شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-11 08:52 PM

مهدی جان پنج شنبه بیا که جمعه هم باشی...اوندفه که به بهانه دیسک و صفحه و کار جیم کردی نزاشتی ما اندکی جبران کنیم از خجالتت در بیایم.قبول؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2012-02-12 02:18 AM

علی جان ما که همیشه مزاحم هستیم داداش
از لطفت ممنونم ایا الله اگه عمری باشه چشم 5شنبه میام مشتاق دیداره دوستان هستم
التماس دعا
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-12 09:36 AM

(2012-02-12 02:18 AM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان ما که همیشه مزاحم هستیم داداش
از لطفت ممنونم ایا الله اگه عمری باشه چشم 5شنبه میام مشتاق دیداره دوستان هستم
التماس دعا
Khansariha (8)

ایول.....

دوستان مشهدی جمعه هفته بعد عجب برنامه ای بشه ایشالله....Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

تفنگاتون رو اتیش کنید...

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2012-02-13 11:20 AM

سلام به همه طبيعت مردان مشهدي . دوستان عزيز دنبال دو لول روس هستيم كسي داشت خبر كنه . در ضمن به زودي ديانا 54 و 56 و گامو به فروش خواهد رسيد. كسي خاست خبر بده

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-14 11:37 AM

(2012-02-13 11:20 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه طبيعت مردان مشهدي . دوستان عزيز دنبال دو لول روس هستيم كسي داشت خبر كنه . در ضمن به زودي ديانا 54 و 56 و گامو به فروش خواهد رسيد. كسي خاست خبر بده

به اقا مسعود پی ام بدید شاید ایشون سراغ داشته باشن...(تو چند صفحه قبل پست دادن)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-15 05:41 PM

آقا جاتون خالی!زنگیدم به علی گفتم بریم تیراندازی پادگانو پیچوندم بیکارم...از خدا خواسته گفت باشه اینجا کلاغ زیاده کبوترم هست!
کوبیدم رفتم خونشون(با اینکه مخالف بودم و میگفتم بریم شکارگاه خودمون)چشمتون روز بد نبینه چنان طوفانی بود که نگو!تفنگ رو با کاورش میبرد!!!کاور رو اگه میذاشتم زمین میرفت!با نزدیک شدن به شعاع 100 متری کلاغها همشون پر....
رفتیم چلوتر با کمین و بدبختی رسیدیم به 70 متری کلاغی در جهت مخالف باد!با عمو وایروخ زدیم به کلاغه نگاه چپ چپ کرد و یه قار کرد کل گروه پاشدند رفتند!تازه طبق توصیه دوستان به بالش زدیم(چون مخالف باد بود سرعت ساچمه کم شد)بیخیال شدیم و رفتیم توی کال!کلی یخیدیم از باد سرد!کلی زور زدیم برای راه رفتن!یه گله کفتر دیدیم که بدتر از کلاغها از 120 متری پریدن!به زور میشد زیر 100 متر به کلاغها نزدیک شد...خلاصه بعد یک ساعت راهپیمائی بدلیل لجبازی علی اقای عزیز که هیچ وقت به حرف من گوش نمیده و ضرر میکنیم مجبور شدیم برای رسیدن به راه اصلی هم صخره نوردی با اسلحه بکنیم!توی راه برگشت چندتا کاکلی دیدیم که از 15 متری نتونستم بزنمشون چون طوفان شدیدی بود!!!
دیگه بهم برخورده بود...داشتیم میرفتیم سمت ماشین یهو دیدم بین 2-3 تا کلاغ یه کفتر چاهیه نر و توپول نشسته خودشو باد کرده مارو نگاه میکنه...درجا دیانا جان رو لخت کردم گفتم علی تکون نخور توی این بی کفتری همینم غنیمته...لوله رو گذاشتم روی شونه علی یه تف انداختم روی انگشتم ببینم باد چقدره که یهو توی هوا یخ زد افتاد...چون مایل بودیم بهش نسبت به باد 5 سانت سمت راست و 2 سانت بالا(70 متر حدودا) رو گرفتم و بسم الله و بوف...دو تا بال زد یه عالمه از سینش پر ریخت...اونقدر باد سریع بود سوار باد شد و تلو تلو رفت طرف خونه ها و گم شد...با ناراحتی زیاد گفتیم از دست دادیمش...هرچقدر گشتیم نبود...یهو دیدیم یکی داره داد میزنه کفتر کشها...کفتر کشها...کفتررو کشتین افتاد توی حیاط خونه ما...حالا نه میخاست درو بزنه کفتررو برداریم نه میخاست جنازش خونش بمونه...بعد چند دقیقه درو واکرد و کفتررو برداشتیمو علی گشنه و کفتر نخورده گفت علی مال من؟علی مال من؟چندوقته کفتر نخوردم....گفتم بابا باشه اینم روزیه تو...بخور حالشو ببر....منتها از سری بعد خواهشا با من لج بازی نکن!موندیم توی سرما!موندیم پشت صخره!موندیم بدون شکار بخاطر لجبازی جنابعالی...
[تصویر: 13293140491.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم دیانا 27 خودم..............Khansariha (219)
شکارش کم تعداد بود ولی توی اون باد و طوفان و محاسبات تخیلی خیلی حال داد!زیاد تایپ کردم دیگه ....شرمنده...

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-02-15 05:47 PM

شناختمت علي آقا - از شلوارت شناختم . راستي اين كلاه طفلكي همين جوري تو ماشين مونده . يه برنامه اي هم جور نميشه تا برات بيارم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-15 06:04 PM

اقا ارش خیلی مخلصم... دیر نمیشه....جمعه با مهدی و علی و من برنامه داریم دوست داشتید بیاید...احتمالا میریم گلستون...

علی اقا یکم زیادی بوی پیاز داغ میاد!!!فک کنم 70 کیلویی دارن تف میدنKhansariha (214)
مدرکاش هم زیاده به یکیش اکتفا میکنم!
از شکار گاه شما تا جای ما یک مسیر مستقیم کمتر از 5 کیلومتر هست!Khansariha (399)

ولی از همه خالی بندی های علی بگذریم تو اون باد شکار کردن باسچمه سبک و بی کیفیت خیلی حرفه!(البته به خاطر من بود چون پایش بودم خخخخ)باشد که عمو وایرخ دست از سگ کشی و .... بردارد و به کبوتر زنی و ... بر گزدد!
ریا نشه دیروز از 50 متری یک کلاغ هد شات شد!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-15 06:19 PM

کفتره دست اون یکی علیه ها...من عکاسم عزیز
مهندس ساچمم پرو مگنوم قدیمی بود!خوب بود.ولی سبک بود!خالی بندم خودتی!حیف که زرد شدی اگه نه اخطار میدادم بهت میخندیدیم خخخخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - kavehatm - 2012-02-15 09:56 PM

به به همه بچه هاي مشهد اينجا جمعن كه !
چند روز پيش مشهد بودم و طبق عادت توي هر شهري كه مي رم سري هم به وسايل شكار فروشي هاش مي زنم . در گشت و گذار بازارالماس شرق بودم كه تعدادي از مغازه هاي اين صنف رو ديدم اما زياد چشمم رو نگرفتند و بيشتر اسلحه هاي چيني داشتند و نكته مهم اينكه همه چيز رو خيلي گرون مي دادند . مثلا ساچمه TS-22 رو 12000 تومان مي گفتند و من همين امروز كه براي كاري اومده بوم تهرانم از خيابون فردوسي گرفتم بسته اي 7000 تومان .