شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 97-HW97K - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 97-HW97K (/showthread.php?tid=33)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - Tomcat14 - 2013-06-25 10:53 PM

دوست گلم شما هر تاپیک که میرسین قیمت میپرسینKhansariha (290)
لطفا تو این تاپیک مطرح بفرمایید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا رعایت کنید.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - Professional - 2013-06-26 08:34 AM

درود دوست عزيز ولي معرفي شامل قيمت هم ميباشد
بدرودKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - صادق قرنجیکی - 2013-07-27 07:32 AM

با اجازه اساتید و دوستان :
چند روزی بود که با دیدن یک کلیپ از مدل 97 وایرخ به این سلاح زیبا و دقیق علاقمند شدم ، طبق معمول اول به انجمن مراجعه و قسمت سلاح های فنری وایرخ رو جستجو کردم ، مطالب خوبی در این تایپیک بود ولی از نظر خودم کمی پراکنده و برای کسی که بخواهد یک ریویوی کلی از این سلاح داشته باشد کمی گیج کننده می باشد(البته از پست های سهیل عزیز ، کامی و مسیح جون تشکرات ویژه می شود). بنابراین کمی مطالب را تجمیع و چند مورد هم از سایت وایرخ اسپورت اضافه کرده و به صورت زیر پست می کنم :
(ازدوستان و اساتیدی که تجربه استفاده از این سلاح رو داشتند می خوام که با اشتراک گذاری تجربیات خودشون در رابطه با این سلاح بقیه دوستان را نیز آگاهی بخشی نمایند)
تولید :
این سلاح با ایده گسترش یک سلاح اختصاصی برای فیلد تارگت و هدفزنی و یک سلاح با دقت بالا تولید شده است. مدل HW97 k دارای سیستم مسلح سازی به صورت زیر بازشو under lever می باشد. بالانس خوب ، استفاده و مسلح سازی آسان ، لوله ثابت همراه با مازل بریک ، ماشه مخصوص مسابقاتی وایرخ – Rekord- ، بدون سایت نشانه روی و اختصاصی برای نصب دوربین ، دارای قنداق با کیفیت از چوب راش ، مدل تامهول در ورژن کارابین با دسته تپانچه ای و محافظ ته قنداق قابل تغییر از مشخصه های این مدل می باشد. [/font][/font][/size][/color]
مدل های تولید شده این سلاح : (مدل های سفارشی هم وجود دارد یا مدل هایی که توسط استفاده کنندگان تغییرات و تیون هایی روی آنها انجام شده است )
مدل HW97 k : (مدل استاندارد این سلاح همراه با قنداق از چوب راش و ورژنی نیز با قنداق چوبی لایه ای آبی و خاکستری )
[تصویر: HW97_K_k.jpg]
مدل HW97 kt : (مدل کارابین سلاح همراه با قنداق چوب راش و تامهول همراه با قابلیت تغییر محافظ انتهای قنداق برای راحتی بیشتر )
[تصویر: HW97KT_k.jpg]
این مدل بیشتری استفاده رو در مسابقات فیلد تارگت دارد.
مدل HW97 black-line : (قنداق سنتیک این سلاح و تامهول )
[تصویر: HW97_BlackLine_k.jpg]
مدل HW97 black-line-STL : (ورژن دیگری از قنداق سنتیک و تامهول همراه با قسمتهای فلزی ضد زنگ و استیل)
[تصویر: HW_97BlacklineStainless_k.jpg]

مشخصات فنی سلاح :
[تصویر: technical_details.jpg]

در پست بعدی ویدئوهای ایرگان ریپورتر و ریویوهایی از این سلاح می ذارم .

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-07-27 10:04 AM

ممنون صادق جان امیدوارم هرچه زودتر یک قبضه از این تفنگ زیبا رو در دستان شما ببینیمKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - masih.hunter - 2013-07-27 11:23 AM

صادق جان منهم چند صباحی هست بفکر افتادم 1 قبضه کالرشو بیارم انشاءالله شما هم 1 قبضه از این اسلحه کم نظیر تهیه کنید .

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - alirezas - 2013-10-02 08:12 PM

سلام دوستان من با وایرخ 80 در فاصله 30 متری راحت کبوتر چاهی زدم فریز شده حالا با وایرخ 97 اگه بگیرم میتونم روش حساب کنم برا شکار
لطفا بفرمایید دقیقا در کالیبر 4.5 وایرخ 80 چند ژول هست و وایرخ 97 چقدر کمترش هست که با خیال راحت بگیرم

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - Don Corleone - 2013-10-02 09:12 PM

دوست عزیز بحث فریز شدن و... زیاد به این تاپیک مربوط نمیشه.اما به اجمال باید بگم که برای از پا انداختن شکاری در حد و اندازه کفتر 5-4 ژول انرژی کفایت میکنه.البته در صورت برخورد با نواحی حساس پرنده.وایرخ 80 در کالیبر 5.4 حدود 16 ژول انرژی داره و تا 70-80 متر میشه روش حساب کرد.
و اما وایرخ 97 متاسفانه کم یاب هست و احتمالا گیرتون نیاد.وایرخ 97 در حد یکی دو ژول از وایرخ80 ضعیفتر هست.در کل اگر برای شکار میخواید قطعا همون وایرخ 80 4.5 گزینه مناسبتری هست و حتی در دقت هم چیزی کمتر از 97 نداره.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - mohammadaskari - 2013-10-17 09:07 PM

سلام دوستان وایرخ 97 چند ژوله ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - صادق قرنجیکی - 2013-10-17 10:15 PM

در حالت تثبیت 14 ژول فکر کنم ، اصولا یک سلاح فیلد تارگت و با قدرت متوسط هست که بشه باهاش شکار و کنترل آفت در حد کبوترسانان انجام داد

RE: معرفی وایرخ 97-HW97K - cornet - 2015-05-22 09:20 PM

سلامKhansariha (8)از دوستان کسی آدرس فروشگاهی که وایروخ 97 و یا 98 داشته باشه رو داره؟؟
ارادت . سیدKhansariha (8)