شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-03-07 08:39 PM

(2012-03-06 09:47 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جمعه منو علی دعوتیم فریمان تیراندازی...خخخخخخ از الان 52 رو تو کاور خابوندم استراحت کنه!خداکنه هواخوب باشه

علی فریمون رفتن 1 مشکل داره و اون اینکه 2 نفر هستن که خیلی دلبستشون میشی و مثل مهدی نیستن که بتونی ببینیشون و این خیلی اذیت میکنه.....خیلی چاکرشونم!!!Khansariha (8) مهدی جون سلام ما رو برسون
(2012-03-06 07:15 PM)masoudsadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایون هرکی جمعه برای بیرون رفتن پایس ندا بده؟Khansariha (256)

مسعود جان برادر من....لا اقل عکس دوربینتو بزار ببینم!!!بابا مردیم!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا بزار////اگه نشد لینکشو بزار///Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-03-10 05:03 PM

بدون شرح....

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-03-10 05:28 PM

دوستان مشهدي كه با هم ديگه يا انفرادي ميرن بيرون يه عكسي از خودشون بزارن ، يه حال و هوايي به ديگرون بدن . من كه خيلي حال ميكنم اينجور عكس را مي بينم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-03-11 04:54 PM

حسن جان مبارکه داداش....
آرش جان عکس هم به روی چشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-03-12 12:43 PM

(2012-03-11 04:54 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسن جان مبارکه داداش....
آرش جان عکس هم به روی چشمKhansariha (8)
چی مبارکه علی جان ؟ خبری شده خودم در جریان نیستم !!!!!!!!!!!!Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-03-12 03:22 PM

خودم فهمیدم
پر رنگ شدمKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ehsan058 - 2012-03-14 06:57 PM

RE: معرفی ماشه جدید دیانا t06
سلام دوستان من یه سالی هست که یه مگنوم 350خریدم.ولی چون ادم فضولی هستم چندین بار بازو بستش کردم که نتیجش شکستن ضامن ماشه و خراب شدن ماشش بود.البته الان یه جورایی خودم سرهمش کردم ولی باهاش حال نمیکنم.چند باری تو ایی تاپیک پیقام گذاشتم واسه خرید یه ماشهt06فابریک ولی کسی جواب نداده به شرکت سیمس هم زنگ زدم اوناهم جواب درست حسابی ندادن.اگه هر کدوم از برو بچ جایی میشناسه که ماشهt06فلزی میفروشن آدرس بده .البته من در شهرمقدس مشهد هستم اگه جایی هست که میتونن واسم پست کنن به من بگین.میلمehsan058@yahoo.comمتشکرم

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-03-14 07:01 PM

داداش اگه بچه هاي همين سايت مددي بهت رسوندن كه خوب . والا تو مشهد من همه تعميركارا رو ميشناسم كسي نيست . فقط با حاج مسيح هماهنگ كن . خلاص

RE: تاپیک بچه های مشهد - ehsan058 - 2012-03-14 07:06 PM

(2012-03-14 07:01 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اگه بچه هاي همين سايت مددي بهت رسوندن كه خوب . والا تو مشهد من همه تعميركارا رو ميشناسم كسي نيست . فقط با حاج مسيح هماهنگ كن . خلاص

سلام داداش.ممنون از راهنماییت

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-03-17 05:39 PM

هیچ کی فک نکنه که اینجا خاک گرفته ها...Khansariha (367)
مشهدی ها هر جمعه میرن شکار و بیرون شهر ولی بنا به دلایلی عکسامون خیلی محدوده...