شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-08-08 09:26 PM

ارش جان الان تفنگ من و علی1 یک هفته هست باز گوشه کارگاه افتاده!!!اصلا کاری نکردیم...همه رو با عکس گزارش میدیم ایشالله..

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-08-09 10:14 AM

(2012-08-04 11:57 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز تایتان رفت تو وایرخ!!!!قدرت کاملا مشهود 2 برابر شد البته فنر کارخونه خیلی ضعیف شده بود....بقیه ماجرا رو با عکس میگیم.
سلام
پس چطور علي جان قدرت كاملا مشهوده ؟!!!!!!

نكنه يه بار بستي و مجددا براي واشر باز كردي .

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-08-14 10:52 PM

سلام دوستان و همشهریان عزیز . وقت بخیر . کجایید باخودم گفتم بعد از بهینه سازی انجمن حتما تاپیک میاد بالا . بابا شما اینقدر به تفنگ و شکار علاقه دارید کجایید . که من پست رو پست میزارم . به هر حال موفق باشید . Khansariha (8)

راستی یه مغازه فروشگاه سلاح هم در صدمتری نرسیده به میدان امام حسین (ع) باز شده ولی من هنوز وقت نکردم برم ببینم چی داره . امروز مغازه یکی از دوستان بودم که بهش گفتم یه همکار به جمع تون اضافه شده که گفت داداشم هست و در زمینه تفنگ شکاری فعالیت می کنه و تفنگ بادی هم دارد . هروقت رفتم یا دوستانی که رفتند یه آمار به بقیه دوستان بدهند تا ببینیم چطور هست .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-08-15 01:42 PM

درود
آقا ارش یکم صبر کنید ماه مبارک تموم شه بترکونیم...
در مورد فنر بگم که هنوز هیچ حرکتی نزدیم اما روز اول فنر متعلق به 52 رو گذاشتیم تو وایرخ 2 برابر نفوذ بیشتر شده منتهی فنر فابریک من خیلی ضعیف بود...فنر وایرخ تایتان مخصوص وایرخ 80 رو زورمون نرسید بزاریم توش!اوم مغازه هم من رفتم چون تازه زده خوب قیمتی میده...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-08-16 09:56 AM

سلام وقت بخير
چي داشت داداش . كاش يكم توضيح ميدادي ببينيم چي داره ؟ حالا شايد امروز يه سر رفتم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-08-18 12:04 PM

علی مشهدی؟عکسا کو ؟بابا بیا توضیح بده دیگه..

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-08-18 12:25 PM

سلام وقت بخير خسته نباشيد . طاعات و عبادات قبول .
آخرين روز ماه مبارك و رسيدن عيد به تمامي دوستان تبريك . انشاءا.. دو روز تعطيلي خوش بگذره . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - janahi - 2012-08-19 04:31 AM

عید سعید فطر بر دوستان مشهدی مبارک باد

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-08-20 01:47 PM

پرچم مشهد بالاست...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-08-23 02:00 PM

سلام دوستان
ديروز رفتم مغازه اي تو صدمتري تازه افتتاح شده . بيشتر تو زمينه سلاح شكاريه .

علي جان ماه روزه تموم شد يه وقت بي هوا نتركوني داداش . باخودم گفتم حتما عكس گروپي . خداي نكرده شكاري چيزي مي خواي بعدد از ماه روزه بزاري داداش . ( خخخخخ)

راستي علي جان اون بسته ساچمه امانتي هم به يكي از مغازه ها نشون دادم گفت بسته اي 10 تومان فروش هست .

ديشب اومدم محل شما كه بي ام دبيلو رو ديدم پاركه مي خواستم يه نشونه اي چيزي بزارم تا متوجه بشي . Khansariha (8)