شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - farhad_ss54 - 2011-07-14 11:19 AM

سلام
به به علی اقا
خوبی داداش.خوش میگذره اونجا
خوشحالم اومدی رفیقKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-14 12:31 PM

(2011-07-14 11:08 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به سلام علیکم!
به نظرتون من رفتم خدمت؟
وقتی پارتی خدا باشه اینجوری میشه،دیروز با بلبل زبونی من و دوستان و هندونه زیر بغل دادن من به قول خودم سربازای امام زمان ارتش 05 کرمان رو به نام امام زمان و نیمه شعبان فرستادن مرخصی تا یه شنبه!!!!حالشو ببرید

درود علی جون
تو هم با این خدمتت!!!!بابا سریع تر بیا داش ابولفضل کندور خریده!!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-14 12:49 PM

سلام علي اقا
رسيدن بخير. مرخصي خوش بگذره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-16 02:15 PM

ابولفضل جان چی شد دادا-کندور رسید دستت؟فردا بریم شکار؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-16 03:17 PM

(2011-06-26 09:40 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
p.k جان (اسمو مخفف نوشتم) بذار از گرفتاری در بیام میزنیم با هم بیرون

چی شد دادا شما خریدی؟کنکور که تموم شد بابا.بیا دیکه عزیزKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masih.hunter - 2011-07-16 06:06 PM

بله کندر اقا ابوالفضل هم رسید . مبارک باشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-17 12:32 AM

اقا ابولفضل من فردا دارم میرم شکار موبایلتون جواب نمیده!!بازم ساعت 8 زنگ میزنم بهتون

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-07-17 08:56 AM

نامرد!راضی نیستم بری شکارگاه من!اگه رفتی ایشالا با مارهای اونجا سروکار بزنی!دوستان من ساعت 3.30 بلیط دارم،با اجازه همه دوستان....یاعلی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-17 03:19 PM

(2011-07-17 08:56 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامرد!راضی نیستم بری شکارگاه من!اگه رفتی ایشالا با مارهای اونجا سروکار بزنی!دوستان من ساعت 3.30 بلیط دارم،با اجازه همه دوستان....یاعلی

اونجا که فک نکنم هیچ خبری باشه علی جون!!رفتیم پشت سد چندتایی زدیم بعدش رفتیم نقندر وه که چه جای با صفایی بود واقعا.یک عنکبوتهایی بودن 3 سانتی زرد رنگ که تارشون واقعا سفت تر بود خیلی سفت تر.ملخ مینداختم تو تارش میرفت دورش تار میپیچید بعدش گردنش رو قطع میکرد خیلییییییییییییییییییییی جالب بود حیف که نمیشئد فیلم بگیرم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-18 08:17 AM

سلام بچه ها
شرمنده من اين دو سه روزه گرفتار بودم نتونستم زنگ بزنم .
كپسولو هم تا فهميدم خود اتش نشاني شارژ ميكنه و كجا بايد تحويل بدم تا شارژ كنن يه 5-6 ساعتي سر كار بودم تا شهركت صنعتي رفتم همه اين شركتهاي اكسيژن رو رفتم انجام ندادن تا به يه اتش نشاني رفتم گفت دور ميدون موسوي قوچاني دفتري هست كه اين كارو ميكنه تازه اونجا هم كه چندتا شركته هركدوم يه چيزي گفتن و اصلا تعجب ميكردن كه ميگفتم 200 بار ولي يكيشون گفت برو اين تعاوني شركت اتش نشاني اگه شانس بياري و سركارت نذارن شايد شارژ كنن رفتم بابا عجب ادماي باحالي هستن مخزنو گرفتن گفتن اگه تو كارگه تبديلشو داشته باشن برام شارژ ميكنن امروز بايد زنگ بزنم بپرسم.
راستي هيات تيراندازي استان هم كپسولاشو ميده به همينا تا براش شارژ كنن .
كپسول 12 ليتري معمولي داره 485 داره 10 تومن ميگيره براي شارژ ميشه 495
كپسول كامپوزيت رو ميده حدود 700

آدرس وتلفن اين فروشگاه كه مال خود اتش نشاني هم هست : (شركت تعاوني خدمات كالاي ايمني كاركنان آتش نشاني - واحد شارژ و فروش كالاي ايمني)
ميدان شهيد موسوي قوچاني - مقابل آتش نشاني - تلفن 7124392- 7124393