شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-27 11:24 PM

مخلص همه همشهری های امام رضاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های مشهد - kami - 2011-10-28 12:16 AM

قربون اقا برم...من هم خیلی دلم هوای حرم رو کرده.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-28 03:10 PM

کامی جان کلید طلبیده شدن فقط خاستن از ته دله!!!مسیح و سهیل هم تجربه کردن اینو!ما هم دعا میکنیم شما بیایدKhansariha (8)
راستییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
امروز صبح زدیم بیرون چه شکاری!!!یکی از بهترین شکارهای دوره شد-همه چی بود!!!اردک و کبوتر چقک جل فاخته قمری و ............تازه لک لکی بود قدش به راهتی 1 و 5 میشد!

RE: تاپیک بچه های مشهد - kami - 2011-10-28 03:16 PM

اره والا,به جونه کامی پارسال همین موقع و من اصلا قصد سفر نداشتم و یهو همه چی جور شد و سر از حرم مقدس و بعد از اون هم اصفهان دراوردم...یا علی.

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-29 09:39 AM

علی جان اگه عکسا رو نمیتونی بزاری بگو اونایی که من با موبایل گرفتم رو بزارم!!!Khansariha (367)
حیف اون طبیعت نیست بچه ها نبینن!

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-29 01:29 PM

نومودوم.بذار بریم مهمونمون رو ببینیم بعد با عکسهای اون یجا بذاریم.خودتم واسه من ابری-مشکی بارونی نکنا اینجوری میشی Khansariha (76)

RE: تاپیک بچه های مشهد - arash1324 - 2011-10-29 10:04 PM

سلام دوستان مشهدی . امیدوارم حالتون خوب باشه . من که الان شیرازم اومدم مسافرت . گفتم یه سری بزنم حال دوستان رو بپرسم . امیدوارم همیشه موفق باشید . من از همین جا پرچمو با اجازه دوستان می برم بالا Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-10-29 10:10 PM

بعله.....الان در خدمت اقا سهیل عزیز بودیم،کلی صحبت کردیم و گفتیم و خندیدیم...حیف که میخاد زود بره اگه نه یه شکار مشهدی میبردیمش..

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-10-30 10:21 AM

خیلی خوشحال شدیم و در خدمت آقا سهیل عزیز بودیم هر چند کم ولی خیلی خوش گذشت!ایشالله دفعه های بعدی اگه اومدن دوباره با شکار هم در خدمتش خواهیم بود.خبر هم رسیده که عکسای این میتینگ و چند شکار گذشته همه همه پاک شدهKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-11-02 12:56 AM

سلااااااام
درود بر همه بر بچ با مرام مشهد
بخصوص علی اول و علی ثانی
انصافا مرام کش کردند تو هوای بسیار بارانی مشهد کلی راه کوبیدند اوند تا هتل نمارو خجالت دادند
جای سایر مشهدی های عزیز بخصوص کشاورز زحمت کش داش مهدی خالی بود
امیدوارم که در نبرد علیه سرما جهت حفظ محصولات پیروز شده باشه
انشالا تو نمایشگاه قدم سر چشم ما بذارن جبران محبت کنیمKhansariha (8)