شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - saeedaria - 2011-07-06 09:48 PM

اقا دفترچه سیاه کد و.ا بیارین ببینم اینجا چه خبره؟
رمز نگاری داره میشه
اونورا کجاست؟!!
پرسیدی؟!!!
چی شد؟؟!!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-06 11:35 PM

یا خدا علی خودتی؟به به بابا چرا موبایلتو جواب نمیدی؟به خاطر همین کارت باید بن شی.کلی ما رو نگران کردی-بزارم من مدیر شم اینجا!!!!!!!!!!!!!!!!!(دامین رو میفروشم_مثل تفنگت)شیر آب هم همسایتون سر رسید و الا موتورت رو هم پر میدادم.اقا بیشتر بیا دلمون تنگت میشه زود زود .شکار گاه هم طبق معمول خبری نیست خیالت راحت-آب پشت سد هم داره نفسای آخر رو میزنه.دیگه وقتی بر گردی باید فقط چقک بزنیم دا.مهدی هم شمارش رو برام مسج کن لطفا.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-07 08:03 AM

بالاي پست من نقل قول شده از اقاي persiankiller
اقاي persiankiller قرار بود فرداي اون روز بره و در مورد تك لول روس از اون فروشگاه كه ميگفت بپرسه برام.
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-07 03:31 PM

(2011-07-07 08:03 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاي پست من نقل قول شده از اقاي persiankiller
اقاي persiankiller قرار بود فرداي اون روز بره و در مورد تك لول روس از اون فروشگاه كه ميگفت بپرسه برام.
Khansariha (214)

درود
دوست عزیز من همونروز که قول دارم رفتم.امروز هم رفتم.من اونجا کلاس دارم از ساعت 8 تا 9 امروز هم امتحان بود و زودتر خلاص شدم .به خاطر همین با در بسته مواجه شدم هر دو بار.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-07-08 09:12 PM

(2011-07-02 04:44 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نميتوني يه طوري تلفن ازش بهم بدي يا اگه از اونورا رد ميشي بپرسي تك لول روس داره يا نه؟
Khansariha (8)

سلام متاسفانه چند وقتی از نت فاصله گرفتیم ولی برم قیمت میگیرم در ضمن یه سر به مغازه حسین خاکساری بزن احتمالا داره بین چهارراه لشکر و میدان عدل

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-13 03:21 PM

ابولفضل جان چی شد از آخر؟کندور رو میبینیم یا نه؟Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-13 03:27 PM

آره عزیزم Khansariha (8)
تمومه امروز پولو حواله کرم و با آقا مسیح هم که ساعت 2:30 عصر صحبت کردم گفتن که دارن تستش میکنن و تا شب برام میفرستن!
فقط مشکل اینه که برای شارژش هنوز رابط نداره و باید تهیه کنم دیگه اینکه شارژ الانی که دست اقا مسیح هم هست کمه ولی تو این سه روز تعطیلی قرار میزارم بارم ببینیدش.
دعا کنید فردا برسه دستم. دارم لحظه شماری میکنم قلبم داره میاد تو دهنم هنوز باورم نمیشه که بالاخره خریدمش!!!!!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-13 04:04 PM

مبارک باشه_دست آقا مسیح گل هم طلا.ایشالله خدمت برسیم جای علی خالی...

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-14 07:20 AM

خدمت از ماست
هنوز خبري از اقا مسيح نيست من دارم پس ميوفتم فرستاد / نفرستاد نمي دونم؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)
Khansariha (214)

خبر جديد از كندور(جيگر) --> امروز ساعت 5-6 عصر اقا مسيح برام ميفرستن ديروز نشده كه بفرستن
من تو را چشم در راهم هنوز
با تشكر از دوستان و از اقا مسيح عزيز كه تا حالا خيلي اذيتش كردم. انشاله بياد مشهد تلافي كنمKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-07-14 11:08 AM

به به سلام علیکم!
به نظرتون من رفتم خدمت؟
وقتی پارتی خدا باشه اینجوری میشه،دیروز با بلبل زبونی من و دوستان و هندونه زیر بغل دادن من به قول خودم سربازای امام زمان ارتش 05 کرمان رو به نام امام زمان و نیمه شعبان فرستادن مرخصی تا یه شنبه!!!!حالشو ببرید