شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-03 07:23 PM

ای بابا....(اسپم نیست)

RE: تاپیک بچه های مشهد - shahab1177 - 2011-12-04 01:13 AM

[attachment=552]سلام
من آخرین باری که رفتم ماهیگیری ( 15 مهر امسال) بعد از مدتها تونستم یه ماهی نسبتا بزرگ بگیرم . این ماهی وزنش 3 کیلو و قدش 55 سانتیمتر بود. برای گرفتنش از یه طعمه جدید استفاده کردم که هر دوباری که از این طعمه استفاده کردم جواب داده بود . اگه دوست داشته باشین بهتون میگم. عکس هایی رو که گرفتم براتون میذارم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-04 05:45 AM

(2011-12-04 01:13 AM)shahab1177 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من آخرین باری که رفتم ماهیگیری ( 15 مهر امسال) بعد از مدتها تونستم یه ماهی نسبتا بزرگ بگیرم . این ماهی وزنش 3 کیلو و قدش 55 سانتیمتر بود. برای گرفتنش از یه طعمه جدید استفاده کردم که هر دوباری که از این طعمه استفاده کردم جواب داده بود . اگه دوست داشته باشین بهتون میگم. عکس هایی رو که گرفتم براتون میذارم.

دوست من ماهیگیری تاپیک جدا داره و اینجا تاپیک بچه های مشهد هست!!!حالا شما اگه بچه مشهد هستید که قدمتون روی چشم ولی پستتون رو اونجا انتقال بدیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-12-04 10:08 AM

به به آقا شهاب دیگه چه خبر ؟Khansariha (8)
ایشون بچه مشهده و همکار من اگه کسی بهش گیر بده هرجایی که باشه با کندر هد شات میشه خخخخخ
اقا شهاب پستتون رو برای جلوگیری از پراکندگی مطالب مرتبط به تاپیک مربوطه منتقل کنید ممنون میشم.Khansariha (8)
با سلام به مشهدی های جدیدالورود من که هی میخوام یه جور کار و مشکلات رو حل کنم یه قرار ملاقات دیگه بگذاریم که نمیشه ولی تو اولین فرصت خبر میدم خیلی گیرم. اونقدر که حتی جلسات کلاس آموزش اوراکل که اون همه میرم رو نمیتونم رویوی کنم وای به بقیه کار هام دیگه ....

ولی به زودی خبر میدم ابوالفضل + کندر + کپسول 6 لیتری و دوستان مشهدی = خبر داغ شکار و گروپ گیری == > وای چه حالی کنیم
Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-04 10:33 AM

(2011-12-04 10:08 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به آقا شهاب دیگه چه خبر ؟Khansariha (8)
ایشون بچه مشهده و همکار من اگه کسی بهش گیر بده هرجایی که باشه با کندر هد شات میشه خخخخخ
اقا شهاب پستتون رو برای جلوگیری از پراکندگی مطالب مرتبط به تاپیک مربوطه منتقل کنید ممنون میشم.Khansariha (8)
با سلام به مشهدی های جدیدالورود من که هی میخوام یه جور کار و مشکلات رو حل کنم یه قرار ملاقات دیگه بگذاریم که نمیشه ولی تو اولین فرصت خبر میدم خیلی گیرم. اونقدر که حتی جلسات کلاس آموزش اوراکل که اون همه میرم رو نمیتونم رویوی کنم وای به بقیه کار هام دیگه ....

ولی به زودی خبر میدم ابوالفضل + کندر + کپسول 6 لیتری و دوستان مشهدی = خبر داغ شکار و گروپ گیری == > وای چه حالی کنیم
Khansariha (256)Khansariha (256)
ابولفضل جان یادت هست که وایرخ من خیلی با دقت میزنه....خخخخخخخ
خوشاومد میگیم به دوست عزیز و جدید الورودمون امیدوارم اکتیو باشن ایشون
ما هم دیگه کم کم داریم شکار رو فراموش میکنیم با این وضع!

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-12-04 11:21 AM

اولا حالا دیگه دوربین تنظیم شده و دیگه مشکل هوا و شارژ هم نداریم.... جهت اطلاع خخخخخخ
پس وقت طلا شده شما هم کمبود وقت دارید همش به خودم میگم باز ما کارداریمو بچه ها رفتن شکار و حال و حول Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-04 02:55 PM

نه بابا!!!ما هم مثل شما!!!تو 3 ماه اخیر من 2 یا سه بار رفتم شکار!!!امیدوارم هر چه سریع تر یک شکار دسته جمعه بریم که دیگه واقعا از لحاظ روحی آدم کم میاره همش کار و ...Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-12-04 07:49 PM

چوب کاری میفرمایید؟؟؟؟
من از اون موقعی که با هم سعادتی شد رفتیم بیرون که دیگه نشده برم بیرون که.
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-12-04 11:12 PM

(2011-12-04 07:49 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چوب کاری میفرمایید؟؟؟؟
من از اون موقعی که با هم سعادتی شد رفتیم بیرون که دیگه نشده برم بیرون که.
Khansariha (48)

جمعه میتونه موقعیت خوبی باشه که بریم شکار....اگه علی نره افرود و تفنگ حست هم به راه شده باشه و من هم هر طور باشه میام!!!میمونه شما ...میتونید/؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - shahab1177 - 2011-12-05 01:50 AM

ببخشید اگه من در مورد ماهیگیری مطلب نوشتم .
همونطور که آقا ابوالفضل گفتن من بچه مشهدم اون ماهی رو هم از سد کارده گرفتم . اگه توی تایپیک شما در مورد ماهیگیری مطلب نوشتم بخاطر این بود که علی آقا یه دفعه به من گفتن تایپیک بچه های مشهد یادت نره .