شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - salehpourtaher - 2012-09-19 06:13 PM

دوستان با اون وایراخ نود ها یا 52ها یه دوربین هم ببرید که ما چشممون روشن شه. ...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-19 06:17 PM

علي جان هر طور كه خودت صلاح مي دوني همون كار رو بكن داداش . فقط فردا از يك و نيم ظهر به بعد باشه كه من تا اين ساعت اداره هستم . اگه امشب بتونم وايرخ رو شارژ كنم حتما با وايرخ ميام درغير اينصورت با 460 خواهم آمد Khansariha (8)

راستي اون فيلد تارگت كه درست كردم يه برنامه بزار تا رونمايي كنم داداش . خيلي معركه هست راستش دلم برات سوخت ديدم تموم درب نوشابه ها و هر چي بود تو حياط تموم شد .خخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-19 06:26 PM

شکار باید سمت صبح باشه!1ونیم ظهر جایی سراغ دارید چیزی باشه برای شکار بریم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-09-19 10:28 PM

با سلام
علی جان من هم 1.5 ظهر به بعد میتونم بیام - اگر ردیف شد که بریم گروپ بگیریم - شکار باید سمت صبح باشه
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-20 06:49 AM

سلام بر دوستان
علي جان رديف كن داداش بريم گروپ گيري . بهترين كار همين هست .

محمد جان با نظر شما موافقم

راستي علي اقا من ظهر سمت خانه شما هستم از همانجا با شما هماهنگ مي كنم بريم گروپ گيري ! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arefgreen - 2012-09-20 03:41 PM

سلام دوستان تو مشهد یه جای خوب واسه شکار ویه جای خوب هم واسه ماهی گیری سراغ دارید؟

(2012-09-20 03:41 PM)arefgreen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو مشهد یه جای خوب واسه شکار ویه جای خوب هم واسه ماهی گیری سراغ دارید؟

هان؟

(2012-09-20 03:41 PM)arefgreen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هان؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-20 05:23 PM

هان؟

هان؟

درود-شما اهل مشهد هستید؟خوشحال میشیم بهتر با شما اشنا شیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arefgreen - 2012-09-21 11:58 AM

سلام دوستان.نه من اهل زاهدانم.ولی بیشتر تابستونو مشهد هستم.واسه همین میخوام این عید یا تابستون اومدم برم شکار.Khansariha (8)
یا ماهیگیری.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-21 10:57 PM

سلام بر تمامی دوستان Khansariha (8)

دیروز در خدمت علی آقا و محمد آقا خوش گذشت . جای دوستان خالی تا تونستیم با این ساچمه های پرو مگنوم عقده ترکوندیم .

دیشب مزاحم آقا ابوالفضل شدم وایرخ 90 رو شارژ کردم چی هم شد . ولی چون زیاد بادش کردم می خواستم بادش رو کم کنم که یهو کل بادش خالی شد . مجددا باید آقا ابوالفضل رو به زخمت بندازم

راستی ابوالفضل جان شرمنده داداش یه مشکلی پیش اومد که تلفنی با علی آقا صحبت کردم داداش یه وقت از ما بدل نگیری . انشاا.. حضوری برات تعریف خواهم کرد .

انشاا.. در فرصت بعدی جبران میشه . عذرخواهم از شما و علی آقا . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-22 11:49 AM

درود-جمعه با دوستان محفل گروپ !!!داشتیم اینم 2 تا عکس.حالشو ببریدKhansariha (8)
[تصویر: 13483019171.jpg]

[تصویر: 13483019172.jpg]
اینم ایده اقا ارش برای هدف که خیل عالی بود