شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-11-10 10:11 AM

علی جان دوستم عباسه که معرف حضور شما هست برادر
من شماره شما و علی رو ندارم اگه ممکنه بدین تا زنگ بزنم
پیام خصوصی هم نمیتونم ب دم چون سهمیه ام تموم شده

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-10 03:57 PM

من الان اومدم نت و دیدم که مهدی و علی ساعت 2 همو دیدن به منم خبر ندارن!!!البته من تا 2 کلاس بودم!!!امیدوارم موفق باشید.سلام من رو به عباس برسون مهدی جان

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-10 04:02 PM

علی جان دیشب گفتی با مهدی مشکل دارم نمیام!چرا دروغ میگی؟مهدی جان دیشب گفت مهدی اینجوریه اونجوریه و نمیام ببینمش حالا داره حرف عوض میکنه
Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (57)Khansariha (57)Khansariha (106)Khansariha (106)
شوخی میکنم دیشب گفت که مهدی دوسم نداره نمیام...
بازم شوخی کردم دیشب گفت مهدی از من خوشتیپ تره خجالت میکشم برم پیشش...
بابا خیلی خوب راستشو میگم دیشب گفت کار داره و کلاس داره و اگه بخاد بیاد خبر میده که خبر نداد.تفنگتم مبارک مهدی جون.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-10 04:14 PM

علی جان فردا صبح سحر پایه شکار هستی برادر؟بریم با حسن شکار؟0

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-10 04:24 PM

فردا صبح ساعت 8 انشالا راه میفتم با honda crf250-kawasaki 250-yamaha ttr 220-suzuki 200-suzuki 250-ravan 200-pishtaz 200 و احتمالا یه falat 250 به کوهای خلج.شما هم موتور دارید تشریف بیارید Khansariha (94) ظهر هم انشالا برمیگردم.شما برای یکی دوهفته بعد هماهنگ کن و انرژی جمع کن مهدی هم گفت فصل شکاره و کبک زیاده و چندتا گله 20-30 تائی دیده،دوهفته دیگه بریم فریمون...صبح بریم عصر بیایم.فردارو هم جدا از شوخی شرمنده با اینا قرار گذاشتم اگه میای هماهنگ کنیم داداش؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - kami - 2011-11-10 04:26 PM

فقط داش علی,کله شق بازی در نیار و ارام و احتیاط رو فراموش نکن...خوش بگذره.

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-11-10 04:31 PM

کامی جان داریم میریم کوه!میبینی یه جاده صاف جلوته و اون میشه آسفالت ولی کوه نه دیگه باید بری شیب بزنی...بری بالا و بیای پائین و جاهائی رو بری که هرکی ببینه وحشت کنه...البته با لوازم ایمنی و احتیاط کامل

RE: تاپیک بچه های مشهد - kami - 2011-11-10 04:38 PM

هرجا که با موتور میری استاندارد بین المللی رو رعایت کن...منظورم کلاه ایمنی هستش که اگر در سوئد استفاده نکنی و پلیس ببینه,گواهینامه ات بای بای و جریمه سنگین...
میگم شدم اقای ایمنی....هاهاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-11-10 05:16 PM

ای بابا امان از این افرود شما!! معلوم نیست برنامه حسن چیه!با 27 دیگه شکار کبک نمخواد بری!!!Khansariha (214)
با این وضع که بوش میاد فردا در خدمت اتول گرامی هستیم

RE: تاپیک بچه های مشهد - bag - 2011-11-11 01:05 PM

سلام
علی جان دستت درد نکنه پایه برام سفارش دادی اگه بشه چی میشهKhansariha (214)
من که دیروز دیدم هوا آفتابیه تک و تنها رفتم شکار Khansariha (219)
11 تا سار زدم 2 تا قمری یک دونه هم روم به دیفال سسک که البته نمیخواستم بزنم فقط خواستم ببینم دوربین تنظیمه یا نه اونم که دقیقا خورد وسط سینش و درجا پرپر شد Khansariha (226) البته نوش جون گربه های روی پشت بوم . Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)