شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-05-05 06:08 PM

سلام داداش.یک هفته تمام توی پادگان بودم!یک لحظه هم بیرون نیومدم!شارژ گوشی هم تموم شد و اصلا انتظار نداشتم یک هفته اونجا بمونم!شرمنده.
چاکرم

RE: تاپیک بچه های مشهد - sonysony - 2012-05-06 12:54 AM

سلام به دوستان همشهری پیشکسوت گل!
دوستان من میخوام یک تفنگ بادی 5.5 دیانا یا گامو از مشهد بخرم اما بجز فروشگاه مارکوپلو روبرو هلال احمر و فروشگاه حریری خیابون خسروی فروشگاه درست و درمون دیگه ای پیدا نکردم. این دوتا هم جنساشون هم ناقصه و هم قیمت پرت میدن. اگه جای به درد بخور دیگه ای تو مشهد سراغ دارید که قیمت مناسب بدن اعلام کنید ممنون میشم.
بیشتر تو گاموها نظرم رو رویال و شادو کپ فلزیه و از دیاناها 34 و27.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-05-06 07:54 AM

سلام آقای sonysonyKhansariha (8)
اول ورود به سایت رو بهتون تبریک میگم
1- تو پاساژ حکیم بازار روسهای سابق روبروی اداره کل آموزش و پرورش طبقه -1
----- فروشگاه آسیا و فروشگاه رنگارنگ
2- فاز 2 بازار سپاد کنار آسانسور پارکینگ طبقه همکف
----- فروشگاه مشهد شکار و یه فروشگاه دیگه هم هست همونجا ولی اسمشو نمیدونم
3- الماس شرق
----- یه چند تا فروشگاه هست
4- پاساژ طاهری انتهای پاساژ
----- یه فروشگاه هست

البته اول به همشون سریزن و قیمت بگیر بعدش از اونی که مناسب تر میده خریدتو انجام بده.

آقا Arash1324 Khansariha (8)
سلام کجایی برادر آدرس ندادی ساچمه ها تموم شد نشد ما رو تو کف گذاشتی Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-06 05:37 PM

(2012-05-06 12:54 AM)sonysony نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان همشهری پیشکسوت گل!
دوستان من میخوام یک تفنگ بادی 5.5 دیانا یا گامو از مشهد بخرم اما بجز فروشگاه مارکوپلو روبرو هلال احمر و فروشگاه حریری خیابون خسروی فروشگاه درست و درمون دیگه ای پیدا نکردم. این دوتا هم جنساشون هم ناقصه و هم قیمت پرت میدن. اگه جای به درد بخور دیگه ای تو مشهد سراغ دارید که قیمت مناسب بدن اعلام کنید ممنون میشم.
بیشتر تو گاموها نظرم رو رویال و شادو کپ فلزیه و از دیاناها 34 و27.Khansariha (226)
درود
دوست همشهری بودجه شما چقدر هست؟بهتره از شهرستان خرید کنید و برادرانه پیشنهاد میدم گامو نخرید!

RE: تاپیک بچه های مشهد - sonysony - 2012-05-06 06:14 PM

[
اول ورود به سایت رو بهتون تبریک میگم
1- تو پاساژ حکیم بازار روسهای سابق روبروی اداره کل آموزش و پرورش طبقه -1
----- فروشگاه آسیا و فروشگاه رنگارنگ
2- فاز 2 بازار سپاد کنار آسانسور پارکینگ طبقه همکف
----- فروشگاه مشهد شکار و یه فروشگاه دیگه هم هست همونجا ولی اسمشو نمیدونم
3- الماس شرق
----- یه چند تا فروشگاه هست
4- پاساژ طاهری انتهای پاساژ
----- یه فروشگاه هست

البته اول به همشون سریزن و قیمت بگیر بعدش از اونی که مناسب تر میده خریدتو انجام بده.

خیلی ممنون از راهنمایی شما.
یک سوال دیگه هم دارم اینکه فرقی داره از تهران خرید کنم یا مشهد یعنی تفنگ بادی جنسی هست که اگه فردای روز خرید ایرادی پیدا بکنه خریدار قبول بکنه تفنگ رو برات عوض بکنه یا حداقل تعمیر کنه تا خرید از مشهد دارای مزیتی باشه؟ چون قیمت ها 20 تا 30 درصد از تهران گرونتر هستند!!!!!!!!!

درود
دوست همشهری بودجه شما چقدر هست؟بهتره از شهرستان خرید کنید و برادرانه پیشنهاد میدم گامو نخرید!
[/quote]

درود به شما
دوست گلم بین 250 تا 400 مشکلی نیست. خودم هم به جنس آلمان تمایل بیشتری دارم اما مدل های قیمت مناسب دیانا رو تا حالا تو مشهد ندیدم و دسته دوم هم نمی خوام. در ضمن دلیل اصلی اینکه توصیه به خرید از شهرستان رو دارید چی هست؟ ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-05-08 04:12 PM

سلام دوست عزیز
خیابان صدوق - نبش صدوق 14 - فروشگاه دیانا آقای مؤدب - تلفن 2764872
قیمت هاش نسبت به آقای حریری و ظریف پایین تره و آدم منصف تریه به نظر من
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-09 04:52 PM

به نظر من صبر کنید تا مورد مناسبی فروشی تو سایت یا یک مغازه پیدا کنید....منجای شما بودم صبر میکردم و گامو نمیخریدم!(تو شهرستان قیمت خیلی خیلی پایین تر از مشهد هست به طور مثال وایرخ 80 در مشهد 1 ملیون و 100 هست اما در شهرستان تا 730 هم پیدا شده)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-05-13 01:25 AM

با سلام
همشهری های گلم کسی نمیاد بریم هدف زنی ؟
یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-05-13 10:19 AM

(2012-05-13 01:25 AM)ShADoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
همشهری های گلم کسی نمیاد بریم هدف زنی ؟
یا علی

درود
دوست عزیز همونطور که تلفنی صحبت کردیم جمعه من 3پایه هستم.البته اگه اتفاق خاصی رخ نده...

RE: تاپیک بچه های مشهد - Sh4DoVV - 2012-05-13 11:27 AM

سلام علی جان
ایشالا که مشکلی پیش نیاد داداش
یا علی Khansariha (8)