شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-01-09 11:52 AM

اقا ارش خدا بخواد این جمعه میریم شکار کبک///خبرتون میکنم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2012-01-09 01:00 PM

علي جان ببينيم تعريف كنيم .

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-01-09 11:06 PM

(2012-01-09 11:52 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان کجا میخواین برین برای کبک ؟
راستی تفنگمو دیروز گریس کاری کردم و جمعش کردم آمادست واسه شکار منو جا نذارین ها احتمالا من هم میام Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-01-09 11:19 PM

(2012-01-09 01:00 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علي جان ببينيم تعريف كنيم .

اقا آرش متاسفانه روز تعطیل نمیشه بریم!!!

(2012-01-09 11:06 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-09 11:52 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان کجا میخواین برین برای کبک ؟
راستی تفنگمو دیروز گریس کاری کردم و جمعش کردم آمادست واسه شکار منو جا نذارین ها احتمالا من هم میام Khansariha (48)

چشم حسن جان....باهات هماهنگ میکنم..

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-01-15 01:54 PM

خوب دوستان جمعه ساعت 7 بالاخره با اقا ارش رفتیم شکار ....خیلی هم زحمت دادیم ایشون رو مخصوصا که مسیر تغیر کرد و یکطوری شد که انگار اومدن ما رو از در خونه برداشنKhansariha (226)
رفتیم شکارگاهی که یکزمانی دسته های بالای 100 تا کبوتر داشت اما الان هر جا رو نگاه کنی عقاب و قوش و
رندهای شکاری میبینی که شدن افت منتهی من اصلا اهل زدنشون نیستم....خلاصه که شکار گاه پر!!!!یک موقعیت شکار برامون پیش اومد که یک بنده خدایی با ریتا از 70 متری ما شلیک کرد کبوترا
پریدنKhansariha (399)

در آخر هم یک پرنده زدیم که حلاله ولی اسمشو نمیگم که باث ناراحتی نشه....و دست از پا دراز تر برگشتیم خونه!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-01-15 03:45 PM

علی اون پرنده رو پرسیدم همه گفتن حرام گوشته و حتی کسانی که توی قفس از این پرنده نگه داری میکنن همه گفتن حرامه و فضله حیون هم نجسه اگه خوردیش که هیچی اگه نه بده به گربه ها Khansariha (214)
در مورد اون چند تا کبوتر هم باید بگم وقتی که گله های 300 تایی هم بودن شما نتونستی بزنی حالا گیر دادی به اون 4 تا کفترKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2012-01-15 04:22 PM

(2012-01-15 03:45 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اون پرنده رو پرسیدم همه گفتن حرام گوشته و حتی کسانی که توی قفس از این پرنده نگه داری میکنن همه گفتن حرامه و فضله حیون هم نجسه اگه خوردیش که هیچی اگه نه بده به گربه ها Khansariha (214)
در مورد اون چند تا کبوتر هم باید بگم وقتی که گله های 300 تایی هم بودن شما نتونستی بزنی حالا گیر دادی به اون 4 تا کفترKhansariha (367)

جدی حسن؟رستش اون رو هم مثل کلام تو ماشین جا گذاشتم!خیلی حیف شد من شنیده بودم چینه دون داره لعنتی...
در مورد کبوترا بحثش فرق داشت و اونا تو گودی بودن که ما داشتیم از بالای سرشون میرفتیم....اون 300 تایی ها اصلا نمیشد بهشون نزدیک شد و همیون 4 تایی که گفتم هم زیر 100 متریمون نشستن...مهم نیست بابا دعا کن قهطی تموم شدهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-01-15 05:13 PM

آره همون بهتر که جاشون گذاشتی . البته به شرطی که آقا آرش ترتیبشو نداده باشه.
اون کفتر ها هم توی گودی نبودن برعکس اون زمینی که توش نشستن حدود10سانت بلند تر بود من اون منطقه رو مثل کف دستم بلدم و میدونم که بهترین روش توی اون منطقه کمینه . و لا غیر
باید تا گرم شدن دوباره هوا صبر کرد تا شکارگاه دوباره احیا بشه Khansariha (219)Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2012-01-15 05:40 PM

حالا سر چهاتا کفتر پرونی اینقدر آلاخون بالاخون نکنید همو Khansariha (48)
سلام علیکم...من اومدم Khansariha (8)
باز میبینم با ریتای تعمیر شده میرین شکار؟باز میبینم عمو وایروخ نمیتونه شکار بزنه؟باز میبینم یکی از بچه ها ساچمه زن داره؟(خارج سایت)باز میبینم من نبودم کولاک کردید...
علی جان آیدین گفت یه روز غیر جمعه بریم ساچمه زن رو تست کنیم...
خوب علی جان میبینم که شکارگهای درکار نیست...حقته...شکارگاه منو به اف دادی حالا خودت موندی بی شکارگاه Khansariha (219)
یه جا سراغ دارم باحاله....نزدیک پلیس راه نیشابور....نعمت فت و فراون...تنها مشکل اینه که کبوتره اگه بیوفته باید با بدبختی بیاریش...بقیشونم میپرن ده دقیقه بعد میان....بگرد یه جای توپ همین نزدیکیا پیدا کن دیگه....

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2012-01-15 05:48 PM

به به علی آقا سلام داداش چطوری ؟ چه خبر ؟
خیلی کم پیدا شدی . علی میگه همش میری گل بازی همون بهتر چون که فعلا چیزی واسه شکار نیست .
واسه اون روز غیر جمعه ای هم که در راهه حتما نکات ایمنی رو رعایت کنین تا مشکلی پیش نیاد Khansariha (8)