شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های مشهد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های مشهد (/showthread.php?tid=322)

RE: تاپیک بچه های مشهد - mohsen.66 - 2011-06-20 09:11 PM

(2011-06-16 10:28 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون شرح!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا دمتون گرم کجا رفتین مثل بهشته نکنه رفتین شاندیز

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-20 10:57 PM

(2011-06-20 09:11 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-16 10:28 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون شرح!!!

بابا دمتون گرم کجا رفتین مثل بهشته نکنه رفتین شاندیز

درود رفتیم ذوستای بالای ازغذ! فک کنم 10 کیلومتر تو رودخونه بالا رفتیم راهمون از نصف هم کمتر شد!!!خیلی خوش گذشت.

علی علی
بابا امروز نیومدی که فردا ساعت چند میری علیییییییییییییییییییییییییییییییی چرا گوشیت خاموشه!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-21 12:08 AM

درخدمتیم...انشاالله چهارشنبه صبح خدافظی...

RE: تاپیک بچه های مشهد - farhad_ss54 - 2011-06-21 08:04 AM

ولی علی جان تهران با دودشم خیلی باحاله ها
من که با دودشم حال می کنم خخخخخخ
پرچم تهرونو اینجا هم می برم بالا
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-21 08:49 AM

(2011-06-21 12:08 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخدمتیم...انشاالله چهارشنبه صبح خدافظی...

ای علی 1 روز تاخیر خوردی.امروز عصر چیکاره ای دادا؟

RE: تاپیک بچه های مشهد - Ali - 2011-06-21 03:51 PM

سلام علی جون شرمنده....عزیزان دلم،فکر کنم این پست آخرم باشه چون خیلی کار دارم و فردا هم اعزامم،فعلا خوبی بدی دیدید حلال کنید...یا علی

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-21 09:01 PM

ای بابا شرمنده چرا.کبوترا شرمنده باشن!!!ایشالله سریع برگردی که خیلی دلم برات تنگ میشه.کبوتر ها رو هم طیق وسیتی که کردی 3 تا میفرستم برای مسیح و بر برکس اصفحونی/3 تا برای سهیل و بروبکش پرپم به دست بقیش رو هم با مهدی جون میزنیم تو رگ.بدرود

RE: تاپیک بچه های مشهد - MEHDI - 2011-06-21 10:53 PM

علی جون ندیده میخوامت و آرزومه یه روز ببینمت البته اگه شما ها ما رو قابل بدونین
برو در پناه خدا و امام رضا ....
علی 2جون بدون علی 1 کفتر میچسبه ؟؟؟نمیچسبه ؟؟؟؟؟نه میچسبه ؟؟؟؟اما وصیته دیگه نمیشه زمینش گذاشت میزنیم بر بدن تابشیم کرگدن!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های مشهد - persiankiller - 2011-06-21 11:07 PM

(2011-06-21 10:53 PM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جون ندیده میخوامت و آرزومه یه روز ببینمت البته اگه شما ها ما رو قابل بدونین
برو در پناه خدا و امام رضا ....
علی 2جون بدون علی 1 کفتر میچسبه ؟؟؟نمیچسبه ؟؟؟؟؟نه میچسبه ؟؟؟؟اما وصیته دیگه نمیشه زمینش گذاشت میزنیم بر بدن تابشیم کرگدن!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخKhansariha (214)

بله دیگه وصیته و باید اجرا شه.ایشالله اومدید مشهد منتظرتونم

RE: تاپیک بچه های مشهد - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-06-22 08:22 AM

اقا از همینجا سفر عارفانه و آش خورانه علی مشهدی به خدمت قدس سربازی رو به همه مشهدیها تبریک و تسلیت میگم
باشد که یادش گرامی و راهش اسفالت باد