شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی
ازمایش قدرت بروی اجسام - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: مطالب علمی و تجربی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- موضوع: ازمایش قدرت بروی اجسام (/showthread.php?tid=325)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - titan - ۱۳۹۲-۵-۱۶ ۰۴:۴۷ عصر

سلام دوستان زمستون سال پیش خودم و پسر عمم رفته بودیم شکار با ماشین 20دقیقه ی اول تفنگ دست پسر عمم بود اون هم جلو نشسته بود بعد 20دقیقه یه کاکلی سمت خودم دیدم به پسر عمم گفتم تفنگ رو بده تا بزنمش پسر عمم هم تفنگ رو داد دستم و تو همین هین و بین دستم رفت رو ماشه و تفنگ شلیک کرد تیر صاف خورد تو شیشه جلو ماشین ولی خدا رو شکر به خاطر زاویه داشتن شیشه جلو ماشین اسیبی ندید.خیر گذشت

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - BurstFire - ۱۳۹۲-۵-۱۶ ۰۶:۱۳ عصر

شانس آوردی کمونه نکرده بخوره به خودتون! شیشه بشکنه ضربه ساچمه رو میگیره اما کمونه کنه خیلی خطرناک میشه.

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - mster - ۱۳۹۲-۵-۱۶ ۰۶:۳۳ عصر

به مانیتور از فاصله 10 متر به بالا تا 40 متر شلیک کردم

من هم دیروز با ای تی که بولپاپ کردم رفتم کلاغ بزنم که به علت فشاری که اهرم بولپاپ رویه ماشه داشت دوبار نا خاسته شلیک شد و خدا رحم کرد
البته نقص فنی رو اومدم خونه و برطرف کردمKhansariha (8)

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - کوهنورد - ۱۳۹۲-۵-۱۷ ۰۱:۴۸ صبح

با سلام به همه عزیزان :
اول از هم تشکر کنم از اقا اشکان عزیز که روی چیز های گرونی مثل شیشه ماشین ازمایش میکنه !!!!! خدا بیشتر کنه انشالله ...
دوم اینکه اشکان جان شما از ساچمه سبک استفاده میکنی ، از 20 گرین برو بالا تر ببین تفنگت چه میکنه !! برو تو کاره ساچمه سنگین (خداییش پرو مگنوم هم ساچمه است ؟ ) بازم از این عکسای با حال برامون بذار ما که باید بریم با چینی قوطی رانی بزنیم با ساچمه بیزن !!!!

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - اشکان - ۱۳۹۲-۵-۱۷ ۰۸:۲۰ صبح

سلام وعرض احترام خدمت همه دوستانKhansariha (8)
دیانا 54 کالیبر5.5ساچمه راکت گامو در فاصله های 5 و 10 متر ورق گالوانیزه 1میل
[تصویر: 13759367641.jpg]
[تصویر: 13759367642.jpg]
[تصویر: 13759367643.jpg]
[تصویر: 13759367654.jpg]
شادو 1000 کالیبر4.5 ساچمه راکت گامو در فاصله 5 متر
[تصویر: 13759370532.jpg]
[تصویر: 13759370531.jpg]
ورق مورد نظر در ابعاد 12 در 20 سانتیمتر بود که تنها از یک ضلع مهار شده بود و همین مسئله در هدر رفتن انرژی ساچمه تاثیر دارد چون مقداری از انرژی در خم شدن ورق مصرف می شود.
شاد باشیدKhansariha (48)

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - اشکان - ۱۳۹۲-۵-۱۸ ۰۲:۳۷ عصر

سلام دوستانKhansariha (8)
اسحه گامو وایپرمکس کالیبر 5.5 که حدود 300 شلیک بیشتر نداشته است در فاصله 10 متر با ساچمه گامو اکسپندر ، ورق گالوانیزه
[تصویر: 13760460973.jpg]
Khansariha (48)

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - esijoon - ۱۳۹۲-۵-۱۸ ۰۸:۰۲ عصر

(۱۳۹۲-۵-۱۸ ۰۲:۳۷ عصر)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسحه گامو وایپرمکس کالیبر 5.5 که حدود 300 شلیک بیشتر نداشته است در فاصله 10 متر با ساچمه گامو اکسپندر ، ورق گالوانیزه
Khansariha (48)

عجب...به نظر میاد ورق رو ناز کرده تا اینکه بهش ضربه زده باشه

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - zaf - ۱۳۹۲-۵-۱۸ ۰۹:۵۲ عصر

سلام شکان جان ممنون که زحمت این ازمایشهارو میکشی عاشق این تایپکم منم به زودی چند تا تست قدرت میگیرم دوستان هم لطفا تایپکو با تستاشون رونق بیشتری بدنKhansariha (8)

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - ali-karaji - ۱۳۹۲-۵-۱۹ ۰۸:۵۴ صبح

(۱۳۹۲-۵-۱۸ ۰۲:۳۷ عصر)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (48)
این ساچمه که مگنومه!

RE: ازمایش قدرت بروی اجسام - اشکان - ۱۳۹۲-۵-۱۹ ۰۹:۴۴ صبح

باتشکر از آقارضا به خاطر دقتشون ، بله حق با شماست من اشتباه نوشته بودم که در عکس زیر اصلاح شد.ممنون از توجهتون
[تصویر: 13761151381.jpg]