شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-09-13 08:34 AM

با سلام
داداشاي گلم من صبح سر زدم به اين تپه هاي اطرافمون و يه چند تا كفتر چاهي ديدم و خيلي هم موسي تقي خخخخخ
آرش جان جات خالي ديروز ا يكي از بچه ها كه اونم وايرخ 4.5 داره از اصفهان اومده بود رفتيم هدف زني - نميدوني چقدر حال ميده وقتي با يه وايرخ 80 تيون شده شليك ميكني
از 30 متري در نوشابه رو با پرومگنوم ميزديم
ايشالا جمعه مشكلي نياد يه تورتومنت بين وايرخ و ديانا ميزنيم
يا علي

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-13 09:15 AM

من با تورنومنت مخالفم!اخه 1 سالی میشه از خجالت کفترا در نیومدم!هر چند برنده از قبل معلومه!محمد جان و آقا ارش شب با هم هماهنگ میکنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولریک خسته...دارم بهش اموزش میدم کفترایی که میزنیم رو بره بیاره....محمد میدونه این پتانسیل رو داره!مگه نهKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-13 11:54 AM

سلام محمد جان و علي اقاي گل

كاش محمد يه ندا مي دادي داداش ديروز .

علي جان واسه شب خودت هماهنگ كن . راستي من شب سمت شما هستم چون ديانا اونجاست و شب بايد بيام اونجا و صبح از اونجا حركت مي كنم - پيش به سوي ديار محمد اقا /

داداش محمد منتظريم .

راستي من دوربينم صفر نيست اينو گفته باشم . فردا بايد زحمت صفر كردنش رو بكشيم Khansariha (8)

علي جان از نطر ما مشكلي نداره داداش اوني كه عكسش رو گذاشتي بيار بجاي كفتر نشونه بزاريمش - خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-13 12:17 PM

اقا ارش اگه از سمت ما حرکت میکنید هماهنگ کنید با هم بریم....من ماشینو فر وختم و بیوسیله هستم..
دوربین من هم 0 نیست!فنر دیانا 52 علی هم روشه!!!!
اما در مورد اولریکKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-13 12:28 PM

باشه علي جان

اول يه هماهنگي با محمد آقا بكن داداش ببين وضعيت چطوريه ايشون وقت دارند يانه و يا مكاني مد نظرشون هست . بعد من تا 5/1 تو نت هستم بعدش با اس مگه هماهنگ كني داداش .

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-09-15 11:17 AM

جای ما رو خالی کردید خوش گذشت ...Khansariha (8)
من نت ندارم بعضی مواقع از تو شرکت سرمیزنم به سایت
90% مواقع هم روز تعطیل خونم میشه با اس ما رو هم خبر کنید شاید کاری نداشته باشیم و ماهم با کندر بیامKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-15 11:38 AM

درود
متاسفانه امروز نمیتونیم بریم گروپ گیری!
اقا ارش دیروز جاتون خالی بود!
اقا ابولفضل دیروز جاتو خالی کردیم..
دیروز 4 تا کلاغ از فاصله بالای 40 متر به لطف فنر تیتان فریز شد!واقعا تایتان دیگه چی بوده!محمد جان توضیحات تکمیلی با شما که عکسا پیشتهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-09-15 02:56 PM

با سلام به همه دوستان و همشهریان گلم
کابل گوشم همراهم نیست که الان عکس فنر رو آپلود کنم - ولی در کل وقتی فنر رو کاملا به گریس نسوز پایه کربن آغشته کردم کلی فرق کرد - با اینکه فنر خل سخت جا خورد و ما گفتم حتما لگدش زیاده ولی واقعا ارتعاش فنر گرفته شده بود و بسیار بسیار لگد اسلحه کم شد
خلاصه علی جان برو حالشو ببر با فنر تیتان
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-09-15 04:31 PM

سلام بر دوستان گل

علي جان خيلي ممنون . باز هم شرمنده شدم

محمد جان خوبي برادر

فردا بعداز ظهر ساعت يك و نيم به بعد يه قرار بزاريم من در خدمتم تا شب /
علي جان من ديروز با محمد اقا سه بار تماس گرفتم و برام تعريف كردند . كاش من هم مي بودم .
فردا اگه قرار شد يه پيام رو گوشيم بده داداش تا 460 رو بردارم . البته محمد اقا گفت شايد امروز بريم ولي خوب شد كه نشد خخخخخخخخ چون من نمي تونستم بيام ولي فردا ميتونم بيام . يه هماهنگي بكنيد اقا ابوالفضل هم بياد .يه فيضي ببريم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-09-16 09:09 AM

درود
دوستان امروز هستید؟
اقا ارش و محمد و هر کی دیگهKhansariha (219)