شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-02-27 09:30 PM

ای دفه اگه برنامه گذاشتن مویم هستوم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-27 09:46 PM

چشم فردا برسه دستم همه چیو میگم با عکس...
کالیبر 177. هست...
bag جان(فکر کنم حسن اقا بودی دیگه؟)این دفعه شما هم تشریف بیار عزیز.

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-02-27 09:59 PM

Khansariha (219)
.
.
.
Khansariha (8)
.
.
.
Khansariha (256)
آخ جون شکار
اینقدر نرفتیم شکار اسم همدیگه رو یادمون رفته خخخخخخخ
آره عزیز درست حدسیدی کوچیک شما حسن هستم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2012-02-28 08:04 PM

به به مبارکهههههههههههههههههههههههههههKhansariha (219)
علی جان ایولا خیلی عالیه
52جدید مبارک داداش میدونم چه حسی داری الان دلت میخواد به زمین وزمان تیر بزنی خخخ یادم از روزی که 52 خودم از اصفهان و اقا مسیح رسید میاد که خیلی خوشحال بودم
حالا واسه پیرمرد 52 من رقیب پیدا شد اونم گردن کلفتتر خخ راستش من همچی دقتی که تو با 52 خودت گرفتی رو ندارم و یه جورایی غیرتی شدم
دست اون دوستی که برات ردیفش کرده درد نکنه که خیلی آقاست و من در حد داداشم میخوامش
ایشا الله شکار و هدفزنیهاتونو ببینیم و لذت ببریم
واجب شد یه دوری بیاین اینورا
دارم مقدماتشو آماده میکنم که بیاین و روزهایه خوشی رو داشته باشیم
Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-28 08:53 PM

علی جون یک بار دیگه تبریک....
مهدی جون خیلییییییی مخلصیم دادا...چه زود میگزره و چه زود دلا تنگ مبشه....
حسن جان شما تو پی ام اطفا وضعیت شکارگاهتو بگو...میشه روش حساب کرد؟اینهفته بیایم اونجا

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-28 10:42 PM

مهدی جون اینم پس دیدنش خالی از لطف نیست:
فاصلم 12 متر نشسته با ساپورت
دوربین آشغال لئوپولد تعمیر شده وطن خخخخخ
ساچمه کراسمن و پرومگنوم
[تصویر: 13304563551.jpg]
هنوز قلق لگدش دستم نیومده!از 5-6 متری ساچمه روی ساچمه میزنه!!!دوربینو اول که وصل کردم(برای دیانا 27 بود همیشه باز بسته میکردم 5 سانت بالا پائین میشد!)20 سانت زیر میزد!!!10 سانت چپ!اصلا کلا ریلش با بقیه اسلحه ها فرق داره!
مهدی جون چسب قطره ای بخر با دوتا لاخ موی blonde تا اومدیم اون دوربینتم ردیف کنیم...این یکی من که هنوز زندست...50 تا تیر زدم باهاش فعلا زندست Khansariha (219) مال توروهم درست میکنیم....
فردا میخام برم خونه م.ب علی تا اونجا روی 33 متری صفر کنم.درسته علی؟؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2012-02-28 11:16 PM

ایولا علی جان خوشم اومد عالیه
تازه کجاشو دیدی این 52کارایی بکنه که حیرت کنی من اگه بگم اصلا توشکارام از میلدات استفاده نمیکنم همه میخندن واسه همین نمیگم خخخ
واسه شکار تا50متر همون دوتا لاخ مو هم کار راه میندازه اینم از هنره52 هستش
ایشا الله ردیف شه بیاین اینور بریم یه کل کل حسابی خخخخخخ
Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-29 04:58 PM

دوستان امروز اتفاقات خوبی رخ داد و ما شیرنی تفنگ علی رو هم خوردیم....منهدم کردن 2 فروند کلاغ(که اونی که علی زد از فاصله حد اقل 45 متری فکر کنم هدشات شد)و کشتن چند موش کثیف و ...

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-03-01 12:00 AM

علی جان فردا میرم شکارگاه دقیق بفهمم این کفترا ساعت چند میان بعد بهت خبر میدم برای جمعه ان شاء الله . همه بگین آمیییییییییینKhansariha (256)
ببخشید چون ساعت از 12 گذشته میشه امروز یعنی 5 شنبه میرم ببینم چه خبرهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-03-01 12:41 AM

اولین کلاغم رو زدم درجا از 30 متری سقوط آزاد کرد بدون داد و هوار!علی هم یکی زد بالش شکست...اومد خلاصش کنه یکی از پشت زد باز زنده بود!4 تاتیر تو کله اش زدیم کم کم جون داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1بالاسرمون هزار تا کلاغ بود چه جیغی میزد وقتی تیر اول رو خورد همه رو جمع کرد!هخیلی کولی بازی درمیارن این کلاغها.