شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2012-02-09 03:41 PM

خششششش صدا نمیاد حاجی خشششششش
هفته دیگه خشششش اگه پنج شنبه یا جمعه خشششش باشه خیلی خوبه.
بیا میخوام از آقا آرش ساچمه سامیانگ بگیرم اگه هنوز داشته باشه بریم دوربینو صفر مجدد کنیم چون از اول با پرو مگنوم صفر شده بود.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-09 04:34 PM

آقا فعلا علی الحساب یه راهی پیدا کردم!روز شنبه بریم اون دسته پرنده جات(بیشتر کلاغیجات)رو که نرفتن شلوغ بازی دربیارند رو تنبیه کنیم!من فردا آفرودم ولی پس فردا در خدمت شکارچیای عزیز...
مهدی جون 22 بیا حالشو ببریم...من روز 22 کلا عشق و حالم خدمتم تعطیله...راحت...اگه نشد لااقل جمعه هفته بعد بیا اگه تونستی با موتورت بیا هم شکار هم آفرود...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-09 04:57 PM

(2012-02-09 04:34 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فعلا علی الحساب یه راهی پیدا کردم!روز شنبه بریم اون دسته پرنده جات(بیشتر کلاغیجات)رو که نرفتن شلوغ بازی دربیارند رو تنبیه کنیم!من فردا آفرودم ولی پس فردا در خدمت شکارچیای عزیز...
مهدی جون 22 بیا حالشو ببریم...من روز 22 کلا عشق و حالم خدمتم تعطیله...راحت...اگه نشد لااقل جمعه هفته بعد بیا اگه تونستی با موتورت بیا هم شکار هم آفرود...

علی؟!!!!!!!!!!!!
خودت ویروس افرود گرفتی مهدی رو هم میخوای منحرف کنی؟مثلا برم فریمان ببینم حاج مهدی عوض اینکه تو زمین باشه رو کوه داره گل بازی میکنهKhansariha (368)Khansariha (368)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-10 05:47 PM

آقا فراخوان مشهدیون....فردا بریم شکار...کیا میان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-10 09:51 PM

مشهدیا خوابن؟ای بابا خودمو علی قرار گذاشتیم کسی خواست تماس بگیره باهامون یا پی ام بده قرار بذاریم...
میخام بریم جلوی یه درخت پشت تریل کمین کنیم یعنی بین تریل و درخت بعد ریلکس شروع کنیم به تیراندازی...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-10 10:20 PM

نبود؟
فردا ساعت 7 میریم تو کال بزرگراه امام علی(منبع کلاغ سیاه)زمینهای اطرافش هم الا ماشالله پره!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-11 01:20 AM

علی من 8 میام...

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-11 09:44 AM

برف وبارون و طوفان...پرنده ها نجات یافتند فعلا!!!!!!11

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-11 10:17 AM

برفش مشکلی نداره این بادی که میاد خیلی بد شد....خدا کنه وا بزاره بریم

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2012-02-11 02:45 PM

ای جان خخخ
من که فعلا رکورد دارم جمعا تا الان 26تا کلاغ ناکار کردم خخخخخخ
اما شانس من 1امتیازین خخخ
علی جان موتوره خودم که فاتحه داره ثواب داره شما هم بخونین براش اما اگه هوا اجازه داد موتور دوستمکو میگیرم میام
آفرود مافرود حالیم نیست خخخ فقط دنده یک سرعت 10 بلدم برونم خخخخخ
انشا ءالله اگه مشکل خاصی پیش نیاد این جمعه مهمونتونم
البته فقط روز و شبو باید برگردم اصرار نکنین تو رو خدا خخخخخ
ارادتمند مهدی Khansariha (8)