شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-12-07 05:39 PM

مویم که موروم آفرود...اگه نبود میام پیش داداشای گلوم!
نامرد افتاب زود میره پائین اگه نه بعد از طهر ها هم حال میداد

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-07 10:24 PM

(2011-12-07 05:39 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مویم که موروم آفرود...اگه نبود میام پیش داداشای گلوم!
نامرد افتاب زود میره پائین اگه نه بعد از طهر ها هم حال میداد

فک کنم اگه حسنم پایه باشه ارزششو داشته باشه یک روز گل بازی رو بزاری کنار خخخخخخخخ
ولی جدا از شوخی این فرصتا خیلی کم پیش میاد...فک کن روش خبرم کن....

ابولفضل جان جایی که اگه شد بریم کبوترا از 80 متری تقریبا میپرن خیلی صورن!!!برای همین میگم باید تو اون فاضله ردیف باشه....در مورد وسیله من ماشنم ردیفه ولی جاده ردیف نیست!!!اگه ماشن بابا بیکار بود برش میدارم ولی بدون موتور کلی پیاده روی داره...!!!ماشین شاسی بلند میخواد یا ترل علی !Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - masoudsadeghi - 2011-12-08 12:40 PM

دوستان عزیز اگر من رو هم توی جمعتون می پذیرید به من هم زنگ بزنید.در ضمن شماره من رو آقای ahp2009دارن.متشکرم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-12-08 01:16 PM

سلام مجدد خخخخ
آقا ابوالفضل ما مشتاق دیدار شما هم خدمتی گرامی هسستیم
والبته کندر خخخ

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-08 02:15 PM

(2011-12-08 12:40 PM)masoudsadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز اگر من رو هم توی جمعتون می پذیرید به من هم زنگ بزنید.در ضمن شماره من رو آقای ahp2009دارن.متشکرم.

چرا که نه دوست عزی....اگه رفتنمون قطعی شده حتما تا 9 شب بهتون خبر میدم...شما فقط زحمت بگشید تو پ خ به من بگید کدوم طرفا هستید و ...
مهدی جان دادا بیا مشهد جمعه رو با بچه ها و مندور بترکونیم.....
علی جان خبر ندادی دادا...Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-12-08 02:35 PM

من آخر شب خبر میدم بهت.مهدی میای؟اگه مهدی بیاد،بقیه بچه ها هم بیان ناچارا باید بیام چون دلم میمونه اینجاااااااا

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-09 11:43 AM

دوستان امروز با دوستان رفتیم شکار...از این شکار عجیب تر نرفته بودم تا به حال....جایی که دسته های بالای 1500 تا کبوتر اونم چند تایی رو دیده بودیم فقط حدود 50 تا کبوتر تو چند دسته دیدیم فقط.....آب رودخونه یخ زده بود و تازه یگ گروه شکار چی قبل ما رفته بودن اونجا خلاصه که اردک و مرغابی پر......
مزرعه های گندم همگی خالی بودن و نه فقط کبوتر بلکه قمری که روی زمین هم نشسته باشه ندیدیم!!!!خلاصه که حسابی شرمنده دوستان شدیم...همش تقصی حسنه من که میدونم با هماهنگی اون اینطوری شد خخخخخخخخخخخخ
ایشالله دفعه بعد ..... اما در کل خوش گذشت...

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-12-09 11:54 AM

سلام
علی جان یعنی هیچی نزدین ؟
حالا با کی رفتین ؟
در اینگونه مواقع که هیچی پیدا نمیشه باید بگردی دنبال گله گوسفند که توش پر ساره

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-09 12:03 PM

(2011-12-09 11:54 AM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
علی جان یعنی هیچی نزدین ؟
حالا با کی رفتین ؟
در اینگونه مواقع که هیچی پیدا نمیشه باید بگردی دنبال گله گوسفند که توش پر ساره

حسن جان ممنون اره خوش که گذشت واقعا....اما ما بعد از ظهر رفتیم؟؟

ساعت 6 تقریبا روستا رو رد کردیم....20 دقیقه که تو رودخونه راه میرفتیم بعدش تازه افتاب طلوع کرد....امروز قضیه چی بود نمیدونم....کبوتر هیچی نبود...البته احتمال زیاد به خاطر اونهمه عقابی بود که اونجا بودن و بعضا 2 برابر یک خروس لارزی......سار هم فراون بود عزیز منتهی با کوندور 90 ژولی بزنی همورد شده هم گوشفندا رم میکردن....با شاتگان هم که ......
خلاصه که بد شدKhansariha (214)
با ابولفض عزیز و آقا مسعود(masoudsadeghi) رفتیم....زحمت رانندگی هم با ایشون بود.Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-12-09 12:24 PM

هفته بعد ان شاء الله خودم میام میبرمتون جاهای توپ که همیشه پره .
یک نکته مهم که یادم رفت بهتون بگم اینکه به هیچ وجه به طرف گله های عشایر نرین اونم با اسلحه چون سگهای خیلی وحشی دارن و مهم تر از اون چون با زنو بچشون کوچ میکنن مجهز به کلاش و حکم تیر از کمر به پایین دارن . حالا فکرشو بکن با تفنگ داری میری طرف گله آقا چوپانه هم نیمه خالی لیوانو میبینه و ناظم رو میذاره روی رگبار و .......... بعد خودم باید بیام جمعتون کنم خخخخخخخخخخخ Khansariha (214)
عجب نکته مهمی رو یادم رفته بود نه؟