم تنظیم والو و فنر بهم نخوره و همینطور که دوستمون گفتند احتمال داره اورینگها مشکل پیدا کنه.
برای تفنگهایی که مخزن رگولاتور دارند یا مخزن فشار شکن دارند بهتره در صورت امکان مخزن باز بشه وگرنه بهتره خالی باشه،

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - alighaed - 2015-09-26 12:29 AM

(2015-09-21 02:41 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون وسپاس ازدوستان والخصوص راهنمایی دوستمون garshasb ازنمایندگی نوری یک نازل شارژ با ست ارینگ bt۶۵ سفارش دادم .ممنون وسپاس

سلام دوستان عزیز
روز چهارشنبه گذشته به نمایندگی نوری زنگ زدم اورینگ موجود نداشت، گفتن تا یک ماهه دیگه براشون میرسه
آقا داوود عزیز شما هم برا یک ماهه دیگه سفارش دادین یا نوری مارو دست به سر کرده؟

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-26 10:31 AM

باسلام من همراه با نازل ۶۵bt یک ست کامل ارینگ برای تفنگ هم سفارش دادم .ولی ارینگ نداشتند..فقط نازل رسید.موفق باشید

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-26 08:54 PM

باسلام دوستان تاپیک bt65 واقعا مظلوم واقع شده.باتوجه به اینکه دوستانی همچون garshasb هستند که خیلی راهنمایی میکنند متاسفانه توشهرستان امکان دسترسی به سرویسکار خوب تفنگ گیر نمیادوازطرفی هم برای هرچیزی نمیشه به تهران تفنگ رو بفرستیم .خواهشن تقاضا دارم هرکسی فیلم ویا عکس وتجربه ای ازbt65 درمورد سرویس روغنکاری .تمیزکاری و... داره حتما برای استفاده بنده وافزایش معلومات دیگرکاربران قراربده ممنون میشم ..منتظر تاپیک های مفید دوستان واساتید هستم .اگر فیلمی از بازکردن bt65 هم هست .سپاسگذارم .یا حق پیشاپیش ممنون

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-28 09:57 AM

باسلام دوستان میخوام بدونم یک دست ست ارینگ برای bt65 داخل کیس درخرید اول هست ایا ازنوع بقول دوستان وایتون هست یا خیر ؟ اگرازجایی غیرازنمایندگی بخواهم تهیه کنم ازکجابدونم ارینگها ازنوع وایتون هست ? واندازه تمامی ارینگهای bt65 رو با نام وقسمت کاربرد واندازه دقیق رو ممنون میشم اگرکسی ازدوستان راهنمایی کنه؟ سپاسگذارم.منتظر پاسخ شما

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-29 03:16 PM

باسلام دوستان اندازه تمامی ارینگهای به کاررفته درbt65sb اندازه دقیق باذکر محل کاربرد را کسی میدونه؟ بنویسه ممنون میشم.تفنگ رو ازیک شخصی خریدم ولوله والترهست ارینگ زاپاس نداشت ممنون وسپاسگذارم