شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-05 10:40 AM

(2011-12-05 01:50 AM)shahab1177 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید اگه من در مورد ماهیگیری مطلب نوشتم .
همونطور که آقا ابوالفضل گفتن من بچه مشهدم اون ماهی رو هم از سد کارده گرفتم . اگه توی تایپیک شما در مورد ماهیگیری مطلب نوشتم بخاطر این بود که علی آقا یه دفعه به من گفتن تایپیک بچه های مشهد یادت نره .

نه آقا خواهش میکنم.....یکی دو تا از دوستان همشهری اومدن 1 پست دادن غیب شدن من از دست اونا ناراحت بودم......شما از این به بعد همه عکساتون رو میتونید در اینجا قرار بدید...حالا تاپیک خاصشم هست...

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-12-05 02:09 PM

سلام بر همسایگان و یا یه جوری همشهریان مشهدی
مخلص همه وامیدوارم سر خوش باشین شکاراتون به راه و اسلحتون کوک باشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-06 12:14 AM

(2011-12-05 02:09 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همسایگان و یا یه جوری همشهریان مشهدی
مخلص همه وامیدوارم سر خوش باشین شکاراتون به راه و اسلحتون کوک باشهKhansariha (8)

بدجوری مخلصیم داش مهدی....بدجوری هم دلم تنگت شده....کی بشه بیایم شهرتون شکار کوک که الانم وقتش شده....Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-06 02:28 AM

داش مهدی
خیلی بی وفای میکنی کم پیدا شدی
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-12-06 09:58 AM

ممنونم حاج علی ما مخلصیم
مهندس جان ما در التزام رکابیم و ارادتمند شما و دوستانیم
یه مدتی هم با نت مشکل داشتم و هم گرفتار زندگی بودم عمری باشه در خدمت هستیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ln 1 - 2011-12-06 11:22 AM

سلام به همه مشهدی های عزیز عرض ارادت داریم خدمت همگی ما که غیبتمون موجهه مدرک هم داریم. پاینده باشید.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-06 03:42 PM

(2011-12-06 11:22 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه مشهدی های عزیز عرض ارادت داریم خدمت همگی ما که غیبتمون موجهه مدرک هم داریم. پاینده باشید.

درود از بچه های مشهد من همه رو دیدم به جز شما.....ببینیم کی همچین سعادتی نصیبمون میشه...شما مدرک غیبتتون چی بود؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-12-07 09:18 AM

سلام به همه مشهدی ها Khansariha (8)
علی جون جمعه من میام ولی ساعت رفت و اومدن رو هم بگی ممنون میشم، راستی من وسیله هم ندارم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-07 09:50 AM

اقا ابولفضل من به علی زنگیدم نبود....خودمم جمعه پایم... ساعتش هم طبق تجربه باید 6 و نیم اونجا باشیم...دسته های بزرگ کبوتر هستن...ولی باید تفنگ تو 100 نتر و این حدودا 0 باشه....برای کبوتر البته////تا 8و 30 کبوتر بعدش اردک حاشیه رودخانه......اگه حسن هم بیاد خیلی خوبه و مشکل وسیله نیست دیگه.....حسن؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-12-07 11:01 AM

با کمک نرم افزار chairgun کندر برای 12 متر تا 50 متر صفر شده خودمم امتحان کردم .
ولی جایی نرفتم که بتونم تو 100 متر هم صفر کنم یا حتی تو 100 هدف بزنم ببینم چطوری میزنه.
اگه وسیله هست پس میشه کپسول 6 کیتری رو هم ورداشت یا نه؟ چون کپسوله فکر کنم وزنش حدود 10-12 کیلو است.
برای اینکه شارژ مجدد هم بتونیم انجام بدیم اگه تیر اندازی زیاد کردیم منظورمه !!
Khansariha (256)Khansariha (256)