شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Moien.A - 2012-07-15 09:01 AM

سلام به دوستان مشهدی...
لطفا آدرس چند تا از فروشگاه های شکار مشهد رو بدین,می خوام اگه بشه یک کیف و یک دوربین واسه تفنگ بادی بگیرم.
با تشکر

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-07-15 12:29 PM

با سلام
معين جان فروشگاه كوهدشت آقاي الهامي نژاد واقع د رميدان ده دي ، پاساژ طاهري و فروشگاه ماركوپولو هم آقاي ظريف روبروي هلال احمر بعد ميدان ده دي
يا علي

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-15 03:22 PM

مغازه الهامي نژاد حالا يه چيزي كمي انصاف داره ولي واي نگو از ظريف . ببخشيد فروشنده ادب كه قربونش برم چيزي نداره اصلا فكر مي كنه وقتي تو مغازه رفتي بايد ازش جنس بخري با قيمت هاي نجومي اش . از نظر قيمت كه رو دست تموم گرونفروشهاي مشهده . زماني كه ديانا 350 مگنوم تهران 420 بود ايشان 700 هزار قيمت مي داد الان كه خدا مي دونه .
بنظر من دوست عزيز اگر هم چيزي مي خواي بخري برو الماس شرق يا بازار سپاد اونجا باز اميدي هست . و قيمت هاش خيلي بهتره از اين بابا .

RE: تاپیک بچه های مشهد - Moien.A - 2012-07-15 04:51 PM

ممنون دوستان (ShADoVV-arash1324)
این بازار سمپاد کجاست؟ـدرس دقیق بدید لطفا.
ممنون

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-16 06:22 PM

سلام وقت بخير
بازار سپاد و الماس شرق نزديك هم هستند انتهاي بلوار خيام .

RE: تاپیک بچه های مشهد - sonysony - 2012-07-16 10:14 PM

آقا ما این گوشه مملکت گیر کردیم و این فروشنده های بی انصاف هم هرقیمتی رو که دلشون می خواد واسه جنساشون میگنKhansariha (367):الان ما یا باید یک تومن رو دوتومن از اینا بگیریم یا صبرکنیم خریدامون جمع بشه یک روز بریم تهران برای خرید. واقعا ناراحت کنندستKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-16 11:48 PM

چی شده برادر عزیز سونی سونی .
بگو چی می خوای تا من ببینم می تونم برات تهیه کنم .البته رو حساب دوستی و ببینم چه زمانی می تونم باهات هماهنگ کنم بریم خدمت فروشندگان باانصاف مشهدی . بالاخره بتونم کاری انجام بدم دریغ نخواهم کرد .

باور کن تو همین اوضاع واسه علی آقا ساچمه پرومگنوم خریدم بسته ای 5000 هزار

ولی علی آقا خیلی خوش شانس بود . دیگه به این قیمت هم برای خودم نمی تونم پیدا کنم . بعدا که واسه کاری پیش فروشنده رفتم بسته ای 6000 ازم می خرید که بفروشه مثلا 10 هزار تومان .

راستی علی جان دوربین محمد آقا نصیب من شد . گفتم بهت نمیزارم از مشهد بره بیرون .

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-07-17 12:43 AM

با سلام
آرش جان مبارکت باشه داداش
ایشالا که برنامه فردا ردیف بشه
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-07-17 08:10 AM

سلام صبح تمامي دوستان و همشهرياي گلم بخير

Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - sonysony - 2012-07-17 08:02 PM

(2012-07-16 11:48 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده برادر عزیز سونی سونی .
بگو چی می خوای تا من ببینم می تونم برات تهیه کنم .البته رو حساب دوستی و ببینم چه زمانی می تونم باهات هماهنگ کنم بریم خدمت فروشندگان باانصاف مشهدی . بالاخره بتونم کاری انجام بدم دریغ نخواهم کرد .

باور کن تو همین اوضاع واسه علی آقا ساچمه پرومگنوم خریدم بسته ای 5000 هزار

ولی علی آقا خیلی خوش شانس بود . دیگه به این قیمت هم برای خودم نمی تونم پیدا کنم . بعدا که واسه کاری پیش فروشنده رفتم بسته ای 6000 ازم می خرید که بفروشه مثلا 10 هزار تومان .

راستی علی جان دوربین محمد آقا نصیب من شد . گفتم بهت نمیزارم از مشهد بره بیرون .

خیلی ممنون برادرKhansariha (8)کلا دلم گرفته از این جفای همشهریامونKhansariha (367)همین کارا رو میکنند که آبروی شهر رو پیش زوار میبرند دیگه. کلا ارزش پول حلال رو نمیتونند درک کنند. نمیدونند ارزش درامد و شغل به کیفیتش هست نه به کمیتش.
سلامتی و شادی روز افزون و سعادت کسب روزی حلال رو برای شما و همه بروبچه های همشهری آرزو می کنم.Khansariha (8)