شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-25 04:22 PM

سلام
خوش مياي اقاي مصطفي

ولي به نظر من از مشهد خريد نكن چون قيمت ها اينجا بالاست داداش . ولي اگه خواستي يه سر بزني نزديك حرم كه نميشه ولي خيابان خسروي يك مغازه هست . بازار حكيم بين خيابان سعدي و ميدان شهدا هست كه دو تا مغازه فروش لوازم شكار داره . چنانچه هم اگه اومدي مجتمع تجاري الماس شرق هم كه معروف هست حدود سه الي چهار مغازه هم اونجاست Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - irsezar - 2012-09-26 08:29 AM

سلام به همه دوستان گلم به خصوص آرش و persainkillerعزیز
آرش جان به احتمال زیاد این هفته من مهمون ولی اگه تونستم حتما با شما میام . شما معمولا کجا میرین ؟ من چند وقتی هست که میخوام دوربین تفنگمو صفر کنم ولی جایی ندارم .
پرشین کیلر عزیز به امید خدا تو یک موقعیت مناسب حضوری میبینمتون و بیشتر با هم آشنا میشیم.Khansariha (8)
(2012-09-25 02:28 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان خوب مشهدی
با اجازتون امشب دارم میام پابوس
اگه امکان هست یه چند تا آدرس و شماره تماس از فروشگاه های لوازم شکار به من بدهید
ترجیحا اگر اطراف حرم باشند که خیلی عالی میشود
مرسی از لطفتونKhansariha (8)

دوست عزیز آقا آرش چند تا آدرس به شما دادن من هم چند جا معرفی می کنم ولی مناسب ترین جایی که میتونی خرید کنی تو بازار حکیم طبقه 1- فکر کنم فامیلش هم رضایی است چون پخش لوازم شکار است قیمتاش از جای دیگه مناسب تره البته این آدرسو آقا آرش گفته بود. یک مغازه هم چهار راه لشگر به سمت میدان برق است ویک مغازه دیگه هم انتهای وکیل آباد جنب باغ وحش است به نام صابری 09155125691 موفق باشید
(2012-09-26 08:29 AM)irsezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گلم به خصوص آرش و persainkillerعزیز
آرش جان به احتمال زیاد این هفته من مهمون دارم ولی اگه تونستم حتما با شما میام . شما معمولا کجا میرین برای تیر اندازی ؟ من چند وقتی هست که میخوام دوربین تفنگمو صفر کنم ولی جایی ندارم .
پرشین کیلر عزیز به امید خدا تو یک موقعیت مناسب حضوری میبینمتون و بیشتر با هم آشنا میشیم.Khansariha (8)
(2012-09-25 02:28 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان خوب مشهدی
با اجازتون امشب دارم میام پابوس
اگه امکان هست یه چند تا آدرس و شماره تماس از فروشگاه های لوازم شکار به من بدهید
ترجیحا اگر اطراف حرم باشند که خیلی عالی میشود
مرسی از لطفتونKhansariha (8)

دوست عزیز آقا آرش چند تا آدرس به شما دادن من هم چند جا معرفی می کنم ولی مناسب ترین جایی که میتونی خرید کنی تو بازار حکیم طبقه 1- فکر کنم فامیلش هم رضایی است چون پخش لوازم شکار است قیمتاش از جای دیگه مناسب تره البته این آدرسو آقا آرش گفته بود. یک مغازه هم چهار راه لشگر به سمت میدان برق است ویک مغازه دیگه هم انتهای وکیل آباد جنب باغ وحش است به نام صابری 09155125691 موفق باشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-26 10:03 AM

مکانی که ما داریم با بچه ها حد اکثر تا 30 مار میتونید دوربین رو صفر کنید.البته فضای بار دورو برش زیاده میتونیم از اونها هم استفاده کنیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-26 06:23 PM

سلام خدمت بزرگواران
جهت اطلاع دوستان به نظر من بهترين و با انصاف ترين مغازه جهت خريد ( بدور از تبليغ چون هر جا ارزونتر باشه بهترين هست ) الماس شرق طبقه سوم روبروي درب آسانسور هست البته اگه خود صاحب مغازه باشه بنده يه بسته ساچمه RWS 500 تايي كاليبر 5/5 خريدم 32 هزار كه همين ساچمه رو جاي ديگه 58 هزار اتيكت زده بود و خيلي موارد ديگه . حالا دوستان مختارند البته چنانچه خود صاحب مغازه باشه بهش بگين از اعضاء انجمن سايت هستيم تخفيف هم ميده هر جنسي هم كه گرون بود پس مي گيره بنده خدا . من همه مغازه ها رو كاملا مي شناسم هر كدوم رو كه بگين ولي بين اينها اين بنده خدا خودش وارد كننده هست و در جريان هم هستم كه بعضي از مغازه هاي تهران رو ساپورت مي كنه . فقط جهت خريد ارزان دوستان اين موارد عنوان شد و الا يه يك ريال به جيب اينجانب نخواهد آمد دوستان انجمن رو عشقه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-09-26 10:02 PM

سلام بدینوسیله کل بچه های مشهد به تیراندازی در روز جمعه دعوت میشن برای هماهنگی با persiankiller صحبت کنید

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-26 10:39 PM

سلام شب بخیر علی جان ( نوزاد )
ما تا به حال شمار رو از نزدیک ندیدم ولی خوب ذکر خیرتان در تجمع قبلی بود البته در کار گاه علی آقا
ولی خودمونیم با نبود نبود تو امضات خدمت رو تموم کردی باور کن من که الان 10 ساله خدمتم تموم شده به یاد اون روز ها که می افتم کلی حالم گرفته میشه عالمی داره واسه خودش به خدا راضیم برگردم به همون شرایط و دوران . به هرحال موفق باشی Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-26 10:59 PM

درود
دوستان جمعه میترکونیم..._ایشالهه یک برنامه شکار بزاریم این هفته...

من و علی مشهدی نامبر وان قطعی هستیم.

ابولفضل هم هست
محمد و اقا ارش هم اوکی بدن 5 نفری بریم شکار.(محل شکار با ابولفضل)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-26 11:53 PM

سلام برادر

تا ببینیم چی میشه . تا فردا شب . راستی ساعت چند میخاین برین Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-27 08:54 AM

هر چی زودتر بهتر

RE: تاپیک بچه های مشهد - irsezar - 2012-09-27 03:37 PM

سلام به همه دوستان گل . پرشین کیلر عزیز البته فکر کنم اسمتون علی آقا باشه . اگه ممکنه یک شماره تلفن تو پیام خصوصی برام بزاری تا بتونم با شما در تماس باشم تا اگه تونستم فردا بیام با شما هماهنگ کنم برای تیر اندازی ویا صفر کردن دوربین تفنگم.البته من شماره خودمو برای شما تو پیام خصوصی میزارم . با تشکر