شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Arashmoghaddas - 2012-07-24 07:14 PM

دوستان کسی میدونه تو مشهد از کجا میشه نخجیر3 با قیمت مناسب خرید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2012-07-25 11:13 AM

اگه تعاونی خواسته باشین فقط در ازای تحویل تفنگ اسقاط جوازدار میشه نخجیر 3 گرفت. اما ازادش یه زمانی اقای حیدری داشت شایدم فروخته باشه ولی سر بزنی ضرررر نداره

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-07-25 11:56 AM

بک سر به میدون 10دی بزنید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-25 05:39 PM

سلام وقت بخیر . طاعات و عبادات قبول Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Arashmoghaddas - 2012-07-27 09:38 PM

دوستان واسه خرید نخجیر3 دولتی سلاح مستهلکی که باید تحویل بدیم باید شرایط خاصی داشته باشه؟ چون یکی از آشنایان یکی داره و میخوام ازش بخرم و تحویل بدم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-27 09:38 PM

سلام همشهریان عزیز . طاعات و عبادات قبول . Khansariha (8)
کجایید . محمد آقا ، علی آقا و حسن آقا
بابا ناسلامتی اینجا تاپیک خودتونه .
علی جان چی شد قرار بود خونه مادر بزرگ یه گروپ گیری کنید و عکساش رو بزارید .
خدا وکیلی خیلی بی حال شدید حالا ما زن و بچه داریم و درگیر زندگی هستیم شما ها که هنوز اختیار تون دست خودتونه . باشه یه روزی برسه که حسرت این روزها رو بخورید که ای کاش فرصت داشتم و یه گروپ می گرفتم . از ما گفتن بود .
حسن جان از ریتا چه خبر . تیون کردی راضی هستی .
باشه انشاء ا.. بعد از ماه رمضان یه فکری باید کرد . یه تیمی باید تشکیل داد و مجهز شد .

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-07-27 10:10 PM

اقا ارش من که خودمو درگیر یک کاری کردم....حالا ماهرمضونی هم خدایی گروپ گرفتن سخته!خخخخخخ 15 مرداد هماهنگ میکنم بریم برای گرفتن امانتی.....ساچمه شما امار گرفتید؟یک حالی بدیم به شخص اول...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-27 10:53 PM

شخص اول که خدایی یه حال گرفته باید حالشو پس بده خخخخخخخخخخ
هنوز وقت نکردم برا ساچمه .
درخصوص امانتی علی جان یه چیزی بگم . حدوداً پنج شنبه بنده خدا یه تماس گرفت که براش ببرم گفت منصرف شدم . گفتم مرد حساب من قولش رو دادم به یکی از دوستان و کار تمام شده . الان هم امانتی شما تو ماشین هست علی جان هر وقت صلاح دونستی برات بیارم داداش . می ترسم شیطون گولم بزنه بره کنار بقیه و آمار اضاف بشه . خخخخ
راستی من فردا میام طرف شما می خوای بعدازظهر یه برنامه بزار یه ساعتی بریم یه گروپ بگیریم .
به به علی نوزاد گل رو می بینم مشتاق دیدار برادر Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-07-28 12:18 PM

سلام دوستان و همشهريان گلم
طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق ايشالا
آرش جان ما هم كه مثل خودت توي مرغها هستيم خخخخخخخخ
ايشالا يه برنامه بريزيم بريم گروپ گيري ، راستي شيطونا جريان اين امانتي چيه ؟ ها ؟
منم ميخوام
يا علي

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-07-28 09:56 PM

(2012-07-27 10:53 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخص اول که خدایی یه حال گرفته باید حالشو پس بده خخخخخخخخخخ
هنوز وقت نکردم برا ساچمه .
درخصوص امانتی علی جان یه چیزی بگم . حدوداً پنج شنبه بنده خدا یه تماس گرفت که براش ببرم گفت منصرف شدم . گفتم مرد حساب من قولش رو دادم به یکی از دوستان و کار تمام شده . الان هم امانتی شما تو ماشین هست علی جان هر وقت صلاح دونستی برات بیارم داداش . می ترسم شیطون گولم بزنه بره کنار بقیه و آمار اضاف بشه . خخخخ
راستی من فردا میام طرف شما می خوای بعدازظهر یه برنامه بزار یه ساعتی بریم یه گروپ بگیریم .
به به علی نوزاد گل رو می بینم مشتاق دیدار برادر Khansariha (8)

درود
آرش جان من الان این پست رو دیدم متاسفانه...در صورتی که برای گروپ اماده بودی زنگ بزنید بریم....