شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-03 10:22 AM

نه بابا به محض اینکه علی برسه مشهد و پشینه پشت سیستم من رو بن میکنه و من تا اون موقع فرصت دارم!تهرونی ها هم که فقط میگن پرچم بالا!!!شوخی
شما pcp بخرید شکلات دیر نمیشه!شوخی---چندبار جمعه ها مسیج دادم بریم شکار بی پاسخ موندم راستی!
مخلصم همهKhansariha (290)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-03 10:41 AM

(2011-07-02 10:58 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-02 04:44 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نميتوني يه طوري تلفن ازش بهم بدي يا اگه از اونورا رد ميشي بپرسي تك لول روس داره يا نه؟
Khansariha (8)

درود همشهری تفنگ شکاری بخواید باید برید خیابان اما خمینی 57.کارتشو پیدا کنم عکس میگیرم ازش.Khansariha (8)

اين فروشگاه فروش تفنگ سهميه دولتي است يا فروش ازاد داره چون من از كسي پرسيدم ميگف اين تعميركاره؟
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-03 08:15 PM

آزاد هست تا جایی که مندونم اتفاقا فردا دارم میرم اونطرفا میپرسم ازش حتما.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-07-05 09:33 AM

از این به بعد ما هم پرچم میبریم بالا منتهی در نظر داشته باشید که شهر ما دودش خیلی کمتری و پرچممون تمیز تر دیده میشه:
Khansariha (256)

اینم از طرف علی مشهدی:
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-07-06 05:21 PM

به به...فکر کردین میرمو برنمیگردم؟با هزار بدبختی به امید دوستان اومدم مشهد دیدم تفنگمم رفته به ارث...علی مگه نبینمت...یه بلائی سرت بیارم...امان از این رفیقا...پول خودمونو نمیدند که هیچ تفنگمونم میفروشن...دیدم لوله آب نصفه بریده شده نگو میخاستن موتورو برش دارند وقت نکردند...pk یا علی مشهدی 2 این پست ها ثبت شد و با افتادن حتی یک خش روی موتور و تفنگم دو عدد خش روی جسم مبارکتان خواهد افتاد!اقا از شوخی گگذشته یه نصیحت برادرانه،هرکی پولداره،زن داره،کار داره،سربازی نره!!!درغیراینصورت مجبوره بره...راستی شنبه یه شنبه برمیگردم،به محض رسیدن باید برم میدون تیر با ژ3...دلتون بسوزه!درمورد کرمان هم بگم که تا میبینن کچلی فقط میخان پولاتو بتیغن!از تاکسی گرفته تا سوپری!به سرباز رحم نمیکنند!هم تو پادگان میتیغند هم تو شهر!توی خود پادگان هم که انگار یه لشکر دزد هست!تف بنداز زمین 5 ثانیه بعد تفتو میدزدند چه برسه به کلاه و صابون و موزر و ....
همه قوانین هم برای سرباز هست خودشون انگار نه انگار...دلمون به دوست خوش بود که دوست هم خنجر زد(مصداق بارز علی مشهدی 2)
کوچیکه همه یا علی
اینم پرچم ما Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - aghajoon - 2011-07-06 05:34 PM

به به علی آقای گل ، رسیدن بخیر سرباز دلیر.
این مدت که اینجا هستی فقط باید 24 ساعت پای نت باشی تا بتونی مطالب جدید را تموم کنی.

RE: تاپیک بچه های مشهد - AIRKING - 2011-07-06 07:34 PM

سلام علی جون.
چند کیلومتر سینه خیز رفتی[تصویر: 000203FB.gif]
خسته نباشی.
خیلی مخلصیم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-07-06 09:25 PM

مخلص همه.حوصلم نکشید همه مطالبو بخونم...تاپیک بچه مشهدیا رو خوندم و تاپیک مدیرا و تاپیک جنجالیه آرپی جی انداز بنیامین Khansariha (219)
خدائی عجب تاپیکی بود...چه قدرتی...ولی متاسفانه من احساس میکنم چند نفر تبانی کردند تا درگیری ایجاد کنند و مطالب خوب رو خراب کنند...واسه همین دیگه حوصلم نکشید بخونم...4روز اومدم بخام اونارو بخونم دلم میگیره...سری بعدی اومدم انشاالله جمع مهربونانه تر باشه.داداش مهدی باز من دو هفته نبودم شما زدی تو سایت؟چرا اینکارارو میکنی؟مگه ما چه هیزم تری بهت دادیم؟چرا جو رو متشنج میکنی؟چرا منو تو این موقعیت قرار میدی؟کیهههه؟کییییییییییییییییییهههههههه؟ به قول خودت خخخخخخخ گذشته از شوخی مهدی جون نیست کجاست؟....

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-07-06 09:28 PM

سلام علي اقا
پا چسبوندن پاي ميل پرچم خوبه خخخخخخخخخ
چندتا بشين پا شو رفتي خخخخخخخخخخ
چندبار نگهبان افتابه بودي خخخخخخخخ
و ......... خخخخخخخخخخخخخخخخخ
خوشحالم ميبينم اومدي
Khansariha (219)
(2011-07-03 08:15 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزاد هست تا جایی که مندونم اتفاقا فردا دارم میرم اونطرفا میپرسم ازش حتما.

سلام رفتي اونورا يا نه؟ پرسيدي ؟ چي شد؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-07-06 09:44 PM

به به
سرباز اسلام و مسلمین
برادر جان برکف ( جان بر لب؟؟؟؟) علی مشهدی
داداش چرا انقدر مینالی هنوز که یه کاسه آش هم نخوردی
چشم به هم بزنی تموتمهKhansariha (8)