شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-02 09:42 AM

(2012-02-02 08:41 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا همیار شدنت مبارک!!!!
Khansariha (256)Khansariha (256)

ممنون ابولفضل جان...
کم پیدایید؟خوب هستید خودتون؟کندور چطوره؟
صدا خفه کنش چطوره؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-02-05 05:48 PM

سلام دوستان مشهدي . چطوريد . اين جمعه چه خبر . جايي هم رفتيد Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-05 06:25 PM

(2012-02-05 05:48 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مشهدي . چطوريد . اين جمعه چه خبر . جايي هم رفتيد Khansariha (8)

درود
این جمعه اینقدر باد میاومد که ....
من تا روستای گوارشک رفتم برای یک کاری...نهایت 10 تا کبوتر دیدم!!!همش شده از این افات زاغی!این زاغا دیگه شورشو در اوردن!به چشم دیدم گندم میخورن... به تعداد ماسه های لب ساحل ها دارن میرسم کم کم!

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-02-05 06:47 PM

بايد يه فكري به حال اين كلاغ ها كرد . منتظريم تا استاد بهنام عزيز يه روز رو معرفي كنن واسه ريشه كن كردن اين آفات . البته نه انقراض نسلشون Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-05 07:35 PM

واقعا زیاد شدن!

عمرششون زیاد هست
مقاوم هم هستم هم به مریضی هم به گشنگی
همه چی هم میخورن!
موجودی هم شکارشون نمیکنه به اون صورت!(مگه مثلا ماری چیزی بگیردشون)

به طور کل فک نکنم به صورت طبیعی از بین برن! واقعا زیاد شدن!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-02-05 11:46 PM

آقا نظرتون چیه یه حالی به کشاورزای بدبخت و گندم های بیچاره و تاپیک بهنام بدیم؟علی فردا چیکاره ای؟بریم؟یه سر بریم کلاغ کشون واقعا زیاد شدند پرنده دیگه ای نمونده!!!!!
سال قبل این موقع من فقط گله کفتر میدیدم ولی امسال گله سیاه!دیانا خوابه بیدارش کنم بریم؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-05 11:54 PM

3پایه هستم علی جان....
همین نامرد باعث و بانی بی کبوتری هستن!!!هر چی مسیح گفت بزنین گناهش پای من نزدیم حالا خر بیار زاغی جم کن دی:

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-02-09 01:33 PM

سلام دوستان و همشريان عزيز :
دو روز تعطيلي خوب و خوشي داشته باشين . اميدوارم يك شنبه با شكارايي كه كردين بالاخص كلاغ ها پرچم رو بالا ببريد Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2012-02-09 03:06 PM

الو ... الو .....
سلام صدا میرسه ؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ
برو بچ همسایه کی جمعتون جمعه که منم بیام گلتون کم نباشه خخخخ
آقا ابوالفضل الو کجایی برادر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هم خدمتی جان کجایی بیام یه گریزی به خاطرات خدمت بزنیم هان هان ؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن اون کندر رو هم ببینم آرزو به دل نمیرم خخخخ
دوستان مشهدی یه روزی رو از بیست و چهارم به بعد معین کنین که منم بیام هم فال و هم تماشا
ممنون از همهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-02-09 03:15 PM

به به داش مهدی....قدمت روی چشم....بیا که این زاغا مشهد رو پر کردن....جمعه هفته بعد چطوریاس؟علی مشکل خدمت داره و الا روزها هم میشد...