شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-24 05:32 PM

علی اقا فقط ادعا نکن.امروز گفتم بیا بریم گفتی تعزیه هست...جاتون خالی یه ضد حال اساسی خوردم...
ساچمه های باراکودا 1.5 گرینی خیلی خوب هستند منتها برای اسلحه من خیلی سنگینه و افت زیادی داره و fx خیلی بهتر جواب میده.با fx یه کبوتر زدم از 40 متری 2-3 متر سقوط کرد و یه بالشو باز کرد و برای همین رفت یه 15-20 متر اونورتر افتاد داشت بدو بدو میکرد(حورده بود بالش)تو همین حین دیدم یه گربه زشت بی خاصیت انگل ذلیل مرده کثافت لجن آشغال بیشعور دزد کته کله شومپرت عوضی بی خونواده بدو بدو رفت دنبال کبوتر چاق و چله ما و گرفتشو بدو بدو رفت،با خنده و عصبانیت یه 10 متری دنبالش کردم میخاستم بترکونمش و داشتم درک میکردم چرا بعضیا وقتی گربه جوجه شون رو میکشه میرن گربه رو میکشند چه برسه به من که فقط شکارمو دزدیده بود ولی بعد از خودم خجالت کشیدم،گفتم عیب نداره این از من مستحق تر به این گوشته و طفلک تو این سرما چطور میخاد کبوتر شکار کنه؟رفتم آروم دنبالش فرض کردم توی آفریقا و استرالیام و اینم یه شیره و اونم یه شترمرغ و از دیدن صحنه شکار لذت بردم تا دماغ سوختگیم از یادم بره.از این به بعد اول توی منطقه شکار یه ضد گربه پراکنی(عملیات دفع گربه)anti cat باید بکنیم بعد شکار کنیم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-25 10:08 AM

دوستنان جاتون خالی عجب شکاری بودیم امروز بعد از 2 ماه تقریبا....Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-26 05:04 PM

جاتون خالی رفتم شکار درسته چیزی نصیبم نشد،ولی یه آفرود حسابی زدم تو رگ...حدود 2 ساعت خاک و گل بازی کردم،موتور شده یه پارچه گل مثل مسابقات آفرود...داشتم خاکی بازی میکردم یهو دیدم 10 تا اردک کوچولو همراه 1 کله سبز پریدند....چند متر اونورتر چندتا لک لک و حواصیل...خدایا دارم درست میبینم؟داشتم با موتور میرفتم نزدیک محل رو شناسائی کنم دیدم 10 متریم 10-15 تا یا کریم وحشی بزرگ که اندازه کبوتر بودند نشستند...دیگه تا اسلحه رو دربیارم همه متواری شدند ولی خوبیش این بود 5 دقیقه بعد برمیگشتند...

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-27 10:34 PM

(2011-11-26 05:04 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاتون خالی رفتم شکار درسته چیزی نصیبم نشد،ولی یه آفرود حسابی زدم تو رگ...حدود 2 ساعت خاک و گل بازی کردم،موتور شده یه پارچه گل مثل مسابقات آفرود...داشتم خاکی بازی میکردم یهو دیدم 10 تا اردک کوچولو همراه 1 کله سبز پریدند....چند متر اونورتر چندتا لک لک و حواصیل...خدایا دارم درست میبینم؟داشتم با موتور میرفتم نزدیک محل رو شناسائی کنم دیدم 10 متریم 10-15 تا یا کریم وحشی بزرگ که اندازه کبوتر بودند نشستند...دیگه تا اسلحه رو دربیارم همه متواری شدند ولی خوبیش این بود 5 دقیقه بعد برمیگشتند...

علی جان اونجایی که رفتی منطقه خطرناکی هست مواظب باش (جدی)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-27 11:50 PM

البته خطرناکی رو نمیدونم برای چی میگی توضیح بدی ممنون میشم ولی اوایل 3 تا سگ دنبالم کردن که با برداشتن یه چوب بلند فقط به پارس کردن قانع شدند،با لباس ضخیم و کلاه ایمنی هیج حیوونی فکر نمیکرد آدم باشم،تا نزدیکی همه پرنده ها میشد رفت حتی تا 10 متری کبوترا هم رفتم باموتور.منتها اردک با صدای موتور میپرید،یه بارم هم یه سگ تشریف آورد روبروم خیلی باحال شد،همه جا گل بود موتور لیز میخورد،نمیشد زیاد گاز داد به موتور،دیدم سگه بازیش گرفته و میخاد دنبالم کنه و قصدشم گرفتنه(از رو قیافش میگم)دقیقا مثل فیلما روبرو وایسادیم شروع کردیم به دوئل!موتورو گاز دادم یکم از صداش ترسید،رفتم روش خیلی پررو بود یه چند متر عقب نشینی کرد تا ازش رد شدم شروع کرد دنبال کردنم،حالا منم توی گل نمیدوتنم زیاد گاز بدم،گفتم بذار یکم حالشو بگیرم،تا نزدیک موتور میشد شدید گاز میدادم کلی گل و خاک میپرید توی صروتش فاصله میگرفت....کلی مسخرش کردم...Khansariha (219) رفتم 100 متر بعد یه علامت پیروزی نثارش کردم و رفتم...

RE: تاپیک بچه های مشهد - djmetal666 - 2011-11-28 12:53 AM

سلام داداش کجا رفتین؟البته اگر فضولی نباشه!راستی کجا برم خلوت باشه و اروم برای تمرین و البته امن؟منظورم با خانواده

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-28 09:48 AM

(2011-11-27 11:50 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته خطرناکی رو نمیدونم برای چی میگی توضیح بدی ممنون میشم ولی اوایل 3 تا سگ دنبالم کردن که با برداشتن یه چوب بلند فقط به پارس کردن قانع شدند،با لباس ضخیم و کلاه ایمنی هیج حیوونی فکر نمیکرد آدم باشم،تا نزدیکی همه پرنده ها میشد رفت حتی تا 10 متری کبوترا هم رفتم باموتور.منتها اردک با صدای موتور میپرید،یه بارم هم یه سگ تشریف آورد روبروم خیلی باحال شد،همه جا گل بود موتور لیز میخورد،نمیشد زیاد گاز داد به موتور،دیدم سگه بازیش گرفته و میخاد دنبالم کنه و قصدشم گرفتنه(از رو قیافش میگم)دقیقا مثل فیلما روبرو وایسادیم شروع کردیم به دوئل!موتورو گاز دادم یکم از صداش ترسید،رفتم روش خیلی پررو بود یه چند متر عقب نشینی کرد تا ازش رد شدم شروع کرد دنبال کردنم،حالا منم توی گل نمیدوتنم زیاد گاز بدم،گفتم بذار یکم حالشو بگیرم،تا نزدیک موتور میشد شدید گاز میدادم کلی گل و خاک میپرید توی صروتش فاصله میگرفت....کلی مسخرش کردم...Khansariha (219) رفتم 100 متر بعد یه علامت پیروزی نثارش کردم و رفتم...

بله منظورم تقریبا همون سگهای صورشه...دفعه قبل که داشتی به سمت کبوترا میرفتی یک سیاه بزرگ به سمتت داشت صورتمه میرفت که تا 30 ماریت هم اومد و متوجه نشده بودی!!!!20 متریت تقریبا حست 1 تیر زد راشو کج کرد....
(2011-11-28 12:53 AM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش کجا رفتین؟البته اگر فضولی نباشه!راستی کجا برم خلوت باشه و اروم برای تمرین و البته امن؟منظورم با خانواده

دوست من شما یکدفه از فروم مشهد سر در اوردید!خوش اومدید برای با خانواده رفتن که جا زیاده.البته الان دبگه خیلی کم شده شکاراش.پشت صد کارده و طرق بد نیست

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-29 01:16 PM

با علی داریم همونجای قبلی ببینیم چی گیرمون میاد....دعا کنید یه پرنده گنیده بزنیم...البته اونسری که رفتم خدایی یه عقاب دیدم ترسیدم برم جلو،راحت بدنش اندازه یه کیسه گچ بود بالاشو باز کرد سکته کردم وایسادم و تکوون نخوردم تا خدائی نکرده منو نخوره!خدائی اگه جرات حمله به انسان رو پیدا کنه راحت ادمو از پا درمیاورد...نمیدونم چی بود اسمش ولی واقعا رعب اور بود.

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-12-03 03:05 PM

سلام دوستان مشهدی
به به میبینم تشریف میارین طرف ما و خبر نمیدین علی آقا . اردک هم همونجا دیدی علی جان ؟
علی جان عقاب رو گفتی بقیو رو نگی ها !!!!! ملت میفهمن سریع میان سوء استفاده Khansariha (367). یک چیزایی من اونجا دیدم که تا حالا به شما هم نگفتم Khansariha (48)
ببخشید تا هفته دیگه اینترنتم قطعه نمیتونم زیاد سر بزنم .Khansariha (226)
فعلا Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-12-03 03:29 PM

والا من که تلفن ندارم،تو این تاپیکم میگیم هرکی میاد بگه شما نیستی طبیعتا نمیای دیگه!بعدشم دور از چشم شما میریم تا یه وقت شاکی نشی...خخخخخ
سری بعدی حتما بیای ها