شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-05-14 06:39 AM

سلام دوستان عزيز
بالاخره بعد از 45 روز تونستم وارد انجمن بشم . علي آقا چه خبر چطوريد ؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-14 04:35 PM

به به اقا ارش عزیز...ابولفضل خیلی سلام میرسونه.جمعه میخواستیم برنامه بزاریم که احتمالا نشه و 1 روز غیر تعطیل رو بریم چون با این وضع جمعه ها باید تیراندازی رو بیخیال شم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-16 11:26 AM

درود
دوستان امروز منتظر 2 تا گروپ مشتی باشید پرچم وایرخ رو میبریم بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - hamidzirve2 - 2012-05-18 09:17 PM

سلام دوستان
حمید هستم کوچیک شما.بچه احمد اباد مشهدم.به درخواست persiankiller عزیز همشهری گل گلاب این تاپیکو پیدا کردم.مارو هم تو جمع خودتون راه بدید.متاسفانه این کنکور مثل خنجر بیخ گلو مارو چسبیده ول نمیکنه.انشاالله که از درس فارغ شدم فعالیت خودمو به صورت رسمی تو سایت شروع میکنم.در هر زمینه هم که بگید شکار هدف زنی بیرون شهر تراپ زنیو غیره ما در پایه ایم اصلا اهل کنسل کردننم نیستم حتی اگه کولاکو بهمن اومده باشه.اقا رشتم ریاصیه نیمیدونم تو این متنی که دارم مینویسم چندتا غلط املایی دارم به بزرگی خودتون ببخشید.یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-05-21 03:36 PM

با سلام به تمامي همشهري هاي گلم
آقا اين تاپيك داره خاك ميحوره ها !!!
يه تكوني به خودتون بدين بريم هدف زني چيزي جايي ديگه
علي جان شما يه چيزي بگو Khansariha (215)
يا علي

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-21 06:27 PM

تاپیک مشهد از فعالترین تاپیکا بوده و هست ایشالله با شروع تعطیلات(که کار ما سخت تر میشه)!!!سعی میکنیم پرچم ببریم بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-05-21 08:53 PM

بعله!بذار خدمت مقدس انشالا 6-7 ماه دیگه تموم شه حال مشهدیا رو میپرسم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-05-22 10:00 AM

سلام
علي آقا مي خواين بزنيد تو خط PCP . عمو وايرخ رو مي خواي چكار كني .
بچه هاي مشهد چشم نخورن دارن يه كارايي مي كنن . ساچمه هاي آنچناني و دوپايه و حالا هم pcp چه شود .

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-05-22 01:30 PM

سلام به مشهدی هاKhansariha (8)
علی آقا 500 هزار تومن برای یه دوربین خیلیه برادر من تا 60-70 تومن باشه میتونم بخرم. برای من زیاد هم هست یکی از همین مدل های صنایع اصفهان که بچه ها کمک کنن مدل شو تایید کنن میخوام بخرم.
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-23 09:51 AM

عمو وایرخ رو یک بنده خدایی میخواد من دست نگه داشتم!البته قیمت پیشنهادیش وسوسه کننده هست!!!عمان از دست این علی مشهدی1
ابولفضل جان نظر من این هست که دست نگه داری بوجه کامل شه 500 هزار تومنی بخری.همونطور که صیر کردی بهترین پی سی پی ها رو خریدی