شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-21 06:38 AM

(2011-11-21 12:03 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم...نخیر گم نکردم...قرار بود عید بریم شکار نیومدی جمعه رفتم آفرود...بعدم گفتی چندروز سرت شلوغه و نمیای گفتم بذارم سرت خلوت شه...شما تحویل نمیگیری سرباز مملکت رو Khansariha (8)

ای بابا!!جمعه اگه نمیخوای بری گل بازی با موتور خخخخخخخخخخ این وایرخمون رو در یاریم!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-21 02:06 PM

جمعه 94.0099854 درصد میرم آ،فرود...دقت محاسبه رو داشتی....اگه نرم خبر میدم بهت.هنوز ساچمه های باراکودا و اف ایکسی که کامی جان بهم داده نتونستم تست کنم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-22 10:18 PM

علی جان برای جمعه به من تا کی خبر میدی عزیز؟الانم که هوا بارونی هست میدونی که شانسمون بیشتره!!!میتونیم صبح قبل از آفرود بریم.مثلا 5 محل شکار باشیم تا 8.بچه های دیگه هم شدیدا دل تنگیم کسی پایه بود مشغوضلمه نیادKhansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-11-23 08:43 AM

منم دلم میخواد بیام ولی نمیشه.
هوا فراد و پس فردا برفیه با چی میخاین برین با موتور یا شتر خخخخخخخخخخKhansariha (48)
دارم یه سایلنسر دیگه برای کندر میسازم احتمالا فردا و پس فردا دنبال تکمیل کردنش باشم و بعد هم تست
راستی ساچمه برای این کنر ما کسی سراغ نداره قیمت هم یادش نره

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-23 10:10 AM

هوای مشهد برای جمعه:
[تصویر: zvdvgxoaleujjtxayy1z.jpg]
برف و بارون برای کبوتر تو مشهد بهتره(بارون رو خودم هم تجربخ کردم،برف رو هم علی میگه که حتما درسته دیگه)
راهمون هم نزدیکه/راستی ابولفضل جان اون سایلنسری که گرفتم ازتون دهانش برای وایرخ کوچیکه -الگوشو رو برداشتم تا یکی کاستوم بسازم/میگید همین عالی عمل کرده دیگه چرا یکی دیگه بسازید؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Marksman - 2011-11-23 12:04 PM

اوه اوه پیشرفت شگرف در تاپیک برو بکس مشهد!!Khansariha (8)Khansariha (8)هواشناسی گوگلی زدین یره؟Khansariha (8)خیلی مخلصیم. عرض ارادت داریم از کرجKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-23 02:20 PM

علی جان من حین برف نرفتم،وقتی برف خوب نشسته،کبوترا دقیقا توی گله های خیلی بزرگ همه یک جا جمع میشن و کلاغها هم باهاشون درگیرند،یعنی هرتیر یه شکار!تازه وقتی میپرند دومتر اونورتر میشینند.سال قبل توی یه روز با چینی 6 تا کبوتر زدم یکیشم خیرات کردم به یه بی نوا یکیشم دادم سگ اونجا تا باهام دوست شه اونم خورد و رفت دیگه نیومد(حتما کبوتر کشتتش خخخخ)ولی توی زمستون خیلی شکار حال میده.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-24 01:22 AM

(2011-11-23 12:04 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه اوه پیشرفت شگرف در تاپیک برو بکس مشهد!!Khansariha (8)Khansariha (8)هواشناسی گوگلی زدین یره؟Khansariha (8)خیلی مخلصیم. عرض ارادت داریم از کرجKhansariha (256)

دِ داش ما پیشرفته بودیم و شما خبر نداشتید خخخخخخخخخخ
علی جان من فردا منتظر زنگت هستم عزیز.محض اطلاع شما وایرخ 80 متعلق به بنده تو کاورش پوسید شاچمه هام هم باد کرد!!!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-24 01:28 AM

فردا ظهر انشالا زود اومدم زنگ میزنم بریم شکارگاه خودمون ببینیم امسال چه خبره.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-24 01:58 AM

اونجا که من مطمین هستم خبری نیست حد اقل الان چون صبح و دیروز و امروز زدم کنار قشنگ برانداز کردم هیچچچچ خبری نبود!!نه رو اسمون نه رو زمین!!پشت سد باید رفت پی شکار عزیز