شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-17 12:48 PM

خوب یه مهمون دیگه اومده مشهد...cfx عزیز رو انشالا عصر میرم و میبینم منتها ایشونم مثل سهیل جان و کامی جان اطراف حرم باید بریم خدمتشون...
دوستان هرکی داره میاد مشهد لطفا توی تاپیک مشهد اعلام کنه تا زیارتش کنیم...ناراحت میشم بی خبر میایدا.....البته اینسری کامی جون مشهد نمیاد وگرنه ایشون رو هم زیارت میکردیم.

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-11-17 02:14 PM

بجای من هم ایشونو یه ماچ توپ کنید من امشب پدر خانومم ولیمه مکه داره نمیتونم بیام!Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-18 01:19 AM

امروز دوتا از کاتالوگهای اوریجینال دیانا و 500 عدد ساچمه باراکودا + 20-30 عدد ساچمه fx توسط کامی عزیز که الان تهران تشریف داره رسید به دستم...کامی جان اگه میشد بیاد میشهد چه حالی میکردیم...مثل اونسری...

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-19 12:31 AM

امشب هم رفتم cfx عزیز رو تویهتل دیدم.حیف دیر وقت بود و فردا هم داشتند تشریف میبردند...اگه نه با سهیل که نشد ولی با ایشون میرفتیم شکار و تیراندازی...اقا میاید مشهد حتما خبر بدید و وقت آزادم داشته باشید دیگ...اینجوری ما خجالت زده میشیم...عکسم گرفتم ولی نمیدم چون topsecret هست Khansariha (8)
راستی 3 تا ماچ کردم،یکی از طرف ابوافضل جان(ahp2009) دوتا هم خودم

RE: تاپیک بچه های مشهد - میثم کماسایی - 2011-11-19 12:41 AM

سلام به همه بچه های گل مشهدKhansariha (8)
امروز علی مشهدی عزیز رو من حسابی زحمت دادم و از زیارتشون هم جدا لذت بردم از بچه های با صفا و با معرفت و دوست داشتنی هستند که برای من افتخاری بود که با ایشون بیشتر آشنا شدمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - ahp2009 - 2011-11-19 11:13 AM

اولا تشکر از علی اقای گل که ماچیدید cfx عزیز رو Khansariha (8)
یادم باشه در اولین فرصتی که دیدمت ماچمو ازت بگیرم خخخخخخخخخ.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-20 06:42 PM

به به 5 روز ما نبودیم خوب حالی دادید .cfx عزیز کم سعادتی ما بود ندیدمتون.علی جان شما احیانا شماره من رو گم نکردی؟
آقا ابولفضل خیلیییییییییییی دلمون تنگتون شده....ب
حسن جان صدای تفنگتو رو هم عشقه ولی یکمه بلنده و پرنده ها عشق نمیکنن!!!

برای جمعه برنامه بزاریم خیلیییییی عالیه ما که پوسیدیم!!وایرخمون هم تو قابش پوشید

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-11-20 07:31 PM

سلام علی جان کم پیدایی
نکنه رفته بودی تهران . پایه دوربین ما چی شدKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-20 08:07 PM

ای حسن جان دست رو دلمون نزار برادر!!!!فعلا این مرحم رو داشته باش حالشو ببر:
[تصویر: 81j4yg3mqasduufyg6t.jpg]

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-21 12:03 AM

سلام علیکم...نخیر گم نکردم...قرار بود عید بریم شکار نیومدی جمعه رفتم آفرود...بعدم گفتی چندروز سرت شلوغه و نمیای گفتم بذارم سرت خلوت شه...شما تحویل نمیگیری سرباز مملکت رو Khansariha (8)